کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
دوستان یه سوال ، زمان ثبت نام فرم ds260 یه فرم مربوط به سربازی بود که یه سری توضیحات در مورد اوم داده بود میخواستم بدونم ان هم برای روز مصاحبه لازمه؟ و اینکه آیا اصل گ.اهی تمکت مالی باید ارسال شود یا کپی؟ چرا که در چک لیست سفارت چیزی در این مورد نگفته
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
تشکر کنندگان:
(2014-12-25 ساعت 16:26)m.mehrjoo نوشته:  دوستان یه سوال ، زمان ثبت نام فرم ds260 یه فرم مربوط به سربازی بود که یه سری توضیحات در مورد اوم داده بود میخواستم بدونم ان هم برای روز مصاحبه لازمه؟ و اینکه آیا اصل گ.اهی تمکت مالی باید ارسال شود یا کپی؟ چرا که در چک لیست سفارت چیزی در این مورد نگفته

فرم سربازی نیاز نیست ولی همراهتون روز مصاحبه ببرید .
اصل گواهی بانک رو با اصل ترجمه ها ارسال کنید.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-12-25 ساعت 12:49)صني نوشته:  سلام. روزتون/شبتون بخیر
من تو سایت آنکارا یه چک لیست از مدارکی که باید برای روز مصاحبه همراه داشته باشیم پیدا کردم، که یکی از موارد اون Finance بود که منتها توضیح داده نشده بود که ما باید برای سفارت آنکارا چه میزان پشتوانه مالی نشون بدیم. می شه لدفن در رابطه با این موضوع: "میزان پشتوانه مالی (به دلار یا تومان) که هر فرد باید به سفارت آمریکا در آنکارا نشون بده و چه طوری(چند ماه باید مبلغ مورد نظر در حساب باقی بمونه، یا سند باید چند وقت به اسم فرد متقاضی ثبت شده باشه)" توضیح بدهید لطفن.

با سپاس
سلام
اين ميزان پشتوانه مالي بر اساس خط فقر در امريكا تعريف شده بعنوان مثال خط فقر براي يه نفر در امريكا براي يك سال 14588 دلار هست كه اينو بايد با دلار آزاد به ريال تبديل كني
از اين لينكم ميتوني استفاده كني براي خانواده هاي بزركتر از يه نفر نوشته
http://www.mohajersara.com/thread-7064.html
موفق باشي
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: HERMES7 ، mfte.teacher
سلام خدمت همه دوستان. واسه ترجمه مدارک شناسایی و کاری احتیاج به مهر دادگستری داره بزنیم بدیم سفارت یا نه؟
لطفا جواب بدین
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان:
(2014-12-30 ساعت 01:48)rasoul3711 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان. واسه ترجمه مدارک شناسایی و کاری احتیاج به مهر دادگستری داره بزنیم بدیم سفارت یا نه؟
لطفا جواب بدین

خیر مهر دارالترجمه کافی هست
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من رفتم دنبال مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و دانشگاهیم اما متأسفانه مدرسه مدرک پیش دانشگاهیم رو نتونست پیدا کنه (یا گم شده یا به هر دلیل دیگه) دانشگاه لیسانسم هم میگه که باید حتما اون مدرک باشه تا لیسانست رو بهت بدم. اما دانشگاه فوق لیسانسم مشکلی نداره و مدرکم رو میده. به نظر شما اگه فقط مدرک فوق لیسانسم رو ببرم مشکلی پیش نمیاد؟ البته گواهی موقت لیسانس رو دارم که زیرش نوشته ارزش ترجمه ندارد.
چکار باید کنم دوستان؟؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-12-30 ساعت 13:19)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
من رفتم دنبال مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و دانشگاهیم اما متأسفانه مدرسه مدرک پیش دانشگاهیم رو نتونست پیدا کنه (یا گم شده یا به هر دلیل دیگه) دانشگاه لیسانسم هم میگه که باید حتما اون مدرک باشه تا لیسانست رو بهت بدم. اما دانشگاه فوق لیسانسم مشکلی نداره و مدرکم رو میده. به نظر شما اگه فقط مدرک فوق لیسانسم رو ببرم مشکلی پیش نمیاد؟ البته گواهی موقت لیسانس رو دارم که زیرش نوشته ارزش ترجمه ندارد.
چکار باید کنم دوستان؟؟
سلام برای مدرک دیپلم شما به آموزش و پرورش منطقه ای که دیپلم گرفتید مراجعه کنید و اصل مدرک را بخواهید موفق باشید.
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید به همه دوستان زحمتکش
یه سوال؟
برای ارسال مدارک به آنکارا با پست دی اچ ال روی بسته مقصد رو سفارت آنکارا و مبدا رو آدرس شخص برنده رو مینویسیم درسته
چیز دیگه ایی هم باید بنویسیم ؟ منظورم اینه که سفارت از کجا متوجه میشه که این بسته مربوط به پرونده لاتاری هستش؟ (یه وقت خب ممکنه بسته رو بفرستن یه قسمتی که بسته های متفرقه میاد!!!)
چیز خاصی روی بسته باید درج بشه؟ کیس نامبر چطور ؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: varchandi
(2015-01-03 ساعت 12:25)hilda60 نوشته:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان زحمتکش
یه سوال؟
برای ارسال مدارک به آنکارا با پست دی اچ ال روی بسته مقصد رو سفارت آنکارا و مبدا رو آدرس شخص برنده رو مینویسیم درسته
چیز دیگه ایی هم باید بنویسیم ؟ منظورم اینه که سفارت از کجا متوجه میشه که این بسته مربوط به پرونده لاتاری هستش؟ (یه وقت خب ممکنه بسته رو بفرستن یه قسمتی که بسته های متفرقه میاد!!!)
چیز خاصی روی بسته باید درج بشه؟ کیس نامبر چطور ؟

شما روی بسته ادرس رو می نویسید و روش میگین DV lottery 2015.
روی فرم ها تون هم تماما سمت چپ بابا کیس نامبرتون رو با مداد و بدون صفر هاش بنویسید.
تشکر کنندگان: majid7 ، hilda60
سلام من دانشجوی ترم 5 کارشناسی هستم میخواستم بدونم لازمه نامه اشتغال به تحصیل هم ببرم یا ترجمه مدرک دیپلم و پیش کافیه؟
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
تشکر کنندگان:
(2015-01-03 ساعت 15:05)manah نوشته:  سلام من دانشجوی ترم 5 کارشناسی هستم میخواستم بدونم لازمه نامه اشتغال به تحصیل هم ببرم یا ترجمه مدرک دیپلم و پیش کافیه؟
ترجمه كارت دانشجوبي كفايت مي كنه
ولي اگر گواهي مي تونيد بگيريد ضرري نداره
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Mahmood129 ، satan ، A_A ، AliReza.Sh
بیشتر دارالترجمه ها شما کارت دانشجویی خالی هم ببرید براتون گواهی صادر میکنند و نیازی نیست از دانشگاه گواهی اشتغال از تحصیل ببرید . ( اما در کل باز از مرکزی که شما میرید بپرسید )
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، satan ، A_A ، AliReza.Sh
من یه سری مدارک ترجمه شده دارم مثل کارت ملی شناسنامه مدرک تحصیلی یکبار هم پرسیدم کسی جواب درستی نمی ده همه مال سال 2012 است دوباره باید بدم برای ترجمه؟؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
شناسنامه و سند ازدواج رو معمولا میدن ترجمه تازه بکنند چون ممکنه تغییراتی در این زمان کرده باشه. درسته که ممکنه تغییر نکرده باشه ولی سفارت که این رو نمیدونه و باید بهش به طریقی ثابت بشه.
مدرک تحصیلی همون کفایت میکنه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Memolk ، A_A ، m.ghoreishi
پس روزه ی شک دار نمی گیرم کلا همه را ترجمه ی جدید می کنم فکر کنم بهتره چون خیال خودم هم راحته
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان