کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2014-12-21 ساعت 08:50)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان
من مدرك عدم سوء پيشينه كه به زبان آلماني بود دادم ترجمه متاسفانه تو اصفهان فقط يه جا بود حالا كه گرفتم ميبينم رو سر برگ قوه قضاييه نيست و دارالترجمه شم شماره ثبت نداره
نميدونم مشكل ايجاد ميكنه يا نه؟

معمولا برا این موارد مشکلی پیش نمیاد ولی اگه میخوای استرسی نداشته باشی اون یکبرگ سوء پیشینه رو جایی دیگه ترجمه کن تا خیالت راحت باشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mfte.teacher
سلام به همگی
آیا ترجمه کارت ملی الزامی هست؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-12-22 ساعت 10:58)ghorbani_saeid نوشته:  سلام به همگی
با تشکر
بله عزیزم !
شناسنامه - کارت ملی جزو اصلی ترین مدارک حساب میشه که باید ترجمه بشه !!
--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ghorbani_saeid
(2014-12-22 ساعت 11:33)rezasadeghi نوشته:  
با تشکر
بله عزیزم !

خیلی ممنون دوست گرامی
اعتبار کارت ملی بنده منقضی شده. البته تمامی کارت های ملی تا سال 1395 اعتبار دارند. میخواستم بدونم که نیازی به تعویض کارت هست برای ترجمه یا خیر؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-12-22 ساعت 11:56)ghorbani_saeid نوشته:  
با تشکر
بله عزیزم !

خیلی ممنون دوست گرامی
اعتبار کارت ملی بنده منقضی شده. البته تمامی کارت های ملی تا سال 1395 اعتبار دارند. میخواستم بدونم که نیازی به تعویض کارت هست برای ترجمه یا خیر؟
ممنون

بودن دوستانی که شرایط شما رو داشتن و مصاحبه رفتن اگر نزدیک مصاحبه هستید (کمتر از 6 ماه) تعویض نکنید و اونجا هم اگر سوال کردن بگید که اعتبار دارد ولی
فکر کنم در جریان این شرایط باشند
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: ghorbani_saeid
(2014-12-19 ساعت 20:20)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 16:14)sun2000 نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 05:16)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-19 ساعت 01:38)sun2000 نوشته:  سلام من از اول این تاپیک رو خوندم و سوالی دارم

اصلل متوجه نشدم چرا از عقدنامه دوسری ترجمه میخواد برای انکارا تو فرم خود سایت سفارت که اشاره ای به تعداد نکرده!!!!

و دیگه اینکه اگر اصل ترجمه با پست فرستاده بشه روز مصاحبه کپی ترجمه برده بشه بااصل فارسی مدارک یا اصلا دوسری ترجمه از اول داده بشه که یکی برای پست و یکی برای مصاحبه ؟

دوست عزیز شما با پرداخت مبلغ اندکی (معادل 10%) به دارالترجمه از همه مدارک دو نسخه ترجمه بگیر و یک نسخه رو پست کن و یک نسخه رو برا مصاحبه همرات داشته باش البته هیچ اجباری نیست. فقط جهت اطمینان خاطر هستش

بحث هزینه اش نیست چون قبلا یکسری ترجمه دادم دیگه نمیخواستم برم و دلیلش رو پرسیدم از کسانی که اطلاع دارن اگر اطلاعات دقیق دارید و از تجربه های قبلی می دونید که کپی مشکل ساز بوده لطفا اینجا بگید ممنون

ببینید گفتم خدمتتون که اصلا اجباری نیست و نسخه دوم جهت اطمینان خاطر خودتون هستش و حتی ممکنه روز مصاحبه کپی هم ازت نخوان چون اصلش پیش خودشون موجوده

سلام
دوست عزیز شما باید دونسخه ترجمه سند ازدواج رو پست کنید و روز مصاحبه هم فقط اصل همراهتون باشه . اگه خیلی دل نگران هستید از ترجمه یه نسخه کپی تهیه کنید.البته سعی کنید حتما از همه مدارکتون چه ترجمه ها و چه اصل مدارک یک نسخه کپی همراه داشته باشید روز مصاحبه
به امید ویزای یکضرب
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-12-22 ساعت 12:24)majid7 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 11:56)ghorbani_saeid نوشته:  
با تشکر
بله عزیزم !

خیلی ممنون دوست گرامی
ممنون

بودن دوستانی که شرایط شما رو داشتن و مصاحبه رفتن اگر نزدیک مصاحبه هستید (کمتر از 6 ماه) تعویض نکنید و اونجا هم اگر سوال کردن بگید که اعتبار دارد ولی
فکر کنم در جریان این شرایط باشند

سلام
کارت ملی فک میکنم خیلی حساسیت ندارن روش. چون واسه ما که اصلا نخاستن اصل کارت رو .
موفق باشید
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-05-13 ساعت 20:51)azadeh2014 نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 01:39)kkr129 نوشته:  سلام به دسوتان عزیز
عرض ادب و احترام

دوستان عزیز سوالی خدمت شما بزرگواران داشتم . بنده امروز با یکی از اقوام که 2 سال پیش قبول شدن و الان در آمریکا به سر می برن صحبت کردم .
صحبت سر مدارک تحصیلی شد بهش گفتم هم من هم خانومم هر 2 مدرک لیسانس داریم . گفت اما حتما باید مدرک پیش دانشگاهی هم داشته باشید . حال برنده ما خانمم هست ایشون پیش دانشگاهی داشته اما من که
رشته فنی بودم نداشتم ...
بهم گفت شبانه بخون پیش دانشگاهی بگیر !!!!

آیا این موضوع صحت داره ؟
چون میگفت دیپلم برای اون ها یعنی پیش دانشگاهی و احتمالش هست بهت گیر بدن !!!

ممنون میشم از دوستان و بزرگان
سپاس از شما
با سلام؛ برای برنده اصلی داشتن حداقل مدرک دیپلم کافیه یعنی اگر همسرتون لیسانس هم ارایه بدن مورد قبوله در ضمن دیپلم هم برای اطمینان همراهشون باشه اما در مورد شما ؛ شما هم میتونید آخرین مدرک که لیسانس هست ارایه بدید فقط چون دیپلم شما سه ساله هست میتونید برای پیش دانشگاهی به ساختمان شماره 3 وزارت آمورش و پرورش خیابان طالقانی نبش ایزانشهر جنوبی ساحتمان شهید بهشتی معاونت آموزش و پرورش متوسطه مراجعه کنید و درخواست گواهی معادل سازی پیشدانشگاهی بدید بسیار راحت و بی دردسر یک گواهی بهتون میدن که اونو ترجمه میکنید و میبرید مصاجبه در نظر داشته باشید اگر در مصاحبه دیپلم ارتون خواستند و به سه ساله بودنش گیر دادن اینو بهشون بدید .البته این فقط برای اونهایی هست که دیپلم سه ساله فنی و حرفه ای دارن.موفق باشید

ببخشید تو این مدرک معادل سازی تاریخ میخوره یا نه ؟؟؟
منظورم اینه که مثلا من میدونم سه یا چهار ماه دیگه وقت مصاحبه ی من هست اگه از الان برم دنبال مدرک معادل سازی و بگیرمش مشکلی نداره؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-23 ساعت 17:47)shirin.ad68 نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 20:51)azadeh2014 نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 01:39)kkr129 نوشته:  سپاس از شما

ببخشید تو این مدرک معادل سازی تاریخ میخوره یا نه ؟؟؟
منظورم اینه که مثلا من میدونم سه یا چهار ماه دیگه وقت مصاحبه ی من هست اگه از الان برم دنبال مدرک معادل سازی و بگیرمش مشکلی نداره؟؟؟

مشکلی نداره
http://www.mohajersara.com/thread-6438-p...#pid338865
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آیا نیازی به ترجمه کارت شناسایی محل کار هست !؟
ترجمه محض اطمینان چی؟!
ممنون

Sent from my MediaPad X1 7.0
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2014-12-23 ساعت 19:36)Iaccept نوشته:  سلام دوستان
آیا نیازی به ترجمه کارت شناسایی محل کار هست !؟
ترجمه محض اطمینان چی؟!
ممنون

Sent from my MediaPad X1 7.0
اگه مدرک دیپلم 12 ساله دارید نه نیاز نیست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hamed shayan ، A_A
عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمتتون، منم برنده ی 2015 هستم میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم. من و همسرم دانشجوی فوق لیسانس هستیم، میخواستم بدونم دقیقا چه مدارکی رو باید ترجمه کنیم و آیا نیازی به مهر وزارت خارجه هست یا ترجمه ی دارالترجمه کفایت میکنه؟ و اینکه روی بسته ی پستی چه چیزهایی باید نوشته بشه که معلوم بشه این بسته مربوط به ماست؟! و اینکه آیا باید علاوه بر این ارسال مدارک فرم دیگه ای رو قبل از مصاحبه پر کنیم و بفرستیم؟مثلا اون دفتر پستی که ویزا قرار هست به اونجا ارسال بشه رو باید چه زمانی مشخص کنیم؟
خیلی از مطالب رو مطالعه کردیم ولی دقیقا متوجه نشدیم و میخواستیم به اطمینان خاطر برسیم.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید..
تشکر کنندگان:
(2014-12-24 ساعت 02:21)yar_amin نوشته:  عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمتتون، منم برنده ی 2015 هستم میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم. من و همسرم دانشجوی فوق لیسانس هستیم، میخواستم بدونم دقیقا چه مدارکی رو باید ترجمه کنیم و آیا نیازی به مهر وزارت خارجه هست یا ترجمه ی دارالترجمه کفایت میکنه؟ و اینکه روی بسته ی پستی چه چیزهایی باید نوشته بشه که معلوم بشه این بسته مربوط به ماست؟! و اینکه آیا باید علاوه بر این ارسال مدارک فرم دیگه ای رو قبل از مصاحبه پر کنیم و بفرستیم؟مثلا اون دفتر پستی که ویزا قرار هست به اونجا ارسال بشه رو باید چه زمانی مشخص کنیم؟
خیلی از مطالب رو مطالعه کردیم ولی دقیقا متوجه نشدیم و میخواستیم به اطمینان خاطر برسیم.
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید..

شما حدود کیس نامبرتون چی هستش اگر زیر 4000 هستید کارنت شدید و خیلی دیر دارین اقدام میکنید.
بهترین کار تماس با شرکت پرواز سبز آرزو هست که شماره اشون بالای سایت هستش دوستان اونجا کمکتان خواهند کرد.
تشکر کنندگان: behdadK ، mfte.teacher ، laleht ، Alex 2014 ، babak12 ، A_A
سلام. روزتون/شبتون بخیر
من تو سایت آنکارا یه چک لیست از مدارکی که باید برای روز مصاحبه همراه داشته باشیم پیدا کردم، که یکی از موارد اون Finance بود که منتها توضیح داده نشده بود که ما باید برای سفارت آنکارا چه میزان پشتوانه مالی نشون بدیم. می شه لدفن در رابطه با این موضوع: "میزان پشتوانه مالی (به دلار یا تومان) که هر فرد باید به سفارت آمریکا در آنکارا نشون بده و چه طوری(چند ماه باید مبلغ مورد نظر در حساب باقی بمونه، یا سند باید چند وقت به اسم فرد متقاضی ثبت شده باشه)" توضیح بدهید لطفن.

با سپاس
تشکر کنندگان:
امضای بنده رو بخونید توضیح داده شده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان