کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
شما میتوانید بدهید براتون با آب طلا هم مهر کنند هر کس اختیار پول خودش رو داره.
اما برای دوستانی که قصد ارائه مدرک به سفارت رو دارند همون مهر مترجم کافی است.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، Samia ، hamed shayan ، alireza_iv
خودش طلاست، دیگه نیاز به آب طلا نداره :-)

محض احتیاط مهر دادگستری..... گرفتم.گفتم یه وقت گیر ندن اونجا
تشکر کنندگان:
قربان عرض کردم لازم نبود. هیچ وقت هم لازم نشده در کل این سالها و سفارت هم هیچوقت عنوان نکرده. خوشبختانه شما وضعیت مالی خوبی دارید و براتون 400-500 تومن در هزینه ها اصلا به چشم نمیاد. اما لازم نیست این فرهنگ هزینه اضافه رو در سایر کاربران که مثل بنده 1 دلار هم اون ور آب بیشتر به دردشون میخوره تبلیغ کنید.

به امید موفقیت شما
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، HERMES7 ، Mahmood129 ، Melon2015 ، hamed shayan
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کسی چیزیو تبلیغ نکرد، من فقط گفتم بابت اطمینان خاطر خودم و چون میخوام همه کارامو درست انجام بدم تا تردیدی نداشته باشم.
کسیو هم تشویق به انجام کاری نکردم تا تبلیغ باشه.
اینجا قراره یه جو دوستانه بین همه باشه نه پاچه گیری
تشکر کنندگان:
چرا پاچه گیری ؟ بنده کاملا صمیمانه خدمت شما عرض کردم داستان رو. و دوستانه اعلام کردم که این نگرانی رو به سایرین انتقال ندید چون بیمورده
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-10-26 ساعت 15:16)angleoma نوشته:  واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کسی چیزیو تبلیغ نکرد، من فقط گفتم بابت اطمینان خاطر خودم و چون میخوام همه کارامو درست انجام بدم تا تردیدی نداشته باشم.
کسیو هم تشویق به انجام کاری نکردم تا تبلیغ باشه.
اینجا قراره یه جو دوستانه بین همه باشه نه پاچه گیری

کاربر گرامی به علت مالتی یوزر بودن متاسفانه شما کاربر خاطی شناخته شده اید و بن شدید .
متاسفانه شما به ساده ترین و مهمترین اصل که تک کاربری بودن است را رعایت نکردید . ساختن بیش از 1 نام کاربری ممنوع است و در اولین فرصت تمام یوزر های ایشان بن خواهد شد .

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
سلام به دوستان گرامی
ببخشید میخاستم ببینم کسی از دوستان هست که مشکل منو داشته باشه!؟!
من مدرک لیسانس و فوقم موقت هست
برا ترجمه کسی مشابه من بوده و مدارکشو ترجمه کرده یا نه؟
و اینکه ایا با همون سر برگ قوه قضاییه یا مترجم دیگر ( مثل مترجمان استرالیایی و ...)؟
اگر کسی از دوستان مشکل مشابه داشته و حل شده به من پیام خصوصی بده ممنون میشم
پیشاپیش ممنونم

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
سلام
چند روز پیش مدارک من رسید به سفارت اما نامه تایید گرفتن نردم.لازمه بزنم؟اگه لازمه به چه آدرسی؟ و چی بنویسم؟همین که رسید یا نه یه جمله کافیه؟
مرسی
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2014-10-26 ساعت 23:20)Iaccept نوشته:  سلام به دوستان گرامی
ببخشید میخاستم ببینم کسی از دوستان هست که مشکل منو داشته باشه!؟!
من مدرک لیسانس و فوقم موقت هست
برا ترجمه کسی مشابه من بوده و مدارکشو ترجمه کرده یا نه؟
و اینکه ایا با همون سر برگ قوه قضاییه یا مترجم دیگر ( مثل مترجمان استرالیایی و ...)؟
اگر کسی از دوستان مشکل مشابه داشته و حل شده به من پیام خصوصی بده ممنون میشم
پیشاپیش ممنونم

سلام دوست عزیز ببینید اگر در مدرک موقت شما نوشته نشده فاقد ارزش ترجمه می باشد یعنی مشکلی نیست همونو ترجمه کنید و با خودتون ببرید . سال های پیش هم دوستان بودن که مثل شما بودن
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: L_haam ، milad.nas
سلام من نمیدونم این سوال به کدوم تاپیک مربوط میشه اینجا میپرسم امیدوارم جواب بگیرم اگه گواهی تمکن مالی از یه شعبه بانک باشه اما تو 2 تا حساب باشه مشکلی داره؟ ممنون
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 18:09)atefeh60 نوشته:  سلام من نمیدونم این سوال به کدوم تاپیک مربوط میشه اینجا میپرسم امیدوارم جواب بگیرم اگه گواهی تمکن مالی از یه شعبه بانک باشه اما تو 2 تا حساب باشه مشکلی داره؟ ممنون

سلام بستگی به بانک داره ، ولی معمولا نامه موجودی برای یک حساب صادر میشه .
بهترین حالت این هست که شما موجودی را به یک حساب منتقل کنید و پس از اخذ نامه دوباره برگشت بزنید به حساب قبلی.
تشکر کنندگان: babak12 ، behjat
سلام من درجه نظامی در دوران سربازی را به انگلیس اونی زدم که تو ویکی پدیا بود اما دارالترجمه ی چیزه دیگه زده حالا چیکار کنم ؟ فرمم را ویرایش منک یا بیخیال شم یا جایی هست که مثل ویکی پدیا ترجمه کنه؟
تشکر کنندگان:
سلام
میدونم سوالم ممکنه تکراری باشه . ولی اینکه ترجمه ها مهر دادگستری وخارجه نمیخواد واسه شناسنامه هم هست با فقط واسه مدرک دیپلمه ؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 23:19)farslm نوشته:  سلام
میدونم سوالم ممکنه تکراری باشه . ولی اینکه ترجمه ها مهر دادگستری وخارجه نمیخواد واسه شناسنامه هم هست با فقط واسه مدرک دیپلمه ؟

ممنون
سلام
نه دوست عزیز
اصلا نیاز نیست
باور کنید نیاز نیست

(2014-10-28 ساعت 22:26)mehrdad_123 نوشته:  سلام من درجه نظامی در دوران سربازی را به انگلیس اونی زدم که تو ویکی پدیا بود اما دارالترجمه ی چیزه دیگه زده حالا چیکار کنم ؟ فرمم را ویرایش منک یا بیخیال شم یا جایی هست که مثل ویکی پدیا ترجمه کنه؟

سلام دوست عزیز به نظر من زیاد حساس نشو
مشکلی پیش نمیاد
جای نگرانی نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: farslm ، mehrdad_123 ، HERMES7 ، A_A
دوستان من مدارك تحصيلي ( ديپلم، پيش + ريزنمراتشون) رو با هم ترجمه كردم... همش بصورت پلمپ شده به هم چسبيده و فقط صفحه ي اخرش مهر دادگستري و وزارت خارجه داره .. صفحه هاي ديگش فقط ترجمس و مهر مترجمه فقط (اون دو تا مهر رو مدرك ديپلممه ) ... من چون ميخوام ادامه تحصيل بدم تو دانشگاه قبول ميكنن اينجوري
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان