کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-03-01 ساعت 08:39)samanyy نوشته:  دوستان یک سوال داشتم من مدارکم را دادم برای ترجمه ولی دارالترجمه کپی های مدارک اصلی را که زیر ترجمه قرار میده مهر برابر اصل نزده آیا نیازی است این کپی ها برابر اصل شود.

برا ماهم فقط کپی رو گذاشتن
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
دوستان ممنون میشم دارالترجمه ای که مراجعه کردید و راضی بودید و آشنا به پروسه لاتاری بودن و بهم پیغام خصوصی بدید

ممنون از شما Cool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 14:15)hilda60 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 08:39)samanyy نوشته:  دوستان یک سوال داشتم من مدارکم را دادم برای ترجمه ولی دارالترجمه کپی های مدارک اصلی را که زیر ترجمه قرار میده مهر برابر اصل نزده آیا نیازی است این کپی ها برابر اصل شود.

یعنی روی کپی هاتون مهر برابر اصل نخورده
تشکر کنندگان:
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید Sad

من ۱۸ فروردین تو ایروان مصاحبه دارم.
من تو فرم لیسانس زدم، ولی مدرکم حاضر نمیشه تا سال بعد. پیش دانشگاهی ام رو هم گم کردم.
الان فقط مدارک زیر رو دارم:

۱/ اصل دیپلم
۲/ کپی گواهی موقت پیش دانشگاهی
۳/ اصل فوق دیپلم
۴/ یه نامه از دانشگاهی که لیسانس دارم ( گواهی موقت نیست، یه نامه با امضا و مهر که نشون میده من لیسانس دارم)

ممکنه ریجکت بشم به خاطر نقص مدرک؟ Sad((
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 15:06)samanyy نوشته:  

فقط کپی مدرک اصلی زیر ترجمه قرار گرفته.... مگه باید برابر اصل بشه؟؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-03-02 ساعت 02:12)hilda60 نوشته:  

دوستان عزیز یک سوال برام پیش اومده.آیا المثنی بودن شناسنامه برای سفارت اشکال ایجاد میکنه؟من سال 1372 بعد از مفقود شدنش المثنی گرفتم.ممنون از جوابتون.
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان:
دوست عزیز hamed shayan
این مسائل 100% به نظر افیسر بستگی داره و سلیقه ای عمل میکنند یعنی شاید اصلا حرفی نزنه یا شایدم سوال بپرسه که چرا المثنی هست. دوستانی بودن که مورد مشابه داشتن و جهت اطمینان از اداره ثبت و احوال تاییدیه گرفتند تا در صورت نیاز ارائه کنند شمام همین کارو انجام بدین و انشالا مشکلی پیش نمیاد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60 ، hamed shayan
سلام

ديپلمم رو به من ندادن گفتن باید نامه درخواست دیپلم از دانشگاه کاردانيت بياري! کاردانيم رو بهم نمیدن میگن باید ديپلمت رو بیاری! اگر نامه میخوای برای گرفتن ديپلمت از هنرستان باید نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی از دانشگاهت بیاری! کارشناسيم رو بهم نمیدن میگن باید تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات از کاردانيت بیاری! نامه اشتغال و کپی معافیت دانشگاه ارشدم بهم نميده ميگه مدارک کارشناسيت رو بیار!

حالا من قضیه کاردانيم رو حل کردم ک کارشناسيم رو بهم بدن ولی موقت میدن دانشنامه رو نمیدن!
مدرک کارشناسيم رو بدن باید بدم ارشد تا نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی بهم بدن! تا بدم کاردانيم تا نامه درخواست دیپلم بهم بدن!

در آخر یه دیپلم فنی دستم ميمونه!

چیکا کنم بچه ها؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 13:45)bahram10 نوشته:  سلام

ديپلمم رو به من ندادن گفتن باید نامه درخواست دیپلم از دانشگاه کاردانيت بياري! کاردانيم رو بهم نمیدن میگن باید ديپلمت رو بیاری! اگر نامه میخوای برای گرفتن ديپلمت از هنرستان باید نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی از دانشگاهت بیاری! کارشناسيم رو بهم نمیدن میگن باید تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات از کاردانيت بیاری! نامه اشتغال و کپی معافیت دانشگاه ارشدم بهم نميده ميگه مدارک کارشناسيت رو بیار!

حالا من قضیه کاردانيم رو حل کردم ک کارشناسيم رو بهم بدن ولی موقت میدن دانشنامه رو نمیدن!
مدرک کارشناسيم رو بدن باید بدم ارشد تا نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی بهم بدن! تا بدم کاردانيم تا نامه درخواست دیپلم بهم بدن!

در آخر یه دیپلم فنی دستم ميمونه!

چیکا کنم بچه ها؟

کمک کنید دوستان
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
بچه ها واسه انكارا به جز ترجمه هايي كه دوهفته زودتر ارسال كرديم واسه سفارت ايا ترجمه ديگه اي هم نياز هست؟!
ما چند روز مونده به مصاحبه ايميل زدن بهمون و مداركي كه ميخاستن و گفتن!دوتا ترجمه سند ازدواج گفتن بياريم!اما ما قبلا فرستاديم!تجربه مشابه داره كسي؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 14:50)mehdiii82 نوشته:  بچه ها واسه انكارا به جز ترجمه هايي كه دوهفته زودتر ارسال كرديم واسه سفارت ايا ترجمه ديگه اي هم نياز هست؟!
ما چند روز مونده به مصاحبه ايميل زدن بهمون و مداركي كه ميخاستن و گفتن!دوتا ترجمه سند ازدواج گفتن بياريم!اما ما قبلا فرستاديم!تجربه مشابه داره كسي؟!

معمولا مدارکی که نیاز دارن رو یاداوری میکنن ولی در بعضی موارد اشتباه هم میشه یعنی شما ترجمه سند ازدواج فرستادی ولی مجددا ازت میخوان پس اگه 2 نسخه پست کردی نگران نباش و لازم نداری ولی اگر 1نسخه فرستادی حتمآ یکی دیگه با خودت داشته باش
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، HERMES7
دوستان بهتره کجا مدارک رو بدیم برای ترجمه؟ پیشنهادی هست؟
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2015-03-03 ساعت 13:56)hilda60 نوشته:  دوستان کپیه مدرک اصلی که زیر ترجمه قرار میگیره مگه باید برابر اصل باشه؟؟ تا جایی که خوندم اینطور نبوده..
کمک کنید دوستان!
فکر کنم همه دوستان برابر اصل کردن
فقط خودم این کارو انجام ندادمSadSadSad
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-03-03 ساعت 17:45)hilda60 نوشته:  
(2015-03-03 ساعت 13:56)hilda60 نوشته:  دوستان کپیه مدرک اصلی که زیر ترجمه قرار میگیره مگه باید برابر اصل باشه؟؟ تا جایی که خوندم اینطور نبوده..
کمک کنید دوستان!
فکر کنم همه دوستان برابر اصل کردن
فقط خودم این کارو انجام ندادمSadSadSad
نه برابر اصل نداره! برابر اصل یه مهر معمولیه که مترجم ها میزنن !
ثانیا شما وقتی مدارک رو به سفارت تحویل میدین ، خود سفارت اصل مدرک رو با کپی و ها و ترجمه ها چک میکنه!
خیالتون راحت .
تشکر کنندگان: hilda60 ، r.bazargan ، k1_m_1358
(2015-03-02 ساعت 02:12)hilda60 نوشته:  

والا من محض احتیاط ترجمه ها را بردم محضر و روی کپی ها مهر برابر اصل زدم برگی هزار تومان و بعد بردم دارالترجمه کنار اون مهر یک‌مهر ترجمه انگلیسی اش را هم زد البته به نظر من دالترجمه ها باید خودشون این کارو بکنند
تشکر کنندگان: hilda60 ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان