کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
با سلام.
می خواستم بپرسم سفارت ابوظبی از ترجمه عقدنامه چند تا می خواد؟آخه من مدارکم رو واسه ترجمه به بچه های مهاجرسرا دادند و اونا هم یکسری واسم ترجمه عقدنامه فرستادن.
من روزجمعه دارم می رم دبی،خیلی استرس دارم ،نکنه نقص مدرک بخورم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 10:03)negar_afs نوشته:  با سلام.
می خواستم بپرسم سفارت ابوظبی از ترجمه عقدنامه چند تا می خواد؟آخه من مدارکم رو واسه ترجمه به بچه های مهاجرسرا دادند و اونا هم یکسری واسم ترجمه عقدنامه فرستادن.
من روزجمعه دارم می رم دبی،خیلی استرس دارم ،نکنه نقص مدرک بخورم؟

دو سری نیاز است
تشکر کنندگان: babak12 ، negar_afs ، A_A ، sh_mm10
(2014-10-22 ساعت 03:16)Mrng93 نوشته:  مرسي بابك عزيز كه هميشه هستي و جوابگويي ، مهر دادگستري كه نميخواد ؟ همون مهر مترجم كافيه ديگه نه

سلام دوست عزيز
خواهش مي كنم
فقط مهر مترجم براي سفارت نياز است
براي ادامه تحصيل مهر دادكستري و وزارت امور خارجه نياز مي باشد
(2014-10-22 ساعت 09:46)ameriatrin نوشته:  سلام من مدرك ديبلم خودمو كم كردم رفتم اموزش برورش يك تاييديه تحصيلي مبني بر كذروندن سه ساله دبيرستان به من داد ورفتم وزارت اموزش برورش مهر و تمبر هم زد و به من كفت كه اين مدرك حكمه همون بركه مقوايي ديبلم رو داره و ميتوني ترجمش كني البته من مدرك بيش دانشكاهيم رو دارم به نظر شما اين مدارك كافيه مشكلي بيش نمياد ؟ ممنون ميشم جواب بدين
سلام دوست عزيز
فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه
حتما مدرك پيش دانشگاهي هم ترجمه بفرماييد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Mrng93
(2014-10-22 ساعت 09:56)zohreh-gh نوشته:  با سلام
همسر من برنده اصلی لاتاری میباشد و مدرک تحصیلی اش (فوق لیسانس و دکترا) از دانشگاهی در خارج از کشور میباشد که به زبان انگلیسی است . ایا نیاز به مهر دادگستری هست یا نه؟

سلام دوست عزيز
خير نياز نيست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A
(2014-10-22 ساعت 11:35)babak12 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 09:56)zohreh-gh نوشته:  با سلام
همسر من برنده اصلی لاتاری میباشد و مدرک تحصیلی اش (فوق لیسانس و دکترا) از دانشگاهی در خارج از کشور میباشد که به زبان انگلیسی است . ایا نیاز به مهر دادگستری هست یا نه؟

سلام دوست عزيز
خير نياز نيست
سلام
ولي اگه بيش از 1 سال ت. يه كشور خارجي بوده بايستي از اون كشور گواهي عدم سوء پيشينه بگيره

از الان بايد اقدام كنه
شماره كيس2015as34XX تاريخ رويت 8 مي2015 ارسال فرمها آگوست سفارت آنكارا كارنت : منتظرم ويزا يكضرب انشاءالله
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
من به عنوان همراه بايد مدرك تحصيلي ارائه بدم؟
تا اونجايي كه يادمه دوستان گفتند كه فقط فرد برنده...

تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 07:20)Melon2015 نوشته:  من به عنوان همراه بايد مدرك تحصيلي ارائه بدم؟
تا اونجايي كه يادمه دوستان گفتند كه فقط فرد برنده...

مدارک نفر دوم رو شاید افیسر ببینه.شخص برنده باید حداقل ۱۲ سال تحصیل رو داشته باشه .
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، A_A ، Melon2015
سلام به دوستان
من مدارکم رو سه شنبه dhl کردم و جمعه رسید سفارت و مهمت ترک دریافت کرد هزینه ارسال 143 هزار تومان
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Mahmood129 ، babak12 ، HERMES7 ، A_A ، hilda60 ، Melon2015
دوستان من توی پاسپورت قبلیم یه چند تا سفر داشتم، ایا لازمه از اون هم کپی بگیرم و همراه مدارک بفرستم ؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 15:00)sunn789 نوشته:  دوستان من توی پاسپورت قبلیم یه چند تا سفر داشتم، ایا لازمه از اون هم کپی بگیرم و همراه مدارک بفرستم ؟
مامان خانم که از برنده های 2014 بودند توی پست زیر گفتند که یه لیست کامل از همه ی سفرهاشون و علتش رو تهیه کردند. در لینک زیر می تونید مشاهده کنید:
http://www.mohajersara.com/thread-7071-p...#pid547647
نیازی نیست همراه مدارک بفرستید ولی همراهتون باشه و در صورتی که آفیسر خواست نشونش بدید.
موفق باشید Rolleyes
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: A_A ، rbrb-2015
لطفا يكي از دوستان يه رنج قيمت براي ترجمه مدارك واسه سفارت بده ، امروز رفتم واسه ترجمه گفت ٥٥٠ واسه ٢ نفر ?
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-10-25 ساعت 20:19)milad.nas نوشته:  لطفا يكي از دوستان يه رنج قيمت براي ترجمه مدارك واسه سفارت بده ، امروز رفتم واسه ترجمه گفت ٥٥٠ واسه ٢ نفر ?

گرون هستش فکر کنم باید 400 تا 450 تومن بشه نهایتا.
از اگهی بالای سایت هم استعلام کنید.
دنبال مهر دادگستری و وزارت علوم نباشید.
تشکر کنندگان: babak12 ، milad.nas ، A_A
(2014-10-25 ساعت 20:19)milad.nas نوشته:  لطفا يكي از دوستان يه رنج قيمت براي ترجمه مدارك واسه سفارت بده ، امروز رفتم واسه ترجمه گفت ٥٥٠ واسه ٢ نفر ?

اینجا نرخ های رسمی رو اعلان کرده,اما میتونی با کمی پس و جو با نرخ های کمتر از این هم مدارکتون رو ترجمه کنید.
کار چندانی انجام نمیدن,بخصوص اینکه بیشتر موارد تکراریه و فقط اسم و مشخصات تغییر میکنه.
تشکر کنندگان:
بالاخره باید مهر مترجم باشه . پس باید به مترجم داد انجام داد . کلا هر شغلی قابل احترام است .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، Rooz ، laleht
من کل مدارک تحصیلیم ترجمه کردم+مهر دادگستری+مهر امور خارجه که شد 870 تومن، چون میخوام مدارکام کامل باشه و نقصی نداشته باشه مهر دادگستری و امور خارجه رو هم گرفتم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان