کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-09-11 ساعت 15:40)aidaz نوشته:  
(2014-09-11 ساعت 13:11)برنده 2015 نوشته:  دوستان گل درود بر شما.

آقا یه پرسش مخصوصا از دوستانی که طی یک ماه گذشته مدارکشونو برای ترجمه دادن. پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.

من امروز مدارک زیر رو برای ترجمه بردم دارالترجمه. بدون مهر دادگستری و فقط مهر خود دارالترجمه شد 935 هزار تومن! منم ندادمو برگشتم یه پرس و جوی دیگه بکنم. مدارک ما این ها هستند برای """2 نفر""" البته :

1- شناسنامه
2- کارت ملی
3- کارت پایان خدمت یکی!
4- سند ازدواج
5- مدرک دیپلم
6- ریز نمرات دیپلم
7- مدرک پیش دانشگاهی
8- ریز نمرات پیش دانشگاهی
9- مدرک لیسانس
10- ریز نمرات لیسانس
11- مدرک فوق
12- ریز نمرات فوق

یعنی 935 هزار تومن!!!!؟؟؟؟؟ این نرخ مصوبه؟

ویرایش : پاسارگاد که همین مهاجرسرا تبلیغشو گذاشته هم زنگ زدم اون شد 965000 تومن. هییی وااییی منننن !

بچه ها من قبلا یه سری مدارکو ترجمه با مهر دادگستری سال 2011 انجام دادم. تاریخ انقضا جاییش نزده. قابل ارائه به سفارت نیست؟
چیییییی؟؟؟؟؟؟ وووواااییییی !!!!!! چرا انقدر زیاد؟؟؟؟؟[emoji15] [emoji15] [emoji15]

گرونیش به خاطر تعداد زیاد ریزنمراته پاسارگاد گفت 20درصد به اعضای مهاجرسرا تخفیف میده من فکر نمیکنم تمام ریزنمراتو بخوان آخرین مدرک شاید کافی باشه
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: قصه گو
دوست عزیز شما داری تمام ریز نمرات را ترجمه میکنی اونم برای 2 نفر سند ازدواجتونم که 2 نسخه است

قیمت ها حدودا همینقدر میشه . نسبت با سال پیش گرونتر شده متاسفانه .

در کل گفته شده مدارک تحصیلی فرد برنده اونم مدرک آخر . حال ما ایرانی ها خرج های زیادی برای خودمون میسازیم . مثال همسر برنده اصلا نیازی به این همه ترجمه مدارک تحصیلیش نیست نهایتا آخرین مدرکش کفایت میکنه یا اصلا کلا فقط مدارکش ریز نمره دیگه نیاز نیست برای همسر برنده
به تاپیک بچه های 2013 2014 هم سر بزنیم ببینیم دوستانی بودن که حتی 1 ضرب هم گرفتن نوشتن که نیازی به هزینه گزاف نیس فقط آخرین مدرک و ریز نمرات آخرین مدرک را بردن .

باز هرجور خودتون میدونید دوستان اما اگر نیاز به تحصیل فعلا اونجا ندارید اصلا سراغ مهر دادگستری هم نرید هر مهر 40 هزار تومان !!!

نکته آخر شما دوست عزیز یکم از ترجمه مدارکت فاکتور بگیر حدود به 400 میرسونیش

پیروز باشید دوستان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، برنده 2015 ، Alex 2014
(2014-09-12 ساعت 12:13)Mahmood129 نوشته:  دوست عزیز شما داری تمام ریز نمرات را ترجمه میکنی اونم برای 2 نفر سند ازدواجتونم که 2 نسخه است

قیمت ها حدودا همینقدر میشه . نسبت با سال پیش گرونتر شده متاسفانه .

در کل گفته شده مدارک تحصیلی فرد برنده اونم مدرک آخر . حال ما ایرانی ها خرج های زیادی برای خودمون میسازیم . مثال همسر برنده اصلا نیازی به این همه ترجمه مدارک تحصیلیش نیست نهایتا آخرین مدرکش کفایت میکنه یا اصلا کلا فقط مدارکش ریز نمره دیگه نیاز نیست برای همسر برنده
به تاپیک بچه های 2013 2014 هم سر بزنیم ببینیم دوستانی بودن که حتی 1 ضرب هم گرفتن نوشتن که نیازی به هزینه گزاف نیس فقط آخرین مدرک و ریز نمرات آخرین مدرک را بردن .

باز هرجور خودتون میدونید دوستان اما اگر نیاز به تحصیل فعلا اونجا ندارید اصلا سراغ مهر دادگستری هم نرید هر مهر 40 هزار تومان !!!

نکته آخر شما دوست عزیز یکم از ترجمه مدارکت فاکتور بگیر حدود به 400 میرسونیش

پیروز باشید دوستان
سلام مگه ريز نمرات ليسانس هم نيازه؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-12 ساعت 13:25)shahrooz s نوشته:  سلام مگه ريز نمرات ليسانس هم نيازه؟

دوست من ببینید اگر تاپیک های دوستان 2014 2013 ملاحظه کنید کلا خیلی هاشون نوشتن که هزینه های زیاد نکنید .

دوستانی که فوق لیسانس بودن فقط از بعضی هاشون ریز نمره خواستن طبق صحبت خودشون . اونم فقط شخص برنده ...

حتی نوشته بودن مدارک تحصیلی همراه را نگاه هم نکردن بعضی از سفارت ها !!!

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، shahrooz s ، A_A ، r.bazargan
صحبت های محمود تایید میشه.
به علاوه این قضیه شما یه زحمت بکشید چند تا لیست از مدارک پرینت بگیرید
مثلا بزنید
شناسنامه 2 عدد
کارت ملی 2 عدد
پایان خدمت 1 عدد
دانشنامه (دیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانی) 6 عدد
ریز نمرات (لیسانس) 10 ترم
عقد نامه 1 عدد (+کپی)
تشریف ببرید انقلاب دوره بیوفتید دارالترجمه های رسمی به هر کدام که میرسید بهش لیست را بدهید بگویید برای شما جلوشون قیمت و نهایت یک قیمت نهایی بزنه. تاکید کنید که مهر دادگستری و خارجه نمیخواهید هر کجا ارزانتر بود میتوانید تحویل بدهید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، r.bazargan ، shahrooz s ، k1_m_1358 ، AliReza.Sh
سلام دوستان
اخرین مدرکم لیسانس_ اصل مدرک و ترجمه و ریز نمرات هم تهیه کردم. چون دیپلمم کاردانش 11 ساله هستش بعلت عدم گذراندن دوره پیش دانشگاهی نیاز به تاییدیه اموزش پرورش یا وزارت علوم داره؟؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2014-09-13 ساعت 17:58)m.ghoreishi نوشته:  سلام دوستان
اخرین مدرکم لیسانس_ اصل مدرک و ترجمه و ریز نمرات هم تهیه کردم. چون دیپلمم کاردانش 11 ساله هستش بعلت عدم گذراندن دوره پیش دانشگاهی نیاز به تاییدیه اموزش پرورش یا وزارت علوم داره؟؟

سلام خیر
نیازی نیست، چون اخرین مدرک شما لیسانس هستش .
موفق باشید
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-09-13 ساعت 18:15)رضا2015 نوشته:  

سلام خیر
موفق باشید

ممنون اقا رضاى عزيز بابت پاسختون،يه سوال ديگه اينكه من فوق ديپلم پيوسته هم دارم لازم هست كه اونم ترجمه كنم و برا مصاحبه ببرم ؟
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-09-13 ساعت 19:06)m.ghoreishi نوشته:  

سلام خیر
موفق باشید

ممنون اقا رضاى عزيز بابت پاسختون،يه سوال ديگه اينكه من فوق ديپلم پيوسته هم دارم لازم هست كه اونم ترجمه كنم و برا مصاحبه ببرم ؟

خواهش اگر در فرم اعلام کردین که باید میکردین بله باید همراهتون باشه
تشکر کنندگان:
با سلام
از مدارک فارسی چند سری کپی تهیه کنیم یا از ترجمه ها؟؟؟؟

سوال بعدی من اینه که ایا بعد از اینکه مدارک 15 روز فبل مصاحبه به دست سفارت رسید ایا انها به ما ایمیل می زنند که بگن مدارک رسیده یا نه؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-09-13 ساعت 20:42)Vandadi نوشته:  با سلام
از مدارک فارسی چند سری کپی تهیه کنیم یا از ترجمه ها؟؟؟؟

سوال بعدی من اینه که ایا بعد از اینکه مدارک 15 روز فبل مصاحبه به دست سفارت رسید ایا انها به ما ایمیل می زنند که بگن مدارک رسیده یا نه؟؟؟؟

از ترجمه ها و البته از پاسپورت کپی داشته باشید؛ کپی صفحه اول و صفحه های مهردار پاسپورت کفایت میکنه؛ اگر از پستهای بین المللی استفاده کنید (من آرامکس رو پیشنهاد میکنم) از سایتشون میتونید مسیر مرسولتون رو دنبال کنید و از رسیدنش مطمئن بشید؛ وسواس هم نداشته باشید همه ی شرکتهای معتبر پستی مرسوله شما رو به مقصد میرسونن....
تشکر کنندگان: babak12 ، k1_m_1358
با سلام
من دو نسخه ترجمه کردم که یک نسخه را با DHL پست کردم یک نسخه دست خودم برا مصاحبه یعنی بزم کپی بگیرم؟؟؟ ایا از مدارک فارسی هم کپی لازمه؟

بهم شماره پیگیری دادن که از سایت چک کنم اما منظور من اینه که بعد اینکه رسید ایا من باید ایمیل بزنم که رسیده یا اونا ایمیل م زنن می گن رسیده؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: r.bazargan
اونها ایمیلی نمیزنن؛ میتونید پیگیری کنید با ایمیل ولی معمولا به دلیل حجم بالای کاری مخصوصا در چند ماه اول جواب درست و درمون نمیدن.... در کل باز هم عرض میکنم استرس و وسواس گاهی به ضرر آدم تموم میشه.... خیالتون راحت به دستشون میرسه....
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، A_A ، r.bazargan ، k1_m_1358
(2014-09-13 ساعت 19:12)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-13 ساعت 19:06)m.ghoreishi نوشته:  

سلام خیر
موفق باشید

خواهش اگر در فرم اعلام کردین که باید میکردین بله باید همراهتون باشه
حقیقتش یادم نیست که فوق دیپلمم رو تو فرم DS260 اعلام کردم یا نه.راهی هست که اینو بررسی کنم یا نه؟ اگه نه چاره چیه؟
تشکر کنندگان:
به همون آدرس که فرم رو پرکردید برید میتونین فرم پرشدتون رو ببینید فقط نمیتونید تغییرش بدید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، m.ghoreishi ، k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان