کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-10-14 ساعت 10:32)khalilkhah نوشته:  با سلام
دوستان هنگام ترجمه مدارک کپی از اصل مدرک نیز گرفته می شود و به آن ضمیممه می شود, حال علاوه برآن باید کپی دیگری از مدرک برد؟
با تشکر
سلام دوست عزيز
نيازي نيست
( مي تونيد فقط براي خودتون داشته باشيد )
براي روز مصاحبه فقط همون يك نسخه ترجمه + كپي الصاق شده از اصل مدارك كفايت مي كند
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام
من به یک مشکلی خوردم . اصل مدرک دانشگاهی خودم و خانومم به دلیل نداشتن مهر وزارت علوم دارالترجمه بصورت رسمی ترجمه نمیکنه . متاسفانه من اینو نمیدونستم و دانشگاهم بهم هیچی نگفت الانم به دلیل اینکه یک ماه دیگه مصاحبه دارم زمانی برای اقدام مهر وزارت علوم نیست . میخاستم ببینم به نظر دوستان چیکار میشه کرد . ایا ریز نمرات دانشگاهیو که رسمی ترجمه میشه ببرم و یک ترجمه غیر رسمی از مدرکم هم ببرم امکان داره به همون ریز نمرات بسنده کنند و خیلی واسه خود مدرک حساسیت به خرج ندن ؟ ایا میشه حضوری واسه مهر وزارت علوم اقدام کرد؟؟ ( البته ظاهرا که نمیشه ) . دوستان پیشکسوت نظرشون چیه ؟؟ پیشنهادشون ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan
مهر نصف روز اگر نه یکروز وقت میبره. دالترجمه هایی هم هستند که بدون مهر وزارت علوم ترجمه رسمی میکنند ولی مهر دادگستری نمیزنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: jupiterx
سلام، من از همه مدارک جز سند ازدواج یک سری ترجمه کرده ام ایا برای محکم کاری برم یه سری دیگه ترجمه کنم، و مطلب دیگه اینکه اصل رو روز مصاحبه ازتون میخوان، اصل ترجمه شده یا مثلا اصل شناسنامه، ؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-10-14 ساعت 15:46)behdadK نوشته:  مهر نصف روز اگر نه یکروز وقت میبره. دالترجمه هایی هم هستند که بدون مهر وزارت علوم ترجمه رسمی میکنند ولی مهر دادگستری نمیزنند.

ممنون
میشه راهنمایی کنید که دقیقا واسه زدن مهر به چه شکل اقدام کنم ؟؟
من مشهد هستم دارالترجمه ای سراغ دارین که اینکارو انجام بده؟
باتشکر فراوان
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: milad.nas
اگر مشهد هستید بحث جداست.
برای ما که تهران هستیم برای آموزش و پرورش مستقیم میریم فلسطین برای وزارت علوم هم اول توی سایت مدرک رو آپلود و تایید دانشگاه رو اینترنتی میگیریم (با یه تماس) و یک سر باز میریم وزارت علوم و یک دقیقه ای تایید میکنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، jupiterx
(2014-10-14 ساعت 16:08)sunn789 نوشته:  سلام، من از همه مدارک جز سند ازدواج یک سری ترجمه کرده ام ایا برای محکم کاری برم یه سری دیگه ترجمه کنم، و مطلب دیگه اینکه اصل رو روز مصاحبه ازتون میخوان، اصل ترجمه شده یا مثلا اصل شناسنامه، ؟

سلام دوست عزيز
براي چي يك سري ديگه ترجمه كنيد
همون يك سري كافي
روز مصاحبه بايد اصل مدرك براي مطابقت همراه داشته باشد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: sunn789 ، behdadK ، A_A
(2014-10-14 ساعت 16:25)babak12 نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 16:08)sunn789 نوشته:  سلام، من از همه مدارک جز سند ازدواج یک سری ترجمه کرده ام ایا برای محکم کاری برم یه سری دیگه ترجمه کنم، و مطلب دیگه اینکه اصل رو روز مصاحبه ازتون میخوان، اصل ترجمه شده یا مثلا اصل شناسنامه، ؟

سلام دوست عزيز
همون يك سري كافي
اول متشکر و دوم من کارت پایان خدمت رو دادم جایی دیگر ترجمه کرده اند یعنی فرستادم تهران یک دالترجمه دیگر ترجمه کرد با بقیه اسناد یک شکل نیست، به نظر شما به مشکل برنمیخورم، و دوم اینکه برای سارتها باید کپی رو فرستاد یا اصل ترجمه شده رو،
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-10-14 ساعت 16:21)behdadK نوشته:  اگر مشهد هستید بحث جداست.
برای ما که تهران هستیم برای آموزش و پرورش مستقیم میریم فلسطین برای وزارت علوم هم اول توی سایت مدرک رو آپلود و تایید دانشگاه رو اینترنتی میگیریم (با یه تماس) و یک سر باز میریم وزارت علوم و یک دقیقه ای تایید میکنند.

ممنون
پس یعنی این پروسه یک روزه فقط مختص تهرانی ها هستش ؟؟ یعنی چون مشهد هستی امکان اینکار نیست ؟؟ اگه حضوری هم بیایم خودمون نمیشه یعنی ؟؟؟
باتوجه به این شرایط پیشنهاد شما چیه برای زمان مصاحبه؟؟
تشکر کنندگان:
چرا شما حضوری تهران بیاین همین یکروزه حل میشه البته وزارت علوم رو میگم. آموزش پروزش سئوال کنید فکر کنم آموزش و پرورش استانتون این کار رو انجام بده و حتی لزومی به سفر به تهران نداشته باشید.
تشکر کنندگان: jupiterx ، A_A ، babak12
(2014-10-14 ساعت 16:31)sunn789 نوشته:  
(2014-10-14 ساعت 16:25)babak12 نوشته:  

سلام دوست عزيز
همون يك سري كافي
اول متشکر و دوم من کارت پایان خدمت رو دادم جایی دیگر ترجمه کرده اند یعنی فرستادم تهران یک دالترجمه دیگر ترجمه کرد با بقیه اسناد یک شکل نیست، به نظر شما به مشکل برنمیخورم، و دوم اینکه برای سارتها باید کپی رو فرستاد یا اصل ترجمه شده رو،
خواهش مي كنم
نه دوست عزيز مشكلي پيش نمي ياد
بايد اصل ترجمه بفرستيد
و اصل مدارك براي مطاقبت روز مصاحبه همراه داشته باشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-14 ساعت 16:33)behdadK نوشته:  چرا شما حضوری تهران بیاین همین یکروزه حل میشه البته وزارت علوم رو میگم. آموزش پروزش سئوال کنید فکر کنم آموزش و پرورش استانتون این کار رو انجام بده و حتی لزومی به سفر به تهران نداشته باشید.

ممنون
اخه من از دانشگاه و دارالترجمه هم که پرسیدم میگفتن که چندماه زمان میبره برای ارسال مدرک و مهر وزارت علوم
برای حضوری شما مطمئنید که میشه بیام تهران و خودم کاراشو بکنم اخه ظاهرا باید اینترنتی اقدام کنیو این کارا ؟؟
باتشکر
تشکر کنندگان:
قربان به شخصه من مدرک رو آپلود کردم همون موقع هم زنگ زدم دانشگاه تایید کرد. فردا صبحش در سایت زده بود که کامله. همون موقع رفتم و مهر رو زد. 1 دقیقه بی اغراق طول کشید. مهر برجسته بود که گفت خودت فشار بده دسته اش رو . خودش حال نداشت.

فقط قبلش کارهای سامانه رو مثل من اینترنتی انجام بدید و هر وقت گفت تاییده یه سفر یه روزه تهران حله
تشکر کنندگان: laleht ، jupiterx ، babak12 ، A_A
دوستان برای ارسال مدارک به ترکیه (15روز قبل) باید کپی شده ها برابر اصل بشن؟
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان:
(2014-10-14 ساعت 18:55)amirhosein714 نوشته:  دوستان برای ارسال مدارک به ترکیه (15روز قبل) باید کپی شده ها برابر اصل بشن؟
سلام
نه نیاز نیست شما کپی الصاق شده به اصل ترجمه برابر با اصل کنید
وقتی روز مصاحبه اصل مدارک ارائه میدین برای تطبیق کفایت میکنه
نگران نباشید دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: amirhosein714 ، HERMES7 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان