کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-10-11 ساعت 18:34)h_researcher نوشته:  سلام
2 شناسنامه،کارت ملی،سند ازدواج
3 مدرک تحصیلی،1 ریز نمرات و پایان خدمت
مجموعاً 197تومن.
چیزی کم و کسر نیست؟؟؟

چقدر قیمتتون خوبه! سند ازدواج 2 نسخه می خواهن ظاهرا.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-10-09 ساعت 20:44)Hadi_20 نوشته:  سلام دوستان عزیز و اونایی که برنده شدن و در حال آماده شدن برای رفتن هستند Smile
البته من جز برندگان نیستم و امسال برای لاتاری ثبت نام خواهم کرد که اگه خدا خواست برنده بشیم Smile
فقط یه سوالی داشتم اونم اینکه چون این تاپیک در مورد ترجمه مدارک است.می خوام بدونم دوستانی که نتونستند مدرک اصلی لیسانس رو از دانشگاه بگیرند در مورد ترجمه مدرک موقت لیسانس مشکلی نداشتند؟آیا دارالترجمه مشکلی در ترجمه اونا نداشت؟

اگر تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه نخواهید (که برای لاتاری نمی خواد) دارالترجمه هر چیزی رو با مهر مترجم ترجمه میکنه.

حتی من مدرک دیپلمم را گم کرده بودم و فقط یه کپی ازش داشتم، باهاش صحبت کردم و برام ترجمه با مهر مترجم کرد.
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-11 ساعت 22:05)Mehrdad2001 نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 20:44)Hadi_20 نوشته:  سلام دوستان عزیز و اونایی که برنده شدن و در حال آماده شدن برای رفتن هستند Smile
البته من جز برندگان نیستم و امسال برای لاتاری ثبت نام خواهم کرد که اگه خدا خواست برنده بشیم Smile
فقط یه سوالی داشتم اونم اینکه چون این تاپیک در مورد ترجمه مدارک است.می خوام بدونم دوستانی که نتونستند مدرک اصلی لیسانس رو از دانشگاه بگیرند در مورد ترجمه مدرک موقت لیسانس مشکلی نداشتند؟آیا دارالترجمه مشکلی در ترجمه اونا نداشت؟

اگر تاییدیه دادگستری و وزارت امورخارجه نخواهید (که برای لاتاری نمی خواد) دارالترجمه هر چیزی رو با مهر مترجم ترجمه میکنه.

حتی من مدرک دیپلمم را گم کرده بودم و فقط یه کپی ازش داشتم، باهاش صحبت کردم و برام ترجمه با مهر مترجم کرد.

سلام..میشه بگید کدوم دارالترجمه که من هم ببرم؟گواهی موقت منو دارالترجمه قبول نکرد ترجمه کنه..دوسال پیش ترجمه کرده بودم اما الان قبول نکردن
تشکر کنندگان:
reyhane_t

پیغام خصوصی براتون فرستادم....
شماره کیس: 2015AS1xxx /تاریخ رویت قبولی: 1 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : 24 May/ کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: August 15 / مصاحبه : October 9 - Ankara / دریافت ویزا : یک ضرب / مقصد : دالاس / ورود به آمریکا : January 15/ دریافت گرین کارت:Feb 9
تشکر کنندگان:
سلام و وقت بخیر به همه دوستان عزیز
میخواستم یه اطلاعات کلی در مورد مدارک مورد نیاز برای ترجمه برای کیس دونفره ما به من بدین یا اگه جایی مطرح شده لطفا لینک اونو بزارید ممنون میشمSmile
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
دو صفحه اول یا دو صفحه قبل یا کلا دو صفحه از این تاپیک رو بخونی کافیه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 12:31)behdadK نوشته:  دو صفحه اول یا دو صفحه قبل یا کلا دو صفحه از این تاپیک رو بخونی کافیه

شما درست می فرمایید . ولی هر پست با پست دیگه یه تفاوت های کوچیکی داره یه پست جامع می خوام که مورد تایید باشه . من همه پست ها رو خوندم ولی کاملا گیج شدم Sad
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
پست اول این تاپیک
http://www.mohajersara.com/thread-1081.html

ترجمه ریز نمرات آخرین مدرک تحصیلی را هم محض اطمینان ببرید بد نیست که البته 1 در هزار آفیسر خواسته
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، babak12 ، A_A
[عکس: h4edzksdphsm95q8yb9b.jpg]
این لیست آقای بیات برای سفارت ابوظبی است که به درد سفارت های دیگه هم میخوره
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
1.دوستان عزیز، تو پست بالا، تو لیست مدارکی که برا روز مصاحبه نیاز هس، نوشته شده: احکام دادگاهي، می خواستم بپرسم منظور فقط مدارک دادگاه در صورت محکوم شدن هس? یا اینکه حتی اگر برنده دادگاه هم شده باشیم باز باید روز مصاحبه حکم رو نشون بدیم?
2. هزینه ای که باید روز مصاحبه بدیم، 110 دلار هس یا 330 دلار؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 18:39)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
1.دوستان عزیز، تو پست بالا، تو لیست مدارکی که برا روز مصاحبه نیاز هس، نوشته شده: احکام دادگاهي، می خواستم بپرسم منظور فقط مدارک دادگاه در صورت محکوم شدن هس? یا اینکه حتی اگر برنده دادگاه هم شده باشیم باز باید روز مصاحبه حکم رو نشون بدیم?
2. هزینه ای که باید روز مصاحبه بدیم، 110 دلار هس یا 330 دلار؟

بیشتر بنظر من مدارک دادگاهی که مربوط به سایر مدارکتون هست منظوره! مثل حکم دادگاه مبنی بر طلاق و غیره
با توجه به اینکه آمریکا دسترسی به سیستم قضایی ایران نداره احتمالا نمیتونن پرونده افراد رو ببینند.

نکته ی بعدی بر طبق اطلاعات گفته شده توسط سایت وزارت خارجه بنظر میرسه نمیخواهد!

لینک بخش مدارک مورد نیاز ایرانی ها برای لاتاری سایت وزارت خارجه

کد:
Police Records
Available but unreliable. Police certificates are issued by the General Department of Penal Records and Pardon Amnesty (Idar-e Kul Sajl-e Kifari va Afva Bakhshudagi ). However, police records are not required for immigrant visa applicants because posts cannot verify them. Clean record certificates can be obtained in Iran or from Iranian Embassies and Consulates and the physical appearance of the certificate changes significantly depending on which authority issued it.

Prison Records
Unavailable

330 دلار به ازای هر نفر برای مصاحبه هستش
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، r.bazargan
سلام دوستان خوبم....
من یکم گیج شدم..
من یک برگه از سه ساله دبیرستام دارم که نمرات سه ساله ام توش هستش ... که بالاش عکسم خورده و پایینش کلی مهر و امضا خورده ... همین طور همون برگه برا دوره پیش دانشگاهیم دارم که نمرات دو ترم پیش دانشگاهیم توش هست با کلی مهر و امضا .... میخواستم بدونم اینا همون ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهیم هستش؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-13 ساعت 21:19)hilda60 نوشته:  سلام دوستان خوبم....
من یکم گیج شدم..
من یک برگه از سه ساله دبیرستام دارم که نمرات سه ساله ام توش هستش ... که بالاش عکسم خورده و پایینش کلی مهر و امضا خورده ... همین طور همون برگه برا دوره پیش دانشگاهیم دارم که نمرات دو ترم پیش دانشگاهیم توش هست با کلی مهر و امضا .... میخواستم بدونم اینا همون ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهیم هستش؟
سلام
بله دوست عزیز
بازم می تونید برای اطمینان پیداکردن از ریزنمرات به محل تحصیل خودتون مراجعه کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hilda60 ، A_A
با سلام
دوستان هنگام ترجمه مدارک کپی از اصل مدرک نیز گرفته می شود و به آن ضمیممه می شود, حال علاوه برآن باید کپی دیگری از مدرک برد؟
با تشکر
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-14 ساعت 10:32)khalilkhah نوشته:  با سلام
دوستان هنگام ترجمه مدارک کپی از اصل مدرک نیز گرفته می شود و به آن ضمیممه می شود, حال علاوه برآن باید کپی دیگری از مدرک برد؟
با تشکر
کپی پاسپورتتون همراهتون باشه که بعد از صدور ویزای یکضرب برای چند روز ویزاتون در اختیارتون نیست.
تشکر کنندگان: babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان