کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام بر همه دوستان
من امروز رفتم مدارکم را دادم واسه ترجمه و گفت فردا حاضزه
مدارکی که دادم واسه ترجمه شامل: شناسنامه - کارت ملی - کارت معافیت سربازی - دیپلم هنرستان - ریزنمرات هنرستان - فوق دیپلم - ریز نمرات فوق دیپلم - معادل سازی پیش دانشگاهی که همه اینها با یه نسخه ترجمه اضافه شد 320 تومان
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015 ، آزاده_امین ، r.bazargan
من یه سری مدارک ترجمه شده با مهر قوه قضاییه دارم مال سال 2013 ... دوباره ترجمه کنم؟؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
بر ای مغازه باید ارزش گذاری بشه یا همون ترجمه ی سند کفایت می کنه؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
من هم سوال دو تا دوستمون رو با هم دارم کسی میتونه کمک کنه ، یعنی ایامدارک برای ترجمه تاریخ اعتبار داره ؟ من همون می ماه مدارک رو ترجمه کردم و برای ماه اول 2015 کارنت هستم ایا بهتره ترجمه شن یا همون بیش از شش ماه قبل کافیه یا بفرستم برای ترجمه ، و اینکه ایا سند خونه باید ارزش گذاری شه یا همینجوری کافیه ؟
ایا اگر باید ارزش گذاری کنیم باید نماینده رسمی دادگستری باشد یا رابط دادگستری کفایت میکنه؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Memolk
(2014-11-06 ساعت 15:54)Memolk نوشته:  من یه سری مدارک ترجمه شده با مهر قوه قضاییه دارم مال سال 2013 ... دوباره ترجمه کنم؟؟؟

دوست عزیز اگر تغییری در مدارکتون نداشته باشید مشکلی نیست می تونید از همونا استفاده کنید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: babak12
با سلام
می خواستم بدونم ریز نمرات نیمسال آخر پیش دانشگاهی و نیمسال آخر دیپلم به همراه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی کفایت می کنه برای ارائه به سفارت یا باید ریزنمرات تمام ترم ها رو داشته باشم Blush
تشکر کنندگان:
سلام دوستان می‌شه محبت کنید در مورد کنتاکت اینفرمیشن شیت توضیح بدین و این که برا چه سفارتهایی لازم هست اگه تعداد سفرها زیاد باشه باید چه کار کنیم چند تا سفر و باید قید کنیم
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2014-11-09 ساعت 18:24)Habib120 نوشته:  سلام دوستان می‌شه محبت کنید در مورد کنتاکت اینفرمیشن شیت توضیح بدین و این که برا چه سفارتهایی لازم هست اگه تعداد سفرها زیاد باشه باید چه کار کنیم چند تا سفر و باید قید کنیم
فعلا برای سفارت ترکیه نیاز است
http://www.mohajersara.com/attachment.php?aid=3488
اطلاعات فردی،ادرس یو اس اس
می تونید لیستی از سفرهایی خارجی که داخل پاسپورت شما مشخصه، داشته باشید که در صورت درخواست افیسر با ذکر علت و تاریخ سفر ارائه بدین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
(2014-11-09 ساعت 16:05)peymanr نوشته:  با سلام
می خواستم بدونم ریز نمرات نیمسال آخر پیش دانشگاهی و نیمسال آخر دیپلم به همراه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی کفایت می کنه برای ارائه به سفارت یا باید ریزنمرات تمام ترم ها رو داشته باشم Blush
به نظر من ترجمه کنید و همراه داشته باشید بهتر از این خواهد بود که نقص مدرک بخورید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
سلام ممنون از پاسختون ... من یه نمونه کنتکت اینفورمیشن شیت دارم که ۲ صفحست و لیست سفرای خارجیو از من خواست ... من فردا می‌خوام مدارکمو پست کنم آیا لازم هست این فرمو الان پست کنم یا فرم شمارو که ساده تر هست؟و کدوم رو باید با خودمون ببریم سفارت؟من الان گیج شدم.....
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2014-11-09 ساعت 19:56)Habib120 نوشته:  سلام ممنون از پاسختون ... من یه نمونه کنتکت اینفورمیشن شیت دارم که ۲ صفحست و لیست سفرای خارجیو از من خواست ... من فردا می‌خوام مدارکمو پست کنم آیا لازم هست این فرمو الان پست کنم یا فرم شمارو که ساده تر هست؟و کدوم رو باید با خودمون ببریم سفارت؟من الان گیج شدم.....
دوست عزیز برای امسال شما این فرم ساده تر را باید بفرستید و لیست سفرهاتون را هم روز مصاحبه با خودتون ببرید که اگر افیسر گفت بهش بدید و لازم نیست با مدارکتون ارسال کنید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، HERMES7
دوستان عزیز
راستی به نظرتون میتونیم از گوگل ترنسلیشن برای ترجمه مدارک استفاده کنیم ؟ یا خیلی ضایست ؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-10 ساعت 16:57)jsmlz نوشته:  دوستان عزیز
راستی به نظرتون میتونیم از گوگل ترنسلیشن برای ترجمه مدارک استفاده کنیم ؟ یا خیلی ضایست ؟

شما باید به دفاتر ترجمه رسمی مراجعه کنید و مهر مترجم رسمی قوه قضاییه پای برگه های شما باشد!
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، vahidbaq
سلام . دوستان من دارالترجمه رفتم و مدارکم رو دادم واسه ترجمه. کسی که مدارکمو گرفت گفت باید گواهی سوء پیشینه هم بگیری ترجمه کنی... اونایی که رفتن واسه مصاحبه لطفا بگین که گواهی سوء پیشینه و ریز نمرات رو میخوان یا نه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
تشکر کنندگان:
(2014-11-10 ساعت 19:41)peyman.rock نوشته:  سلام . دوستان من دارالترجمه رفتم و مدارکم رو دادم واسه ترجمه. کسی که مدارکمو گرفت گفت باید گواهی سوء پیشینه هم بگیری ترجمه کنی... اونایی که رفتن واسه مصاحبه لطفا بگین که گواهی سوء پیشینه و ریز نمرات رو میخوان یا نه؟
گواهی سوء پیشینه از ایران قابل قبول نیست
فقط اگر بیشتر از 12 ماه خارج از ایران بودید باید از همون کشور گواهی سوء پیشینه بگیرید
ریزنمرات اخرین مدرک تحصیلی ترجمه کنید
و هم می توانید ریزنمرات ی مقطع قبل تر از اخرین مدرک تحصیلی همراه شما باشه ضرری نخواهد داشت
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان