کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-03-03 ساعت 14:23)bahram10 نوشته:  
(2015-03-03 ساعت 13:45)bahram10 نوشته:  سلام

ديپلمم رو به من ندادن گفتن باید نامه درخواست دیپلم از دانشگاه کاردانيت بياري! کاردانيم رو بهم نمیدن میگن باید ديپلمت رو بیاری! اگر نامه میخوای برای گرفتن ديپلمت از هنرستان باید نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی از دانشگاهت بیاری! کارشناسيم رو بهم نمیدن میگن باید تاییدیه تحصیلی و ریز نمرات از کاردانيت بیاری! نامه اشتغال و کپی معافیت دانشگاه ارشدم بهم نميده ميگه مدارک کارشناسيت رو بیار!

حالا من قضیه کاردانيم رو حل کردم ک کارشناسيم رو بهم بدن ولی موقت میدن دانشنامه رو نمیدن!
مدرک کارشناسيم رو بدن باید بدم ارشد تا نامه اشتغال و کپی معافیت تحصیلی بهم بدن! تا بدم کاردانيم تا نامه درخواست دیپلم بهم بدن!

در آخر یه دیپلم فنی دستم ميمونه!

چیکا کنم بچه ها؟

کمک کنید دوستان

هیچ کدوم از دوستان به ما کمک نمیکنه!
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
چقدر سختش كردي برو دانشگاه كاردانيت درخواست ديپلم تو بگير برو ديپلمتو بگير ب( يه گواهي اشتغال از شركت اشنا اينا و معافيت تحصيلي از دانشگاه كاري مداره كه) بعد دومينو ميشه همش ,حله ديگه بدو باباجون ميخوري شب عيد ها اون ور سال جمعش كني
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60
(2015-03-05 ساعت 00:54)رضا2015 نوشته:  چقدر سختش كردي برو دانشگاه كاردانيت درخواست ديپلم تو بگير برو ديپلمتو بگير ب( يه گواهي اشتغال از شركت اشنا اينا و معافيت تحصيلي از دانشگاه كاري مداره كه) بعد دومينو ميشه همش ,حله ديگه بدو باباجون ميخوري شب عيد ها اون ور سال جمعش كني

داداش مدرک کارشناسیم موقت! بعدشم دیپلم فنی! چیکا کنم اینارو؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2015-03-05 ساعت 13:14)bahram10 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 00:54)رضا2015 نوشته:  چقدر سختش كردي برو دانشگاه كاردانيت درخواست ديپلم تو بگير برو ديپلمتو بگير ب( يه گواهي اشتغال از شركت اشنا اينا و معافيت تحصيلي از دانشگاه كاري مداره كه) بعد دومينو ميشه همش ,حله ديگه بدو باباجون ميخوري شب عيد ها اون ور سال جمعش كني

داداش مدرک کارشناسیم موقت! بعدشم دیپلم فنی! چیکا کنم اینارو؟

آقا جان كاري نداره كه.
مدرك موقت كارشناسيت رو ببر معاونت آموزش متوسطه تو خيابون طالقاني. برو طبقه چهارم پيش آقاي اميري. حدود يه ربع طول مي كشه تا نامه معادل سازي مدرك تحصيليت رو برات آماده كنن. اون نامه رو هم مي دي ترجمه.
با اين حال شما مدرك ١٢ ساله ديپلم داري به اضافه مدرك موقت كارشناسي. لطفاً ريز نمرات كارشناسيت رو هم بگير و همشونو ترجمه كن. و با خودت ببر سفارت. با داشتن اين مدارك در خصوص مدرك تحصيلي به مشكل بر نمي خوري. يا علي
براي ويزاي ما هم دعا كنيد.

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: m.ghoreishi
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
محل مصاحبه من ایروان هستش و من اصل های دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و ریز نمرات لیسانس و دیپلم رو دارم
ایا باید برم برا نامه معادل سازی چون دیپلم فنی دارم
و با توجه به اینکه من شهرستان زندگی می کنم و ادارات اموزش و پرورش اینجا مثل مراکز استان ها زیاد توجیه نیستن _ بگم نامه معادل سازی رو برای چی می خوام.
ممنون می شم کمکم کنید ممنون
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:
(2015-03-05 ساعت 15:16)bia2mob نوشته:  سلام دوستان
محل مصاحبه من ایروان هستش و من اصل های دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس و ریز نمرات لیسانس و دیپلم رو دارم
ایا باید برم برا نامه معادل سازی چون دیپلم فنی دارم
و با توجه به اینکه من شهرستان زندگی می کنم و ادارات اموزش و پرورش اینجا مثل مراکز استان ها زیاد توجیه نیستن _ بگم نامه معادل سازی رو برای چی می خوام.
ممنون می شم کمکم کنید ممنون

بگو مي خوام بدم سفارت آمريكا. اصلاً خودشون مي دونن كه اين نامه كه به درد ايران نمي خوره. هر كي مي خواد بره، اين نامه رو درخواست مي كنه.

تشکر کنندگان:
نه بابا امريكا رو نگو بگو براي استراليا
تشکر کنندگان:
(2015-03-05 ساعت 21:57)رضا2015 نوشته:  نه بابا امريكا رو نگو بگو براي استراليا

آقا رضا شما ديگه چرا؟
چه مشكلي براش پيش مي آد اگه بگه آمريكا؟؟؟؟؟؟
خيلي از دوستان و حتي خود من كه براي اين كار به آقاي اميري مراجعه كرديم همينو گفتيم و هيچ منع قانوني وجود نداره كه نخوان بهش اين نامه رو بدن. ضمناً جنابعالي خودت بهتر مي دوني كه در پايين نامه قيد مي كنن اين نامه جهت ارائه به دانشگاههاي كشور آمريكا صادر گرديده است. اگه بگه استراليا كه براش استراليا مي زنن و اونوقت سفارت ازش قبول نمي كنه.

تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:
تشکر کنندگان:
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babak12
(2015-03-06 ساعت 02:48)aghamilad نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 02:03)bahram10 نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 01:09)bahram10 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 15:35)bahram10 نوشته:  
(2015-03-05 ساعت 14:24)1362amin1362 نوشته:  این پست مطالعه کنید داخلش ادرس و مراحلی که باید انجام بدید هست
http://www.mohajersara.com/thread-6438-p...#pid338865
موفق باشید

داداش ممنونم ؛ من شنیده بودم مدرک کاردانی معادل میدن!

داداش کمک کنین این لینک نوشته فوق دیپلم معادل میکنه من کارشناسی دارم

بابا ب خدا کمک بکنین خوبه!!!!
دوست عزیز من خودم مدرک کاردانی بردم و معادل سازی کرو ولی مهم کاردانی یا کارشناسی نیست مهم اینه که ددرسهای پیش دانشگاهی را در دانشگاه گذرونده بای تا بهت بدن همین
حالا یه سر برو ضرر نمیکنی

داداش مدرک کاردانی بهم نمیدن ک ببرم معادل کنم وگرنه ميرفتم
تشکر کنندگان:
من ديپلم دبيرستلن رو گم كردم به نظرتون گواهي تاييد ديپلم كه اموزش و پرورش مي ده و قابل ترجمه است قبوله
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان