کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-03-08 ساعت 13:05)Kia robani نوشته:  من ديپلم دبيرستلن رو گم كردم به نظرتون گواهي تاييد ديپلم كه اموزش و پرورش مي ده و قابل ترجمه است قبوله

فراموش كردم كه بگم اخرين مدرك تحصيلي من ليسانس است
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یک سوال داشتم همسر من ترکیه درس میخونه سال اول هفته ای 3 روز.میرفت میومد الانم که تقریبا اخراشه ماهی 3 روز میره میاد میخواستم بدونم باید از اونجا عدم سوءپیشینه بگیره؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
Big Grin 
سلام دوستان من امروز دارالترجمه بودم یک آقایی مدارکشو برای ترجمه داده بود بعد دوباره اومده بود برای تایید دادگستری و ورارت خارجه گفت جدیدا گفتند برای آمریکا باید این تاییدیه ها باشه. میخواستم از دوستان بپرسم کسی اطلاع داره ؟ یا اینکه همون ترجمه رسمی کافیه؟ البته من کیس توریستی هستم ولی فکر کنم ترجمه مدارک، چه لاتاری باشیم چه توریستی در نهایت فرقی نمیکنه . قوانین یک جوره دیگه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که من چکار باید بکنم.
تشکر کنندگان:
(2015-03-08 ساعت 14:35)rima4499 نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم همسر من ترکیه درس میخونه سال اول هفته ای 3 روز.میرفت میومد الانم که تقریبا اخراشه ماهی 3 روز میره میاد میخواستم بدونم باید از اونجا عدم سوءپیشینه بگیره؟

من تقريباً شرايطم مثل شرايط همسر شما بود. البته من براي كار در كشور ديگه اي بودم و به ايران رفت و آمد داشتم. مجموع حضورم هم كمتر از يكسال بود. اما اقدام كردم براي گرفتن گواهي عدم سوء پيشينه. به نظرم شما هم داشته باشيد بد نيست.

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: rima4499
(2015-03-08 ساعت 15:31)member نوشته:  سلام دوستان من امروز دارالترجمه بودم یک آقایی مدارکشو برای ترجمه داده بود بعد دوباره اومده بود برای تایید دادگستری و ورارت خارجه گفت جدیدا گفتند برای آمریکا باید این تاییدیه ها باشه. میخواستم از دوستان بپرسم کسی اطلاع داره ؟ یا اینکه همون ترجمه رسمی کافیه؟ البته من کیس توریستی هستم ولی فکر کنم ترجمه مدارک، چه لاتاری باشیم چه توریستی در نهایت فرقی نمیکنه . قوانین یک جوره دیگه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که من چکار باید بکنم.
نه عزیز من مترجم رسمی یعنی همون دادگستری.
شما اگه میتونی برین مدارک روز مصاحبه رو از سایت سفارت یا travelusa بخونید .
بعید میدونم که عوض شده باشد.
تشکر کنندگان: member
(2015-03-08 ساعت 15:34)1362amin1362 نوشته:  
(2015-03-08 ساعت 14:35)rima4499 نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم همسر من ترکیه درس میخونه سال اول هفته ای 3 روز.میرفت میومد الانم که تقریبا اخراشه ماهی 3 روز میره میاد میخواستم بدونم باید از اونجا عدم سوءپیشینه بگیره؟

من تقريباً شرايطم مثل شرايط همسر شما بود. البته من براي كار در كشور ديگه اي بودم و به ايران رفت و آمد داشتم. مجموع حضورم هم كمتر از يكسال بود. اما اقدام كردم براي گرفتن گواهي عدم سوء پيشينه. به نظرم شما هم داشته باشيد بد نيست.

ببخشید ما دو هفته تا مصاحبه وقت داریم اگه الان اقدام کنیم میتونیم بگیریم؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
من قانون تركيه رو نمي دونم. اما معمولاً نهايتاً يك هفته طول مي كشه.

❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: rima4499
دوستان كسي مي تونه اين متن رو درست ترجمه كنه؟

Sized such that the head is between 1 inch and 1 3/8 inches (22 mm and 35 mm) or 50% and 69% of the image's total height from the bottom of the chin to the top of the head. View the Photo Composition Template for more size requirement details.

تشکر کنندگان:
(2015-03-08 ساعت 16:13)1362amin1362 نوشته:  دوستان كسي مي تونه اين متن رو درست ترجمه كنه؟

Sized such that the head is between 1 inch and 1 3/8 inches (22 mm and 35 mm) or 50% and 69% of the image's total height from the bottom of the chin to the top of the head. View the Photo Composition Template for more size requirement details.

این برای عکس سفارت نیست؟ میگه اندازه سر باید بین 22 تا 35 میلیمتر باشد یا 50 درصد و 69 درصد از چانه تا سر.
میگه عکس های تمپلت رو نگاه کنیدمتوجه میشید
شما برین عکاسی بگین عکس سفارت میخواد 5 در 5 خودشون استادن !
تشکر کنندگان:

تشکر کنندگان: HERMES7
با سلام من مدرك كار و دانش دارم و نميدونم اين مدرك بعنوان ديپلم حساب مياد يا نه
در ضمن يك ماه ديگه مصاحبه دارم و از دارالترجمه خواستم كه فقط ترجمه كنه و مهر دادگستري نزنه
تشکر کنندگان:
(2015-03-08 ساعت 17:03)shahsha نوشته:  با سلام من مدرك كار و دانش دارم و نميدونم اين مدرك بعنوان ديپلم حساب مياد يا نه
در ضمن يك ماه ديگه مصاحبه دارم و از دارالترجمه خواستم كه فقط ترجمه كنه و مهر دادگستري نزنه

نخير. ديپلم شما يازده ساله هست. كه بايد حداقل مدرك تحصيلي ديپلم دوازده ساله باشه. اگر مدرك كارداني داشته باشيد مي تونيد بريد معاونت آموزش متوسطه در تهران و يا شهر خودتون نامه معادل سازي رو بگيريد و مدركتون به ديپلم دوازده ساله تبديل مي شه. ضمناً ترجمه رسمي مدارك هم كافيه. مهر دادگستري و امور خارجه نيازي نيست.

تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیزم مخصوصا پیشکسوتان و مدیران
من تمامی مدارکم رو دادم ترجمه فقط یه چیزی که هست ترجمه ریز نمرات کاردانیم با خود ترجمه مدرک کاردانیم باهم پانچ شده و دیپلمم هم به این شکل هست یعنی ترجمه ریز نمرات دیپلمم با خود مدرک دیپلمم با هم تو یه جا پانچ شده البته هر کدام در برگ های جداگانه...
میخاستم بدونم این جوری باهم تو یه جا صحیح هست؟ یا باید جدا از هم بود؟
ممنونم میشم راهنمائیم کنید.
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان:
نه همون پانچ درسته برای من هم پانچ شده
تشکر کنندگان: fa15
(2015-03-08 ساعت 17:35)رضا2015 نوشته:  نه همون پانچ درسته برای من هم پانچ شده

مرسی رضا جان انشالاه که ویزاتو یه ضرب بگیریخداییش هیچ وقت ما رو بی جواب نمیزاری ممنونم داداشRolleyes
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان