کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-09-08 ساعت 02:57)Vandadi نوشته:  با سلام
می خواستم بدونم من که تاریخ مصاحبه ام 9 oct یا 17 مهر هستش کی مدارک پست کنم که 15 روز قبل مصاحبه به دست سفارت برسه چون با پست سفارشیtnt می خوام بفرستم ممنون. و اسپانسر من کی مدارک خودش از آمریکا پست کنه ممنون.

دوست عزیز شما با دفتر پست ( TNT ) مشورت کنید و ببینید بسته پستی شمارو چند روزه از مبدا به انکارا تحویل میدن اونوقت با احتساب اینکه مصاحبتون 9 اکتبر هستش خودتون محاسبه کنید که چه تاریخی بفرستین که حدودای23 24 سپتامبر برسه به دست سفارت .موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: A_A ، babak12
(2014-09-08 ساعت 04:13)m.ghoreishi نوشته:  با سلام
من مدرک دیپلم و لیسانسم رو ترجمه کردم و امادست به نظر شما فوق دیپلمم رو هم ترجمه کنم ببرم برا مصاحبه یا نیازی نیست؟
سلام دوست عزيز
به نظر من ترجمه كنيد ببريد
كه نقص مدرك نخوريد
موفق باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad ، m.ghoreishi
سلام.
من مدرک پیش دانشگاهی و لیسانسم رو با ریز نمرات دارم ولی مدرک دیپلم ندارم توی پیش دانشگاهی گرفتنش دیگه هم پس ندادند. چون باید برم شهرستان دنبال دیپلمم برام سخته .میخواستم بدونم مدرک پیش دانشگاهی کافی نیست؟حتما باید دیپلم 11 ساله هم باشه؟
کسی میدونه؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
با سلام
می خواستم بدونم من که تاریخ مصاحبه ام 9 oct یا 17 مهر هستش کی مدارک پست کنم که 15 روز قبل مصاحبه به دست سفارت برسه چون با پست سفارشیTNT می خوام بفرستم ممنون. و اسپانسر من کی مدارک خودش از آمریکا پست کنه ممنون. ایا مدارک اسپانسر هم باید 15 روز قبل برسه یا نه فقط روز مصاحبه دست افیسر باشه کافیه؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-09-08 ساعت 13:23)mitramagh نوشته:  
(2014-09-07 ساعت 17:38)behdadK نوشته:  تا جایی که خبر دارم بهتره هیچ توضیحی نده وگرنه براش گرون تموم میشه. ایشون کار اداری میکردن. البته اگر بشه پیدا کرد که پروژه تحقیقاتی در سربازی داشته که کاری از دستتون بر نمیاد متاسفانه

پروژش علمي بوده و تحت حمايت بنياد نخبگان، ربطي هم به سپاه و ارتش نداشته، چه مشكلي براش پيش مياد؟؟

يعني ازش پرسيدن تو سربازي چيكار ميكرده بگه كار اداري داشتم؟

سلام

بنویسید National Elite Foundation of Armed Forces عین این عبارت.
چون دانشجوهایی که برای ویزای تحصیلی میرن همین رو مینویسن و اونجا توضیح میدن .
خود افیسر ها با این موضوع اشنا هستن و میدونن قضیه رو و کارت رو هم ظاهرا ارتش صادر میکنه.
بگین بنیاد نخبگان پروژه انجام دادین.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، mitramagh
(2014-09-07 ساعت 17:38)behdadK نوشته:  تا جایی که خبر دارم بهتره هیچ توضیحی نده وگرنه براش گرون تموم میشه. ایشون کار اداری میکردن. البته اگر بشه پیدا کرد که پروژه تحقیقاتی در سربازی داشته که کاری از دستتون بر نمیاد متاسفانه

پروژش علمي بوده و تحت حمايت بنياد نخبگان، ربطي هم به سپاه و ارتش نداشته، چه مشكلي براش پيش مياد؟؟

قربان بنده اطلاع ندارم اگر دروغ میگویید میتوانند حقیقتش رو پیدا کنند و یا خیر. و اصولا چطور دروغ میگویید و آیا افیسر آنقدر زرنگ است که هر دروغی را روی هوا می قاپد یا شما آنقدر راستگو که خودتان را با دروغگویی خراب میکنید.
اما میدانم که بعضی از دوستانی که برای ادامه تحصیل آمریکا اقدام کردندو گفتند که سربازی را تحت پروژه بنیاد نخبگان سپری کردند هرگز موفق به اخذ ویزا نشدند. تاپیکش در اپلای ابراد موجود است و هیچ اتفاق نظری وجود ندارد که دروغ گفتن بهتر است یا راستگویی. و البته این را نمیدانم که در این مورد سخت گیری در لاتاری بیشتر است یا در پرونده دانشجویی.
تنها چیزی که میدانم حداقل هر سیگنالی که نشان بدهد شما سربازی خودتان را انتخاب کرده اید یک سیگنال بسیار منفی است. چه سربازی در سپاه و وزارت دفاع و نیروی انتظامی باشد چه امریه و پروژه که البته در بخش پروژه بنیاد نخبگان بسیار مسبوق به سابقه است. ضمنا هر چه پرسیدند بسیار ساده و عادی جواب باید داد. از بازکردن جواب جهت شیرفهم کردن آفیسر جدا بپرهیزید که ممکن است شک و شبهه ایجاد کند
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، mitramagh
(2014-09-08 ساعت 13:43)behdadK نوشته:  

قربان بنده اطلاع ندارم اگر دروغ میگویید میتوانند حقیقتش رو پیدا کنند و یا خیر. و اصولا چطور دروغ میگویید و آیا افیسر آنقدر زرنگ است که هر دروغی را روی هوا می قاپد یا شما آنقدر راستگو که خودتان را با دروغگویی خراب میکنید.
اما میدانم که بعضی از دوستانی که برای ادامه تحصیل آمریکا اقدام کردندو گفتند که سربازی را تحت پروژه بنیاد نخبگان سپری کردند هرگز موفق به اخذ ویزا نشدند. تاپیکش در اپلای ابراد موجود است و هیچ اتفاق نظری وجود ندارد که دروغ گفتن بهتر است یا راستگویی. و البته این را نمیدانم که در این مورد سخت گیری در لاتاری بیشتر است یا در پرونده دانشجویی.
تنها چیزی که میدانم حداقل هر سیگنالی که نشان بدهد شما سربازی خودتان را انتخاب کرده اید یک سیگنال بسیار منفی است. چه سربازی در سپاه و وزارت دفاع و نیروی انتظامی باشد چه امریه و پروژه .

بهداد جان
البته اگر شما جدول انکارا را برای داشنچویان در همان سایت نگاه کنید ،بابت این موضوع برای دانشجویات ریجکتی نداشتن!
البته فکر میکنم این موضوع برای لاتاری دیدگاه دیگه ای داشته باشه .
ولی پیشنهاد میکنم اون پاسخی که دادم، دوستان استفاده کنند و مشکلی پیش نیاید.موفق باشید.
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، mitramagh
سلام.
من مدرک پیش دانشگاهی و لیسانسم رو با ریز نمرات دارم ولی مدرک دیپلم ندارم توی پیش دانشگاهی گرفتنش دیگه هم پس ندادند. چون باید برم شهرستان دنبال دیپلمم برام سخته .میخواستم بدونم مدرک پیش دانشگاهی کافی نیست؟حتما باید دیپلم 11 ساله هم باشه؟
کسی میدونه؟
در ضمن کسی میتونه بمن دارالترجمه معتبر و معتمد معرفی کنه؟؟
ممنون از همه دوستان.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
لیسانس و ریز نمراتش کفایت میکنه نگران دیپلمتون نباشید....
تشکر کنندگان: s.zare
سلام

بنویسید National Elite Foundation of Armed Forces عین این عبارت.
چون دانشجوهایی که برای ویزای تحصیلی میرن همین رو مینویسن و اونجا توضیح میدن .
خود افیسر ها با این موضوع اشنا هستن و میدونن قضیه رو و کارت رو هم ظاهرا ارتش صادر میکنه.
بگین بنیاد نخبگان پروژه انجام دادین.
موفق باشید.
[/quote]

سلام، ممنون
منظورتون اینه که باید فرممونو ادیت کنیم؟ کیس نامبرم نزدیک 2500 هست و احتمالا این دفعه کارنت می شیم، مشکلی پیش نمیاد؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان:
با سلام
می خواستم بدونم من که تاریخ مصاحبه ام 9 oct یا 17 مهر هستش کی مدارک پست کنم که 15 روز قبل مصاحبه به دست سفارت برسه چون با پست سفارشیTNT می خوام بفرستم ممنون. و اسپانسر من کی مدارک خودش از آمریکا پست کنه ممنون. ایا مدارک اسپانسر هم باید 15 روز قبل برسه یا نه فقط روز مصاحبه دست افیسر باشه کافیه؟
تشکر کنندگان:
1- همه مدارک به طور کامل باید 15 روز قبل دست آفیسر باشه.
2- شما برای اطمینان 72 ساعت قبل یعنی 22 سپتامبر بفرستید، کمی زودتر بهتر از دیر رسیدنه...
خارج از موضوع: در مورد اسپانسر مطمئن هستید؟ پیشنهاد اکید میکنم از موجودی حساب به جای اسپانسر استفاده کنید.
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan
با سلام
ببخشید مصاحبه من 9 Oct بعدا مدارک باید 15 روز قبل دست افیسر باشه شما می فرمایید 6 Oct بفرستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-در مورد اسپانسر مطمئن هستم گرچه من تمکن مالی هم دارم پست می کنم و هم با خودم می برم به نظر شما مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-08 ساعت 22:22)Vandadi نوشته:  با سلام
ببخشید مصاحبه من 9 Oct بعدا مدارک باید 15 روز قبل دست افیسر باشه شما می فرمایید 6 Oct بفرستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2-در مورد اسپانسر مطمئن هستم گرچه من تمکن مالی هم دارم پست می کنم و هم با خودم می برم به نظر شما مشکلی پیش میاد ؟؟؟؟؟؟

بله حق با شماست پستم رو تصحیح کردم. و هر دو رو داشته باشید اما پیشنهاد من همچنان تمکن مالیه چون اسپانسر عملا یک لایه به چکهای امنیتی شما اضافه خواهد کرد.
تشکر کنندگان:
دوستان و اساتید و مدیران محترم دقت کنید طبق این متن نیاز به تاییده دادگستری هست
نظرتون چیه ؟ (گفتم شاید امسال روال عوض شده باشه ) Big Grin

Translated Documents - All documents not written in English or in the official language of the country in which the interview takes place must be accompanied by a translation in English. Translations must be certified by a competent translator and notarized. Note: Review interview instructions for the embassy or consulate where you
will be interviewed (step 2 above) for any additional document translation requirements

لینک مطلب : http://travel.state.gov/content/visas/en...epare.html

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان