کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام مجدد دانشجوی فوق دیپلم هستم هنوز تحصیلم تمام نشده با گواهی اشتغال فوق دیپلم و اصل دیپلم کاردانش منظورم بود ممنون.
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 21:48)alireza.moazini نوشته:  سلام مجدد دانشجوی فوق دیپلم هستم هنوز تحصیلم تمام نشده با گواهی اشتغال فوق دیپلم و اصل دیپلم کاردانش منظورم بود ممنون.
اصلاح کردم
باید دیپلم 12 ساله داشته باشید دیپلم + پیش دانشگاهی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
اگه تهران گواهی اعتبار دیپلم کاردانش از اموزش و پرو رش بگیرم(معادل سازی)واشتغال به تحصیل دانشگاه منظورتون هست؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 21:54)babak12 نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 21:48)alireza.moazini نوشته:  سلام مجدد دانشجوی فوق دیپلم هستم هنوز تحصیلم تمام نشده با گواهی اشتغال فوق دیپلم و اصل دیپلم کاردانش منظورم بود ممنون.
اصلاح کردم
باید دیپلم 12 ساله داشته باشید دیپلم + پیش دانشگاهی

۱۲ سال تحصیل یعنی
۵ دبستان
۳ راهنمایی
۳ دبیرستان
۱پیش دانشگاهی
شما الان یک سال رو کم داری که پیش دانشگاهی هستش
سه راه داری
بری هر جور شده مدرک پیشدانشگاهی رو بگیری ، نمی دونم چطور اما همیشه یه راهی هست مخصوصا وقتی تو ایران داری زندگی میکنی

یا اگه تا بهمن دانشگاهت تمام میشه صبر کنی تا بهمن و اگر خرداد خب باید ریسک کنی و تا خرداد صبر کنی

و راه آخر که اصلا در موردش اطلاعاتی ندارم ،اون داستان دو سال سابقه کار هستش .

دوستان اگه راه دیگه ای هست بفرمایید ،من تا همینجاش رو بلد بودم

و دیپلم کاردانش که خود من هم اون رو دارم که خدا لعنت کنه مخترع این سیستم آموزشی رو موقع ثبت نام واسه قرعه کشی دقیقا اشاره شده دیپلم فنی مورد قبول نیست و باید یا مدرک از امریکا یا معادل اون تحصیلات دوازده ساله در یک کشور دیکه یا کشور خودت داشته باشی

امیدووارم مشکلت رو حل کنی ،
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
اقا واقعا ممنون از راهنماییهاتون بهمن تمام میشم اما 2مسعله دارم یکی اون گواهی اصلیه رو دانشگاه به این زودی نمیده فقط گواهی موقت رو میدن البته قابل ترجمه و دوم اینکه با توجه به کیسم که***5هست ایا تا بهمن وقت دارم وا قعا ممنونم از اینکه جوابم رو میدید.با تشکر.
تشکر کنندگان: reza.aa
(2014-10-21 ساعت 22:13)alireza.moazini نوشته:  اقا واقعا ممنون از راهنماییهاتون بهمن تمام میشم اما 2مسعله دارم یکی اون گواهی اصلیه رو دانشگاه به این زودی نمیده فقط گواهی موقت رو میدن البته قابل ترجمه و دوم اینکه با توجه به کیسم که***5هست ایا تا بهمن وقت دارم وا قعا ممنونم از اینکه جوابم رو میدید.با تشکر.
اصلا غم به دلت راه نده
فقط بهم بگو پایان خدمت داری یا نه ؟ اصل وضعیت خدمتت چیه ؟؟؟تا قشنگ برنامت رو بچینیم
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
اقا خیلی مخلصیم پایان خدمت من مال 18سال پیشه نیروی انتظامی شغلم هم در تاسیسات یه شرکت خصوصی کار میکنم 16 سال هم سابقه کار دارم ممنونم از جوابهاتون.
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 22:35)alireza.moazini نوشته:  اقا خیلی مخلصیم پایان خدمت من مال 18سال پیشه نیروی انتظامی شغلم هم در تاسیسات یه شرکت خصوصی کار میکنم 16 سال هم سابقه کار دارم ممنونم از جوابهاتون.
اصلا نو پرابلم همه کارهاتون رو انجام بدین و نگران مدرک نباشد ،من دانشگاه دولتی بودم که به مشکل خوردم و اون کاغذ رو بهم دادن و همون هم کافی بود ،شما هم چون خدمتت تمام شده و صابقه کارت هم که بیشتر از دوساله پس مدرک قابل ترجمه بهت میدن و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد و اصلا نگران نباش ،فقط هر جور شده همه درسات رو تا بهمن پاس کن که مشکل پیش نیاد

بازم سوالی بود من در خدمتم
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12
اقا ممنون زحمت کشیدید پس یعنی تا بهمن مصاحبه نمیرم با توجه به کیسم که نوشته بودم؟
تشکر کنندگان:
دوستان من ميخوام اگه كارام درست شد اونجا ادامه تحصيل بدم ، مدارك پيش دانشگاهي و ديپلمم به اضافه ريز نمرات دوتاشون رو ترجمه كردم ، سوالي كه دارم اينه كل اين مدارك با هم ترجمه شده يعني جدا جد هر صفحه مهر امور خارجه و دادگستري نخورده و چون همش با همه (پلمپه) مهر امور خارجه و دادگستري فقط صفحه ي آخرش خورده . آيا براي دانشگاه هاي اونجا مهمه كه هر مدرك جدا مهر امور خارجه خورده باشه ؟ همش با هم باشه مشكلي پيش مياد ؟ يه سوال ديگه اينكه سفارت ريزنمراتمو ميخواد، يا همون پيش دانشگاهي و ديپلم كفايت ميكنه ؟
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 01:51)Mrng93 نوشته:  دوستان من ميخوام اگه كارام درست شد اونجا ادامه تحصيل بدم ، مدارك پيش دانشگاهي و ديپلمم به اضافه ريز نمرات دوتاشون رو ترجمه كردم ، سوالي كه دارم اينه كل اين مدارك با هم ترجمه شده يعني جدا جد هر صفحه مهر امور خارجه و دادگستري نخورده و چون همش با همه (پلمپه) مهر امور خارجه و دادگستري فقط صفحه ي آخرش خورده . آيا براي دانشگاه هاي اونجا مهمه كه هر مدرك جدا مهر امور خارجه خورده باشه ؟ همش با هم باشه مشكلي پيش مياد ؟ يه سوال ديگه اينكه سفارت ريزنمراتمو ميخواد، يا همون پيش دانشگاهي و ديپلم كفايت ميكنه ؟
به سلامتی دوست عزیز
فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه
ترجمه ریزنمرات همراه شما باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، Mrng93 ، laleht ، saboteur ، Samia
مرسي بابك عزيز كه هميشه هستي و جوابگويي ، مهر دادگستري كه نميخواد ؟ همون مهر مترجم كافيه ديگه نه
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: rezasadeghi
تمام صفحات پاسپورت باید کپی بگیرم ارسال بکنم؟
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
سلام من مدرك ديبلم خودمو كم كردم رفتم اموزش برورش يك تاييديه تحصيلي مبني بر كذروندن سه ساله دبيرستان به من داد ورفتم وزارت اموزش برورش مهر و تمبر هم زد و به من كفت كه اين مدرك حكمه همون بركه مقوايي ديبلم رو داره و ميتوني ترجمش كني البته من مدرك بيش دانشكاهيم رو دارم به نظر شما اين مدارك كافيه مشكلي بيش نمياد ؟ ممنون ميشم جواب بدين
تشکر کنندگان:
با سلام
همسر من برنده اصلی لاتاری میباشد و مدرک تحصیلی اش (فوق لیسانس و دکترا) از دانشگاهی در خارج از کشور میباشد که به زبان انگلیسی است . ایا نیاز به مهر دادگستری هست یا نه؟
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان