کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
با سلام
با توجه به اينكه مدرك ديپلم من فني حرفه اي ( حسابداري بازرگاني ) رشته غير معمول بحساب مياد و باين خاطر ريز نمرات لازمه ؟ سوال ديگه اينكه نمرات و معدل پايين تاثيري در تصميم گيريه افيسر داره يا خير ؟ ممنونم

تشکر کنندگان:
(2015-02-02 ساعت 02:28)roozbehtaleb نوشته:  با سلام
با توجه به اينكه مدرك ديپلم من فني حرفه اي ( حسابداري بازرگاني ) رشته غير معمول بحساب مياد و باين خاطر ريز نمرات لازمه ؟ سوال ديگه اينكه نمرات و معدل پايين تاثيري در تصميم گيريه افيسر داره يا خير ؟ ممنونم

چون دیپلم فنی 11 سالست باید حتما کاردانی داشته باشی (بالاتر باشه که بهتر) بعد بخاطر اثبات اینکه دروس پیش رو در ترم اول دانشگاه گذروندی باید از دانشگاه ریز نمرات بگیری و ترجمه کنی.
دیپلم 11 ساله بدون مدرک پیش یا مدرکی بالاتر مثل کاردانی به خودی خود مورد قبول نیست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-02-01 ساعت 01:12)varchandi نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 12:25)hilda60 نوشته:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان زحمتکش
یه سوال؟
برای ارسال مدارک به آنکارا با پست دی اچ ال روی بسته مقصد رو سفارت آنکارا و مبدا رو آدرس شخص برنده رو مینویسیم درسته
چیز دیگه ایی هم باید بنویسیم ؟ منظورم اینه که سفارت از کجا متوجه میشه که این بسته مربوط به پرونده لاتاری هستش؟ (یه وقت خب ممکنه بسته رو بفرستن یه قسمتی که بسته های متفرقه میاد!!!)
چیز خاصی روی بسته باید درج بشه؟ کیس نامبر چطور ؟

شما تو امضاتون نوشتین محل مصاحبتون به ایروان تغییر داده شده تا جایی که من میدونم ایروان نیاز نیست مدارک رو پست کنین
اگه اشتباه می کنم دوستان راهنمایی کنن
ممنون از پاسختون. محل مصاحبه من تا قبل از اومدن نامه دوم انکارا بود که بعد از اومدن نامه دوم و تغییر به ایروان همه چیز عوض شد...... فقط یه سوال؟؟؟ ما تا قبل از مصاحبه ایمیلی مبنی بر آوردن چه مدارکی دریافت میکنیم یا خیر؟.. ممنون از پاسخ دوستانی که اطلاع دارن
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 16:55)behdadK نوشته:  برو گواهی پایان تحصیلات از آموزش پرورش بگیر. معادل دیپلمه و 1 روز تا 1 هفته بسته به همکاریشون آماده میشه.

بهداد عزیز ( و دیگر دوستان) من هرچقدر تلاش کردم واسه اینکه مدرک دیپلمم رو دوباره چاپ کنن گفتند که نمیشه با اینکه هنوز تحویل نگرفتم و خودشون گم کردن.
تنها چیزی که بهم دادند و گفتند که از دیپلم هم بالاتر هست تأییدیه تحصیلی بود. (منظورتون از گواهی پایان تحصیلات همین هست؟)
اونم دادم به دارالترجمه واسم ترجمه کنن. به نظرتون با همین تأییدیه مشکلی پیش نمیاد؟
توی تأییدیه تحصیلی هم نوشته موفق به گذراندن دوره شده است.
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: behdadK
منم همین رو داشتم. ازم نخواستن اما اگر میخواستن هم بعید میدونم مشکلی پیش میومد.
حتما بدید آموزش پرورش تاییدش کنه مشکلی نیست. ریز نمرات رو هم محض اطمینان داشته باشید. برای من هم مشکل مشابه شما بوجود آمده بود.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: vahid1432 ، laleht ، rbrb-2015
(2015-02-02 ساعت 17:27)behdadK نوشته:  منم همین رو داشتم. ازم نخواستن اما اگر میخواستن هم بعید میدونم مشکلی پیش میومد.
حتما بدید آموزش پرورش تاییدش کنه مشکلی نیست. ریز نمرات رو هم محض اطمینان داشته باشید. برای من هم مشکل مشابه شما بوجود آمده بود.

ممنونم خیالم رو راحت کردید.
ریز نمرات رو هم دارم. هم دیپلم هم پیش دانشگاهی.
اونا رو هم باید ترجمه کنم؟
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

تشکر کنندگان:
هم تایید و هم ترجمه با توجه به اینکه مدرک شما اصل نیست شاید لازم شه.
اینجوری خیالتون کامل راحت میشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: vahid1432 ، AliReza.Sh
(2015-02-02 ساعت 17:33)behdadK نوشته:  هم تایید و هم ترجمه با توجه به اینکه مدرک شما اصل نیست شاید لازم شه.
اینجوری خیالتون کامل راحت میشه.

مرسی دوست عزیز
تأییدیه رو دادم واسه ترجمه. امروز میرم ریزنمرات رو هم میدم واسه ترجمه. راست میگید اینجوری خیالم رات هست.Smile

تشکر کنندگان:
شما هر چیزی توی فرمتون زدین باید مدرکش همراهتون باشه چون ممکنه بخوان ازتون تا اونجایی که من میدونم گواهی اشتغال به تحصیل اگه بگیرین نیازی نداره قید کنند برای کجاست.من تمام مدارکمو ازم گرفتن هم اصل هم ترجمه بعدم بهم برگردوندند.
تشکر کنندگان: vahid1432
نه مدرك ديپلم من نظام قديمه و ١٢ سالست فقط رشته حسابداري بازرگانيه كه خواستم بدونم ريز نمرات لازمه يا خير ؟

تشکر کنندگان:
من ریز نمرات نبردم چون اصل لیسانسم و فوق دیپلمم باهام بود دیپلمم نبردم.
تشکر کنندگان:
سلام
ادمين عزيز چيزي جواب ندادن نگرانم نكنه ديپلم ١٢ ساله حسابداري بازرگاني من فاقد ارزشه ؟!!! بخاطر كم بيناييم نتونستم دانشگاه برم Sad فقط ده سال مديريت نمايندگي بيمه ايران و مجوزشو دارم كمكي ميكنه كنار اون ديپلمم ؟

خواهشا بگيد بهم ، ممنون ميشم

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-02-04 ساعت 02:29)roozbehtaleb نوشته:  سلام
ادمين عزيز چيزي جواب ندادن نگرانم نكنه ديپلم ١٢ ساله حسابداري بازرگاني من فاقد ارزشه ؟!!! بخاطر كم بيناييم نتونستم دانشگاه برم Sad فقط ده سال مديريت نمايندگي بيمه ايران و مجوزشو دارم كمكي ميكنه كنار اون ديپلمم ؟

خواهشا بگيد بهم ، ممنون ميشم

سلام
دوست عزیز مطمئنن نه معدل و نه رشته دیپلم ملاک نیست فقط مدرک 12 ساله باشه مشکلی نخواهید داشت.
خیالتون راحت باشه اگه دیپلم نظام قدیم 12 ساله یا نظام جدید 11 ساله با پیش دانشگاهی باشه کفایت میکنه. در مورد مدرک بیمه هم باید عرض کنم هیچ کمکی به مدرک تحصیلی دیپلم شما نمیکنه.
تشکر کنندگان: laleht ، rbrb-2015
دوستان نیازی هست نامه سوابق کاری رو برای مصاحبه ترجمه کنیم؟ و همراه داشته باشیم؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
(2015-02-04 ساعت 13:23)rbrb-2015 نوشته:  دوستان نیازی هست نامه سوابق کاری رو برای مصاحبه ترجمه کنیم؟ و همراه داشته باشیم؟

اگه منظورتون گواهی اشتغال به کار باشه بله باید ترجمه کنید تا قابل ارائه بشه ولی رزومه رو میتونید بصورت دست نویس ارائه بدین
تشکر کنندگان: p00ya2001

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان