کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-10-29 ساعت 01:00)Mrng93 نوشته:  دوستان من مدارك تحصيلي ( ديپلم، پيش + ريزنمراتشون) رو با هم ترجمه كردم... همش بصورت پلمپ شده به هم چسبيده و فقط صفحه ي اخرش مهر دادگستري و وزارت خارجه داره .. صفحه هاي ديگش فقط ترجمس و مهر مترجمه فقط (اون دو تا مهر رو مدرك ديپلممه ) ... من چون ميخوام ادامه تحصيل بدم تو دانشگاه قبول ميكنن اينجوري

من اشتباه میکنم یا شما چند روز پیش هم همین سوال رو پرسیده بودید؟ [emoji2] بله دوست عزیز قبول می کنند
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-10-25 ساعت 20:19)milad.nas نوشته:  لطفا يكي از دوستان يه رنج قيمت براي ترجمه مدارك واسه سفارت بده ، امروز رفتم واسه ترجمه گفت ٥٥٠ واسه ٢ نفر ?

براي من شد ٤٦٠ براي سه نفر
از هر مدركي هم يك نسخه ترجمه اضافه گرفتم
و فكر ميكنم كه ٣ تا گواهي اشتغال به كار هم الكي ترجمه كردم
فكر ميكنم خيلي بهتون بالا گفتند

تشکر کنندگان: HERMES7 ، milad.nas ، sami.parsi
سلام دوستان من نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم . برای مدارکی که به سفارت میبریم حتما باید گواهی اشتغال به کار و سوابق کاری داشته باشیم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-29 ساعت 17:19)حسین69 نوشته:  سلام دوستان من نمیدونستم سوالمو کجا بپرسم اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم . برای مدارکی که به سفارت میبریم حتما باید گواهی اشتغال به کار و سوابق کاری داشته باشیم؟
سلام دوست عزیز
اگر مدرک دیپلم 12 ساله به بالا دارید
به نقل از دوستان نیازی نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، sami.parsi ، A_A ، حسین69
سلام دوستان
من برای ترجمه یه کم نگران شدم اگه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید
من برنده اصلی هستم و مدرک کارشناسی نا پیوسته دارم و همسرم دانشجو کارشناسی هست
حالا سوال اینه من برای ترجمه مدرک برای خودم فقط ترجمه کارشناسی ناپیوسته رو و ریز نمراتشو ببرم یا ترجمه مدرک کاردانی و دیپلم هم همراهم باشه با ریز نمراتش؟
و برای همسرم فقط مدرک 12 سال دیپلم و ریز نمراتش لازمه یا اینکه گواهی اشتغال به تحصیلشم باید ببرم و همچنین ترجمه اونو ؟ اگه هرجای سوالم هم اشتباه لطفا راهنماییم کنید . ممنون
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 13:38)milad.nas نوشته:  سلام دوستان
من برای ترجمه یه کم نگران شدم اگه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید
من برنده اصلی هستم و مدرک کارشناسی نا پیوسته دارم و همسرم دانشجو کارشناسی هست
حالا سوال اینه من برای ترجمه مدرک برای خودم فقط ترجمه کارشناسی ناپیوسته رو و ریز نمراتشو ببرم یا ترجمه مدرک کاردانی و دیپلم هم همراهم باشه با ریز نمراتش؟
و برای همسرم فقط مدرک 12 سال دیپلم و ریز نمراتش لازمه یا اینکه گواهی اشتغال به تحصیلشم باید ببرم و همچنین ترجمه اونو ؟ اگه هرجای سوالم هم اشتباه لطفا راهنماییم کنید . ممنون

دوست عزیز سلام این مطلب بار ها و بارها گفته شده بود

مدرک شخص برنده فقط ملاک است !!! و احتمال 99 درصد تمام مدارک تحصیلی خانوم شما را بهتون میدن .
در مورد مدارک شما دیپلم و پیش دانشگاهی را تهیه کنید نیازی به ریزش نیست .
آخرین مدرک تحصیلیتونم تهیه کنید همین .

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، milad.nas
سلام و روز خوش
من مدرك ديپلم و پيش دانشگاههيم رو گم كردم ولي مدرك فوق ديپلم و ليسانسم رو دارم
به نظر شما لازم اون دوتا رو پيگير شم بگيرم يا ليسانس وفوق ديپلم كفايت ميكنه
لطفا راهنمايي كنيد
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: نسیم*
شما اون دو تا رو هم پیگیر شید. کار یک روز آموزش پرورش منطقه و آموزش پرورش مرکزی است. ممکنه از شما بخوان با اینکه احتمالش خیلی کمه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: milad.nas ، A_A
سلام به همه ی دوستان.
تو مدارک ِدرخواستی آنکارا هیچ حرفی از ریز نمرات و ترجمش نشده .من دیدم که بعضی دوستان ترجمه کردند. واقعا ریز نمرات نیاز هست؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-03 ساعت 05:19)mkamyab نوشته:  سلام به همه ی دوستان.
تو مدارک ِدرخواستی آنکارا هیچ حرفی از ریز نمرات و ترجمش نشده .من دیدم که بعضی دوستان ترجمه کردند. واقعا ریز نمرات نیاز هست؟

بعضی موارد افیسر خواسته . بهتره همراهتون باشه که نقص مدرک نخورید
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام دوستان
ببخشید کسی دارالترجمه ای رو سراغ داره ک مدرک کارشناسی و ارشد موقتو با سربرگ قوه قضاییه ترجمه کنه؟؟
نمیخام ده ملیون پول بیزبون بدم برا آزاد سازی ؛(
ممنون میشم اگه داره پیام خصوصی کنه

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
دوست عزیز همه دارالترجمه ها مدارک موقت رو با سربرگ قوه قضاییه ترجمه می کنن ولی کلمه موقت رو توی ترجمه بکار می برن که سفارت قبول نمیکنه. اگه برید مصاحبه بهتون میگن که برید و هر وقت ویزا اماده شد با اصل مدرک بیاد

(2014-11-03 ساعت 21:54)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
ببخشید کسی دارالترجمه ای رو سراغ داره ک مدرک کارشناسی و ارشد موقتو با سربرگ قوه قضاییه ترجمه کنه؟؟
نمیخام ده ملیون پول بیزبون بدم برا آزاد سازی ؛(
ممنون میشم اگه داره پیام خصوصی کنه

دوست عزیز همه دارالترجمه ها مدارک موقت رو با سربرگ قوه قضاییه ترجمه می کنن ولی کلمه موقت رو توی ترجمه بکار می برن که سفارت قبول نمیکنه. اگه برید مصاحبه بهتون میگن که برید و هر وقت ویزا اماده شد با اصل مدرک بیاد
تشکر کنندگان:
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
سلام به همه عزيزان
من الان دارالترجه بودم براي ترجمه مدرك موقت كارشناسي ناپيوسته ام از دانشگاه علمي كاربردي ، اما بهم گفت حتما باييد به تاييد وزارت علوم برسه ؟ گفت اگه مي خواي رو سربرگ رسمي بخوره بايد تايديه بگيري ! حالا مي خوام بدونم حتما بايد تو سربرگ رسمي ترجمه بشه يا نه ؟ و اينكه حتما بايد مدركم تاييد بشه و اينكه چقدر زمان مي بره براي تاييد مدرك ؟ لطفا راهنماييم كنيد ، ممنون از همه
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-11-05 ساعت 18:53)milad.nas نوشته:  سلام به همه عزيزان
من الان دارالترجه بودم براي ترجمه مدرك موقت كارشناسي ناپيوسته ام از دانشگاه علمي كاربردي ، اما بهم گفت حتما باييد به تاييد وزارت علوم برسه ؟ گفت اگه مي خواي رو سربرگ رسمي بخوره بايد تايديه بگيري ! حالا مي خوام بدونم حتما بايد تو سربرگ رسمي ترجمه بشه يا نه ؟ و اينكه حتما بايد مدركم تاييد بشه و اينكه چقدر زمان مي بره براي تاييد مدرك ؟ لطفا راهنماييم كنيد ، ممنون از همه

سلام داداش
فکر نکنم لازم باشه
دارالترجمه دیگه ایم رفتی؟؟؟
فک کنم یکم شیتیل میدادی حل بود Smile
بازم دوستان باتجربه بهتر میدونن
در ضمن منم مشکل شمارو دارم

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: milad.nas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان