کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
سلام دوستان درخواست کمک فوری ...
من چند تا مشکل دارم ر مورد مدارکم لطفا پاسخ دهید
1- من الان دانشجوی ارشدم و اصل مدرک لیسانسم دست دانشگاه هست و گفتند بهت نمیدیم ولی گفتند کپی برابر اصلشو بهت میدیم . همچنین سفرنامه های دوستان در سفارت ابوظبی رو که میخوندم هیچکدوم اصل مدرک تحصیلی رو افیسر ازشون نخواسته ( حداقل اون سفرنامه هایی رو که من وقت کردم بخونم ) حالا لطفا راهنمایی کنید من چکار کنم ؟ خودم فکر میکنم دو تا راه دارم یکی اینکه همین کپی رو بدم ترجمه و ببرم سفارت اگه اصلشو نخواست سفارت که هیچی اگرم خواست که راستشو میگم یا اینکه نه تو این قضیه جای ریسک کردن وجود نداره و باید به هر بدبختی ایی و هر هزینه ای اصل مدرک رو بگیرم ازشون ؟؟؟( البته اصل مدرک کاردانیم رو دارم ولی تو فرم ها نوشتم لیسانس و دانشجوی ارشد)
2- من تو فرمام زده بودم دانشجوی ارشد خب حتما باید گواهی اشتغال به تحصیل ببرم ؟ اگه بخوام ببرم تو نامه دانشگاه باید بخوره به کجا ؟؟ منم نمیخوام اونجا بگم برا کجا میخوام لطفا دوستان نظر بدن . بقیه که گواهی گرفتن چی کار کردن ؟؟؟؟( تو صفحات قبلی نوشتن ترجمه کارت دانشجویی کفایت میکنه)
-3 گواهی اشتغال به کار از محل کار هم لازمه ؟ اگه لازمه اونجا رو چکار کنم ؟
4- معمولا مدارک رو که بدی دارالترجمه چقدر طول میکشه تا آماده بشه ؟
ضمنا چند تا دارالترجمه خوب و منصف هم کسی سراغ داره تو خصوصی برام بفرسته
خیلی خیلی ممنونم از همتون
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
(2015-01-30 ساعت 11:46)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان درخواست کمک فوری ...
1- من الان دانشجوی ارشدم و اصل مدرک لیسانسم دست دانشگاه هست و گفتند بهت نمیدیم ولی گفتند کپی برابر اصلشو بهت میدیم . همچنین سفرنامه های دوستان در سفارت ابوظبی رو که میخوندم هیچکدوم اصل مدرک تحصیلی رو افیسر ازشون نخواسته ( حداقل اون سفرنامه هایی رو که من وقت کردم بخونم ) حالا لطفا راهنمایی کنید من چکار کنم ؟ خودم فکر میکنم دو تا راه دارم یکی اینکه همین کپی رو بدم ترجمه و ببرم سفارت اگه اصلشو نخواست سفارت که هیچی اگرم خواست که راستشو میگم یا اینکه نه تو این قضیه جای ریسک کردن وجود نداره و باید به هر بدبختی ایی و هر هزینه ای اصل مدرک رو بگیرم ازشون ؟؟؟( البته اصل مدرک کاردانیم رو دارم ولی تو فرم ها نوشتم لیسانس و دانشجوی ارشد)
2- من تو فرمام زده بودم دانشجوی ارشد خب حتما باید گواهی اشتغال به تحصیل ببرم ؟ اگه بخوام ببرم تو نامه دانشگاه باید بخوره به کجا ؟؟ منم نمیخوام اونجا بگم برا کجا میخوام لطفا دوستان نظر بدن . بقیه که گواهی گرفتن چی کار کردن ؟؟؟؟( تو صفحات قبلی نوشتن ترجمه کارت دانشجویی کفایت میکنه)
کسی نیست از عزیزان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:
(2015-01-30 ساعت 21:31)lotttery2015 نوشته:  
سلام
منم تقریبا مشکلم مشابه شماس
با این تفاوت ک من هر دو مدرک لیسانس و ارشدم مدرک موقت ترجمه کردم
ب نظر من همون کارت دانشجوییت کفایت کنه
گواهی تحصیلیم بگیری ضرر نداره

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}

(2015-01-30 ساعت 21:31)lotttery2015 نوشته:  
سلام
منم تقریبا مشکلم مشابه شماس
با این تفاوت ک من هر دو مدرک لیسانس و ارشدم مدرک موقت ترجمه کردم
ب نظر من همون کارت دانشجوییت کفایت کنه
گواهی تحصیلیم بگیری ضرر نداره

{{خود را نگران آنچه می دانی یا نمی دانی نکن، نه به گذشته بیندیش نه به آینده، فقط بگذار دستان خدا هر روز، شگفتی های اکنون را برای تو بیاورند.}}
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: lotttery2015
با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم چند سری ترجه از مدارک بگیریم خوبه؟

من یک سری کامل (2سری قباله ازدواج) تهیه کردم آیا نیازه که یکسری هم داشته باشیم تا ائنجا به صورت حضوری تحویل بدیم؟ یا همین که یکسری اصل ارسال کنیم کفایت میکنه و یکسری کپی محز احتیات با خودمون ببریم.
تشکر کنندگان:
مدرک موقت دانشگاه سراسری(روزانه)قابل ترجمه نیست بخاطر تعهد خدمت آموزش رایگان و بایستی دوبرابر مدت زمان تحصیل از تاریخ پایان تحصیلتون کار کرده باشید یا مطابق جدول وزارت علوم با توجه به سال ورودیتون پرداخت کنین
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
(2015-01-31 ساعت 15:13)sd.jaberi نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم بدونم چند سری ترجه از مدارک بگیریم خوبه؟

من یک سری کامل (2سری قباله ازدواج) تهیه کردم آیا نیازه که یکسری هم داشته باشیم تا ائنجا به صورت حضوری تحویل بدیم؟ یا همین که یکسری اصل ارسال کنیم کفایت میکنه و یکسری کپی محز احتیات با خودمون ببریم.

دوست عزیز یک سری ترجمه کافیه و کسانی که میگن دو سری ترجمه تهیه کنید فقط جهت اطمینان خاطر و محکم کاری هستش و در روز مصاحبه همه مدارک ارسالی در پرونده شما موجود میباشد و نیازی به سری دوم ندارید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 19:10)babisondes نوشته:  سلام دوستان
۲تا سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین. مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر ترجمش چی میشه? و اینکه چون خانوممکه برنده اصلیه و دانشنامش تا ۱ ماه دیگه میاد آیا به نظرتون با کیس نامبر ۶۰۰۰ درخواست بازکردن فایلو واسه تغییرات بدیم یا اینکه نامه بزنیم به kcc و موضوع رو اونجا بگیم ? مرسیShy

سلام دوست من
مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر میشه
Associate Degree in Computer Software
راجع به سوال دومتون نمی دونم چی بگم
به طور کلی تاجایی که میشه از درخواست آنلاک کردن خودداری کن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-01-03 ساعت 12:25)hilda60 نوشته:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان زحمتکش
یه سوال؟
برای ارسال مدارک به آنکارا با پست دی اچ ال روی بسته مقصد رو سفارت آنکارا و مبدا رو آدرس شخص برنده رو مینویسیم درسته
چیز دیگه ایی هم باید بنویسیم ؟ منظورم اینه که سفارت از کجا متوجه میشه که این بسته مربوط به پرونده لاتاری هستش؟ (یه وقت خب ممکنه بسته رو بفرستن یه قسمتی که بسته های متفرقه میاد!!!)
چیز خاصی روی بسته باید درج بشه؟ کیس نامبر چطور ؟

شما تو امضاتون نوشتین محل مصاحبتون به ایروان تغییر داده شده تا جایی که من میدونم ایروان نیاز نیست مدارک رو پست کنین
اگه اشتباه می کنم دوستان راهنمایی کنن
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: hilda60
سلام دوستان

مدارک من به دست سفارت آنکارا رسیده و ایمیلی مبنی بر پایان بررسی مدارک برای ما فرستادند و گفتند که دقیقا باید چه مدارکی در روز مصاحبه همراهمون داشته باشیم.

در یکی از بندهای لیست مدارک عبارت زیر آمده بود:
Proof of relationship between you and your spouse

میخوام بدونم دقیقا منظور از این بند چی هست؟

ممنون از راهنمایی دوستان
تشکر کنندگان: varchandi
(2015-02-01 ساعت 13:51)ghorbani_saeid نوشته:  سلام دوستان

مدارک من به دست سفارت آنکارا رسیده و ایمیلی مبنی بر پایان بررسی مدارک برای ما فرستادند و گفتند که دقیقا باید چه مدارکی در روز مصاحبه همراهمون داشته باشیم.

ممنون از راهنمایی دوستان

سلام دوست من
می خوان مطمئن بشن شما و همسرتان زن و شوهر هستید
عقدنامه رو همراه داشته باشین فکر می کنم کفایت میکنه
تشکر کنندگان:
(2015-02-01 ساعت 14:33)varchandi نوشته:  

ممنون از راهنمایی دوستان

سلام دوست من
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنمایی شما
ولی علاوه بر Marriage Certificate گفته که باید مدارک دیگری همراه داشته باشیم
تشکر کنندگان:

ممنون از راهنمایی دوستان

دوست عزیز مگر شما از ترجمه عقدنامه نفرستادی که همچین چیزی خواستن؟ اگر جوابتون مثبته پس نگران نباشید و همونطور که دوستان گفتن عقدنامه رسمی با ترجمه بهترین مدرک شماست.البته تاریخ عقد شمام مهم هستش و ممکنه نزدیک بودن این تاریخ به برنده شدن در لاتاری این شبهه رو در دل افیسر انداخته که خدایی نکرده ازدواج شما س و ر ی باشه. پس اگر اینطوره هر مدرکی اعم از فیلم و عکس از مراسم ازدواج داری محض احتیاط همراتون ببرین
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Alex 2014
(2015-02-01 ساعت 15:18)ghorbani_saeid نوشته:  
(2015-02-01 ساعت 14:33)varchandi نوشته:  

ممنون از راهنمایی دوستان

سلام دوست من
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنمایی شما
ولی علاوه بر Marriage Certificate گفته که باید مدارک دیگری همراه داشته باشیم

دوست من سلام
من حدس میزنم شاید یه درصد حدس بزنن که شما عقد صوری کرده باشین و بعد از ورود بخواین از هم جدا شین
البته این تئوری من در حالتی میتونه درست باشه که شما بعد از برنده شدن لاتاری ازدواج کرده باشین
اگه اینطوری باشه نمی دونم چه چیز دیگه ای میتونین غیر از عقدنامه بدین بهشون اما اگه تئوری من غلط باشه (که ان شا ا... غلطه) فقط اصل عقدنامه و ترجمش کافیه
تشکر کنندگان:
تعداد ویزاها هر سال ثابته و 50000 ویزاست ولی 125000 نفر برنده اعلام میشه که خوب یه عده ای منصرف میشن یا نمیفهمن و به یه عده ی دیگه میرسه و تعدادی هم هیچوقت به مصاحبه دعوت نمیشن .
حالا هر دفعه هر کسی بچه بدنیا میاره و یا ازدواج میکنه یکی به این 125000 متقاضی اضافه میشه و یک نفر از کیس نامبر بالا با این که برنده شده از حقش محروم میشه. آفیسر ها هم وظیفه دارند که نگذارند این وسط ازدواج های سوری سهمیه برندگان رو بدزدند. برای کسانی که مدت زیادی ازدواج کردند یک سئوال و جواب عادی آفیسر معمولا کفایت میکنه که شما کی با هم ازدواج کردید و چطور با هم آشنا شدید.
اما معمولا اگر عقد نزدیک باشه آفیسر میبایست چک کنه که عقد سوری نباشه. چون با ایران ارتباط ندارند باید مدرک اضافه براشون ببرید.کپی از ایمیل ها و تماس ها و عکس های با هم و عکس مراسم و هر چیزی که فکر میکنید میتونه ثابت کنه که شما قبل از برنده شدن با هم آشنا بودید و به قصد ویزا با هم ازدواج نکردید معمولا کفایت میکنه. شما هم که س و ر ی ازدواج نکردید و ریگی در کفشتون نیست، پس نباید نگران باشید.
همین 1-2 هفته پیش بود یکی از برندگان یکی از کشورهای دیگه با زن رسمیش رفته بود اما هر دو دانشجو بودن و گفته بودن که با هم فعلا زندگی رو شروع نکردن و میخوان 1 ماه دیگه شروع کنن. آفیسر هم سر یک ماه رفته بود سراغشون و دیده بود دروغ گفتن!
خلاصه شانس آوردید که در ایران نیستید وگرنه باید هر روز منتظر آفیسر می بودید :دی
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، vahid1432 ، varchandi ، ghorbani_saeid ، AliReza.Sh
(2015-02-01 ساعت 20:05)behdadK نوشته:  تعداد ویزاها هر سال ثابته و 50000 ویزاست ولی 125000 نفر برنده اعلام میشه که خوب یه عده ای منصرف میشن یا نمیفهمن و به یه عده ی دیگه میرسه و تعدادی هم هیچوقت به مصاحبه دعوت نمیشن .
حالا هر دفعه هر کسی بچه بدنیا میاره و یا ازدواج میکنه یکی به این 125000 متقاضی اضافه میشه و یک نفر از کیس نامبر بالا با این که برنده شده از حقش محروم میشه. آفیسر ها هم وظیفه دارند که نگذارند این وسط ازدواج های ******* سهمیه برندگان رو بدزدند. برای کسانی که مدت زیادی ازدواج کردند یک سئوال و جواب عادی آفیسر معمولا کفایت میکنه که شما کی با هم ازدواج کردید و چطور با هم آشنا شدید.
اما معمولا اگر عقد نزدیک باشه آفیسر میبایست چک کنه که عقد ******* نباشه. چون با ایران ارتباط ندارند باید مدرک اضافه براشون ببرید.کپی از ایمیل ها و تماس ها و عکس های با هم و عکس مراسم و هر چیزی که فکر میکنید میتونه ثابت کنه که شما قبل از برنده شدن با هم آشنا بودید و به قصد ویزا با هم ازدواج نکردید معمولا کفایت میکنه. شما هم که س و ر ی ازدواج نکردید و ریگی در کفشتون نیست، پس نباید نگران باشید.
همین 1-2 هفته پیش بود یکی از برندگان یکی از کشورهای دیگه با زن رسمیش رفته بود اما هر دو دانشجو بودن و گفته بودن که با هم فعلا زندگی رو شروع نکردن و میخوان 1 ماه دیگه شروع کنن. آفیسر هم سر یک ماه رفته بود سراغشون و دیده بود دروغ گفتن!
خلاصه شانس آوردید که در ایران نیستید وگرنه باید هر روز منتظر آفیسر می بودید :دی

البته منظور بهداد عزیز اینه که شانس آوردید تو ایرانید آفیسر نمی تونه بهتون سر بزنه
تشکر کنندگان: ghorbani_saeid

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان