کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
دانشگاه با دانشگاه دوست عزیز فرق میکنه ...

بستگی داره در متن نوشته قابل ترجمه نمیباشد یا ننوشته !
اگر ننوشته باشه ترجمه میشه بدون مشکل

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: vahid1432
راستش من که رفتم بگیرم نوشته بود غیر قابل ترجمه
دانشگاه آزاد بودم. نمیدونستم که فرق داره. ولی خب دوستان باید دقت کنند.
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
اگه هنوز دانشجو باشه ریز نمرات 2 ترم کافیه؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
(2015-01-25 ساعت 21:41)rima4499 نوشته:  اگه هنوز دانشجو باشه ریز نمرات 2 ترم کافیه؟

کارت دانشجویی هم کفایت میکنه! ولی بگیرین بد نیست
تشکر کنندگان: rima4499
(2015-01-22 ساعت 05:06)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-22 ساعت 03:45)rima4499 نوشته:  دوستان من تو فرم نوشتم که دانشجوی ارشد هستم چون او موقع بودم بعدا انصراف دادم حالا باید مدرکی واسه دانشجو بودنم ارائه بدم?

شما باید مدرک معتبری دال بر انصراف از دانشگاه تهیه و ترجمه کنید که نشون دهنده این باشه در زمان ارسال فرم دانشجو بودی ولی الان به دلایلی انصراف دادین .به این صورت هیچ مشکلی نخواهید داشت
و اگرعکس این مطلب باشه یعنی دانشجو ارشد بودی ولی اشاره ای در فرم نکردی و عملا هم دیگر دانشگاه نرفتی بدون اینکه انصراف بدی و مراحل اداری اش را طی کنی ، چطور اقدام خاصی باید داشته باشم؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-01-25 ساعت 21:48)رضا2015 نوشته:  [quote='rima4499' pid='575540' dateline='1422205865']
اگه هنوز دانشجو باشه ریز نمرات 2 ترم کافیه؟

اگر کسی دانشجوست یعنی آن رده دانشگاهی مدرک ندارد و آخرین مدرک او رده قبلی اوست مثلا اگر شما لیسانس دارید میخوانید آخرین مدرک شما دیپلمه و ریز نمره درهرصورت هیچ جا ذکر نشده و اینکه توصیه میشود که با خود ببرید تنها برای محکم کاریه چون آفیسر اگر در تاریخی یا مسائلی که شما عنوان میکنید دچار تردید شد رفع ابهام بکنید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ریحانا
سلام دوستان
کسی هست که با مدرک موقت رفته باشه مصاحبه!؟

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2015-01-26 ساعت 09:36)ریحانا نوشته:  
(2015-01-22 ساعت 05:06)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-22 ساعت 03:45)rima4499 نوشته:  دوستان من تو فرم نوشتم که دانشجوی ارشد هستم چون او موقع بودم بعدا انصراف دادم حالا باید مدرکی واسه دانشجو بودنم ارائه بدم?

شما باید مدرک معتبری دال بر انصراف از دانشگاه تهیه و ترجمه کنید که نشون دهنده این باشه در زمان ارسال فرم دانشجو بودی ولی الان به دلایلی انصراف دادین .به این صورت هیچ مشکلی نخواهید داشت
و اگرعکس این مطلب باشه یعنی دانشجو ارشد بودی ولی اشاره ای در فرم نکردی و عملا هم دیگر دانشگاه نرفتی بدون اینکه انصراف بدی و مراحل اداری اش را طی کنی ، چطور اقدام خاصی باید داشته باشم؟؟

مهم اخرين مدرك عنوان شده در فرم ميباشد يعنى اگر شما ليسانس اعلام كردى و اسمى از دانشجوى ارشد بودن نياوردى پس ملاك عمل مدرك ليسانس شماست و اصلا نياز به عنوان كردن دانشجو بودنتان نيست و افيسر هم مدركى بيشتر از ليسانس از شما نخواهد خواست، موفق باشيد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: rima4499
دوستان نیازی هست مدرکی ببریم که معلوم بشه مجرد هستیم؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2015-01-26 ساعت 18:15)vahid1432 نوشته:  دوستان نیازی هست مدرکی ببریم که معلوم بشه مجرد هستیم؟

همون ترجمه شناسنامه كفايت ميكنه و برا همين موضوع هستش
تشکر کنندگان: babak12 ، vahid1432
دوستان میدونم شاید این سوال 1000 بار پرسیده شده باشه و جواب داده شده باشه، اما فوریه برای یکی از دوستان میخوام جوابمو که گرفتم پستو پاک میکنم که تاپیک شلوغ میشه. اگر دوستان جواب رو پیام خصوصی کنند که یک دنیا ممنون میشم

دوستم مدارک تحصیلیش موقت هست، لیسانسش رو از دانشگاه دولتی گرفته و الان برای فوق هم دانشگاه دولتی میخونه، تمام مدارکش نوشته غیر قابل ترجمه.
دارلترجمه ها بش گفتن بدون سربرگ دارالترجمه برات ترجمه می کنیم، بدون سربرگ ارزش و اعتباری داره؟
دوستانی که مشکل مشابه داشتند چه راهی پیشنهاد می کنند؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون
تشکر کنندگان: Iaccept
سلام.
کجای سایت مهاجرت آمریکا یا سفارت ترکیه نوشته که مدارک باید 15 روز قبل پست بشه برای سفارت آمریکا تو ترکیه؟؟؟؟
(2015-01-27 ساعت 16:00)arzansaray نوشته:  سلام.
کجای سایت مهاجرت آمریکا یا سفارت ترکیه نوشته که مدارک باید 15 روز قبل پست بشه برای سفارت آمریکا تو ترکیه؟؟؟؟

To process a diversity immigrant visa, beneficiaries are required to courier their documents via United Parcel Service (UPS) (or any reliable courier service if there are no UPS in your country) to the U.S. Embassy in Ankara at least 15 days before their appointment date. There are no other alternatives for submitting diversity immigrant visa documentation. Failure to submit documents 15 days before the appointment date will result in delay of the processing of your file and your interview may not take place on the original appointment date.

این نکته به صراحت در چند جای مختلف عنوان شده از جمله در لینک زیر

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، vahidbaq ، HERMES7
سلام بچه ها. كسي هست كه سند ملكي شو داده باشه بره ترجمه؟
پشت سند ملكي من ، اون قسمتي كه يه عالمه توضيحات داره و حدود ملك رو مشخص كرده، دارالترجمه كامل ترجمه نكرده. ايا اين قسمت ها مهمه؟؟؟

تشکر کنندگان:
(2015-01-29 ساعت 16:41)annahitaa نوشته:  سلام بچه ها. كسي هست كه سند ملكي شو داده باشه بره ترجمه؟
پشت سند ملكي من ، اون قسمتي كه يه عالمه توضيحات داره و حدود ملك رو مشخص كرده، دارالترجمه كامل ترجمه نكرده. ايا اين قسمت ها مهمه؟؟؟

دوست عزیز اولا سند ملکی انچنان ارزشی نداره فقط در یک صورت که ملک توسط سازمانهای زیربط مثل دادگستری ارزشگذاری شده باشه. ثانیآ مهمترین بخش سند برا ترجمه صفحه مشخصات مالک و خود ملک میباشد نه سایر قسمتها
تشکر کنندگان: laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان