کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-10-07 ساعت 10:13)jupiterx نوشته:  سلام چند تا سوال
مدارکی که من میخام بدم ترجمه : شناسنامه خودم و همسرم . کارتهای ملی . سند ازدواج که دونسخه میخاد . کارت پایان خدمت . اخرین مدرک تحصیلی خودم که فوق دیپلمه . ایا همینا کافیه یا چیز دیگه هم نیازه؟؟ نیازی هست که مدرک دیپلم و پیش رو هم ترجمه کنم و همچنین ریز نمرات فوق دیپلمم رو ؟؟
یک سوال دیگه اینکه ایا مدارک همسرم رو هم نیاز هست ترجمه بشه منظورم مدرک دانشگاهیش یا فقط اصل مدرکشو روز مصاحبه با خودمون ببریم کافیه ؟؟؟ و ایا اصل مدارک تحصیلی رو که روز مصاحبه میبریم با خودمون اونجا میگیرن و دیگه بهمون نمیدن یا اینکه فقط ترجمه ها رو میگیرن ؟؟؟
یک مطلب دیگه اینکه ایا نیاز هستش که من یک نسخه ترجمه اضافه بگیرم و همراهم باشه یا خیر ؟؟؟
ضمنا ما انکارا مصاحبه داریم.
باتشکر
بله دیپلم و نمرات رو ترجمه کنید در مواقعی افیسر خواسته .
بله مدارک همسر رو هم ترجمه کنید و اصل هم همراهتون باشه
فقط ترجمه ها رو نگه میدارن و اصل هر مدرک را بهتون برمیگردونن.
هزینه ترجمه نسخه دوم خیلی نمیشه! بنظرم ریسک نکنید و همراهتون باشه.
البته مدارکی گفتین شاید افیسر بخواد.بنظر من ریسک نکنید که خدای ناکرده نقص مدرک نخورید.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: jupiterx ، r.bazargan
سلام به همه دوستان
همسر من برنده اصلی هست. خانم من زیر 1 سال خارج از ایران زندگی میکرده. اما من بالای 1 سال.
باتوجه به اینکه همسرم برنده است، آیا لازمه منم گواهی عدم سو پیشینه داشته باشم؟
آیا لازمه همسر من هم گواهی عدم سو پیشینه از اون کشور داشته باشه؟
ممنون
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-07 ساعت 21:27)baabaak نوشته:  سلام به همه دوستان
همسر من برنده اصلی هست. خانم من زیر 1 سال خارج از ایران زندگی میکرده. اما من بالای 1 سال.
ممنون

همسر شما اگر بالای 6 ماه بوده باید بگیره.
شما رو نمیدونم پیشنهاد میکنم قسمت police certificate رو با دقت بیشتر بخونید ولی فکر کنم نیاز بشود بهر حال شما در یک کشور دیگر حضور داشتید و قصد مهاجرت دارید.
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 21:47)رضا2015 نوشته:  
ممنون

شما رو نمیدونم پیشنهاد میکنم قسمت police certificate رو با دقت بیشتر بخونید ولی فکر کنم نیاز بشود بهر حال شما در یک کشور دیگر حضور داشتید و قصد مهاجرت دارید.

ولی من توی سایت خوندم بالای یک سال اگر کسی خارج از ایران بوده باید بگیره شما از کجا میگین 6 ماه ؟
ممنون
تشکر کنندگان: baabaak ، HERMES7
(2014-10-07 ساعت 21:55)helenbabak نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 21:47)رضا2015 نوشته:  
ممنون

ولی من توی سایت خوندم بالای یک سال اگر کسی خارج از ایران بوده باید بگیره شما از کجا میگین 6 ماه ؟
ممنون

اینجا

بله حق با شماس من خیلی وقت هست نخوانده بودم در کشور ثالث بیشتر از یک سال!
موفق باشید.
تشکر کنندگان: behdadK
سلام مدارکم رو برای ترجمه دادم
دو نسخه
شناسنامه 20 هزارتومان
کارت ملی و خدمت 18 هزار تومان
دیپلم و فوق دیپلم 20 هزار تومان
ریز نمرات دیپلم! ترمی 12 هزار تومان ترمی
ریز نمرات فوق دیپلم 15 هزار تومان ترمی
نامه پیش دانشگاهی 20 هزار تومان
با نسخه اضافی رایگان
246 هزار تومان تمام

فقط مهر مترجم
مهر دادگستری و وزارت هر کدام 30 هزار تومان که ندادم.
تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، AliReza.Sh
(2014-10-09 ساعت 15:45)رضا2015 نوشته:  سلام مدارکم رو برای ترجمه دادم
دو نسخه
شناسنامه 20 هزارتومان
با نسخه اضافی رایگان
246 هزار تومان تمام

فقط مهر مترجم
کجا دادی رضا ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 16:21)rezasadeghi نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 15:45)رضا2015 نوشته:  سلام مدارکم رو برای ترجمه دادم
دو نسخه
شناسنامه 20 هزارتومان
با نسخه اضافی رایگان
246 هزار تومان تمام

فقط مهر مترجم
کجا دادی رضا ؟؟
تبلیع که نمیشه کرد پیغام بدید بگم بهتون .
تشکر کنندگان: babak12
سلام دوستان عزیز و اونایی که برنده شدن و در حال آماده شدن برای رفتن هستند Smile
البته من جز برندگان نیستم و امسال برای لاتاری ثبت نام خواهم کرد که اگه خدا خواست برنده بشیم Smile
فقط یه سوالی داشتم اونم اینکه چون این تاپیک در مورد ترجمه مدارک است.می خوام بدونم دوستانی که نتونستند مدرک اصلی لیسانس رو از دانشگاه بگیرند در مورد ترجمه مدرک موقت لیسانس مشکلی نداشتند؟آیا دارالترجمه مشکلی در ترجمه اونا نداشت؟
تشکر کنندگان:
سلام به تمام دوستان عزیز

من از هم قطاری های شما هستم که در 2 اکتبر ویزای یکضرب گرفتم. دوستان از همتون خواهش میکنم بی مورد پول ترجمه ندین من خودم شخصا بالغ بر 1 میلیون تومان هزینه های ترجمه ام شد که همه بدون استفاده در پوشه ای الان هست و بلاستفاده .

توصیه میکنم فقط فقط
1. شناسنامه و کارت ملی 2 نسخه ( یک نسخه کافیه ولی 2 تا تا خیالتون راحت راحت باشه )
2. اصل مدارک تحصیلی ( دیپلم - پیش دانشگاهی و لیسانس و فوق و .... ) 2 نسخه (اصلا ریز نمرات لازم نیست )
3. سند ازدواج و یا طلاق 2 نسخه برای هر نفر
4. یکسری کپی برابر اصل پاسپورت

بازم اگه سوال داشتید من در خدمتتون هستم. به امید ویزای یکضرب برای تک تکتون
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: aghamilad ، HERMES7 ، babak12 ، SomeOneX ، Ehsan171 ، arghorbani
دوستان آیا از پاسپورت باید کپی برابر اصل بگیریم یا کپی معمولی کافیه؟
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 20:44)Hadi_20 نوشته:  سلام دوستان عزیز و اونایی که برنده شدن و در حال آماده شدن برای رفتن هستند Smile
البته من جز برندگان نیستم و امسال برای لاتاری ثبت نام خواهم کرد که اگه خدا خواست برنده بشیم Smile
فقط یه سوالی داشتم اونم اینکه چون این تاپیک در مورد ترجمه مدارک است.می خوام بدونم دوستانی که نتونستند مدرک اصلی لیسانس رو از دانشگاه بگیرند در مورد ترجمه مدرک موقت لیسانس مشکلی نداشتند؟آیا دارالترجمه مشکلی در ترجمه اونا نداشت؟

کسی جواب مارو نمیده؟ Sad
تشکر کنندگان:
(2014-10-10 ساعت 21:46)behjat نوشته:  دوستان آیا از پاسپورت باید کپی برابر اصل بگیریم یا کپی معمولی کافیه؟

سلام دوست عزیز
کپی معمولی
کفایت میکنه

(2014-10-10 ساعت 21:48)Hadi_20 نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 20:44)Hadi_20 نوشته:  سلام دوستان عزیز و اونایی که برنده شدن و در حال آماده شدن برای رفتن هستند Smile

کسی جواب مارو نمیده؟ Sad
دوست عزیز
تاپیک بخونید
به جواب می رسید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، behdadK ، Hadi_20 ، behjat
(2014-10-10 ساعت 21:48)Hadi_20 نوشته:  

کسی جواب مارو نمیده؟ Sad

منم گواهی موقت دادم ترجمه اصل مدرک و گفتن ۱ سال دیگه بیا بگیر
مشکلی بابت ترجمه نداره و قابل ترجمه هستش Wink
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: moqadam ، Hadi_20
سلام
2 شناسنامه،کارت ملی،سند ازدواج
3 مدرک تحصیلی،1 ریز نمرات و پایان خدمت
مجموعاً 197تومن.
چیزی کم و کسر نیست؟؟؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان