کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان
برای ترجمه کلیه مدارک میشه بدیم دارالترجمه تو برگهای ناجیت بزنن میگن مورد تایید امریکاست؟ کسی از دوستان دادن تا حالا
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان:
(2015-01-10 ساعت 14:19)rasoul3711 نوشته:  سلام دوستان
برای ترجمه کلیه مدارک میشه بدیم دارالترجمه تو برگهای ناجیت بزنن میگن مورد تایید آمریکاست؟ کسی از دوستان دادن تا حالا
تا اونجایی ک من میدونم راست گفته
بازم اساتید بهتر نظر بدن
راستی اگه امکانش هست اسم و آدرس دارالترجمرو برام پیام خصوصی کنین
ممنون

{{خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . . }}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
دوستان چه مدارکی رو دقیقا باید بدیم واسه ترجمه؟
من مدرک دیپلمم رو ندارم و ظاهرا مدرسه گمش کرده. بخوام برم دنبالش خیلی طول میکشه.
پیش دانشگاهی و لیسانس و فوق لیسانس رو دارم. کافیه؟؟
مدرک تحصیلی
کارت پایان خدمت
شناسنامه
کارت ملی

دیگه چیزی لازم هست؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-01-11 ساعت 12:52)vahid1432 نوشته:  دوستان چه مدارکی رو دقیقا باید بدیم واسه ترجمه؟
من مدرک دیپلمم رو ندارم و ظاهرا مدرسه گمش کرده. بخوام برم دنبالش خیلی طول میکشه.
مدرک تحصیلی
کارت پایان خدمت
شناسنامه
کارت ملی

دیگه چیزی لازم هست؟

حتمآ از طریق اداره اموزش و پرورش دیپلم رو پیگیری کن حداقل مدرک یا گواهی که قابل ترجمه باشه رو ازشون بگیر. پیش دانشگاهی و لیسانس و ارشد هم ترجمه کن. شناسنامه.کارت ملی.کارت خدمت.تمکن مالی اگه فارسی بود ترجمه کن.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: vahid1432
(2015-01-11 ساعت 14:36)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 12:52)vahid1432 نوشته:  دوستان چه مدارکی رو دقیقا باید بدیم واسه ترجمه؟
مدرک تحصیلی
کارت پایان خدمت
شناسنامه
کارت ملی

دیگه چیزی لازم هست؟

حتمآ از طریق اداره اموزش و پرورش دیپلم رو پیگیری کن حداقل مدرک یا گواهی که قابل ترجمه باشه رو ازشون بگیر. پیش دانشگاهی و لیسانس و ارشد هم ترجمه کن. شناسنامه.کارت ملی.کارت خدمت.تمکن مالی اگه فارسی بود ترجمه کن.

ممنون. ولی فکر نکنم بتونم پیداش کنم اگه هم بخوام دوباره درخواست بدم فکر کنم خیلی طول بکشه و به مصاحبه نرسه. ولی گواهی موقت . کارنامه و ... دارم که دیپلم رو گرفتم و تموم شده. به نظرتون همونا رو میشه ترجمه کرد و برد سفارت؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

تشکر کنندگان:
(2015-01-12 ساعت 00:16)vahid1432 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 14:36)m.ghoreishi نوشته:  
مدرک تحصیلی
کارت پایان خدمت
شناسنامه
کارت ملی

دیگه چیزی لازم هست؟

ممنون. ولی فکر نکنم بتونم پیداش کنم اگه هم بخوام دوباره درخواست بدم فکر کنم خیلی طول بکشه و به مصاحبه نرسه. ولی گواهی موقت . کارنامه و ... دارم که دیپلم رو گرفتم و تموم شده. به نظرتون همونا رو میشه ترجمه کرد و برد سفارت؟

درخواست بده اگه به مصاحبه رسيد كه عاليه اگه نرسيد و رفتى مصاحبه و خدايى نكرده نقص مدرك خوردى حداقل مطمئنى چند وقت بعدش دستته، در مورد اون گواهى موقت و كارنامه هم بله ميشه و بهتراز هيچى هستن پس اونارو هم ترجمه كن كه در صورت ايراد گرفتن بتونى افيسر رو متقاعد كنى
تشکر کنندگان: vahid1432
سلام
وقت بخیر
یه سوال داشتم که فک کنم بهترین جا برای پرسیدنش اینجاست...
مادر من برند اصلیه و دیپلم 12 ساله داره...50 سالشه تقریبا...یکی از دوستان تو تاپیکی دیگه گفت دیپلم 12 ساله 30 سال پیش رو قبول نکردن...با توجه به اینکه شرایط ما هم مث ایشون هستش تجربه ای در این زمینه دارین ؟؟؟
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-01-13 ساعت 15:15)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام
وقت بخیر
یه سوال داشتم که فک کنم بهترین جا برای پرسیدنش اینجاست...
مادر من برند اصلیه و دیپلم 12 ساله داره...50 سالشه تقریبا...یکی از دوستان تو تاپیکی دیگه گفت دیپلم 12 ساله 30 سال پیش رو قبول نکردن...با توجه به اینکه شرایط ما هم مث ایشون هستش تجربه ای در این زمینه دارین ؟؟؟

راستش case by case فرق میکنه و غیر قابل پیش بینی
اینطوری نمیشه قضاوت کرد به نظرم اصلا فکر خودتون رو مشغول نکنین و طبق روال عادی ادامه بدین.هیچکس دقیقا نمی دونه که اون مورد واقعا بهمون دلیل رد شدن یا دلیل دیگه داشته.
موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، m.ghoreishi ، Abdorrezaa
سلام
دوستان قبلا هم بارها دوستان با تجربه گفتند که ریز نمرات رو نفرستین برای سفارت که باب بشه و افیسر ریز نمرات رو هم از همه بخواد.اما باز هم دوستان نمیدونم چرا اصرار دارن که ریز نمرات رو بفرستند. پس بهتره فقط محض احتیاط همراه داشته باشید که اگر موقع مصاحبه افیسر خواست ارائه بدین .
کلیه مدارک هم اصلا نیاز به مهر دادگستری نداره . این رو هم بارها گفته شده اما بازم برخی از دوستان میپرسن
ضمنا مدرک دیپلم و پیش رو حتما همراه ببرید چون روی دیپلم و پیش بیشتر تاکید دارن تا اخرین مدرک تحصیلی . ممکنه که کسری مدرک بخورید
مدارک موقت رو هم لااقل تا اونجایی که دوستان با تجربه تر فرمودن قبلا، قابل ارائه نیست و همچنین قابل ترجمه هم نیست.
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: Abdorrezaa ، babisondes ، fa15
با سلام
دو تا سوال
1--برنده اصلی همسرم هست.....من دیپلم نظام قدیم دارم(12 ساله)که مدرکش رو ندارم ولی لیسانس دارم(که اصلش رو دارم).....آیا با توجه به اینکه کیس اصلی نیستم اصل مدرک دیپلم احتیاجه؟
2--ترجمه کارت ملی احتیاجه؟
ممنون از شما
تشکر کنندگان:
با سلام
ظاهرا بیشتر مدارک تحصیلی کیس اصلی مد نظرشون هست . در مورد خودمون فقط مدرک دیپلم خودمو خواستن و دیگر هیچ
ما محض احتیاط برده بودیم اما نخواستن اون رو هم
موفق باشید
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: حامد آیلتس
(2015-01-14 ساعت 22:58)حامد آیلتس نوشته:  با سلام
دو تا سوال
1--برنده اصلی همسرم هست.....من دیپلم نظام قدیم دارم(12 ساله)که مدرکش رو ندارم ولی لیسانس دارم(که اصلش رو دارم).....آیا با توجه به اینکه کیس اصلی نیستم اصل مدرک دیپلم احتیاجه؟
2--ترجمه کارت ملی احتیاجه؟
ممنون از شما

سلام
همونطور که دوست عزیزمونم اشاره کردن مهم مدرک فرد برنده کیس هستش و شما بعنوان همراه زیاد نگران نباش. در مورد کارت ملی هم اصل و ترجمه رو نیاز دارین و جزء مدارک اصلی هستش ولی اکثر اوقات اصلا خواسته نشده
تشکر کنندگان: حامد آیلتس
مدرک دیپلمم رو ندااااارم چکار کنم؟؟؟ مدرسه گمش کرده.
پیش دانشگاهی و لیسانس و فوق لیسانس رو دارم ولی دیپلم رو نه. نقص مدرک می خورم؟؟؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
برو گواهی پایان تحصیلات از آموزش پرورش بگیر. معادل دیپلمه و 1 روز تا 1 هفته بسته به همکاریشون آماده میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: vahid1432 ، laleht ، A_A ، varchandi ، AliReza.Sh
(2015-01-15 ساعت 16:55)behdadK نوشته:  برو گواهی پایان تحصیلات از آموزش پرورش بگیر. معادل دیپلمه و 1 روز تا 1 هفته بسته به همکاریشون آماده میشه.

بهدادجان منظورتون گواهی موقت هست؟ آخه یه سری مدارک دارم که دیپلم رو تموم کردم. اونا رو میتونم ترجمه کنم؟؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان