کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
مخلص مخلص
من باید همه رو راهی کنم
نا سلامتی ما هرمس هستیم Smile
تشکر کنندگان: hilda60 ، fa15
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، من فوق لیسانس دارم، دوستان با تجربه راهنمایی کنن، آیا لازم هست مدرک دیپلم و لیسانسم رو هم بدم برا ترجمه? یا همون ترجمه فوق لیسانس کافیه?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 01:53)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، من فوق لیسانس دارم، دوستان با تجربه راهنمایی کنن، آیا لازم هست مدرک دیپلم و لیسانسم رو هم بدم برا ترجمه? یا همون ترجمه فوق لیسانس کافیه?

بله همه مدارك به ترتيب. ديپلم دوازده ساله خيلي مهمه

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 01:59)1362amin1362 نوشته:  

ممنونم، من خودم برنده ي اصلی هستم، آیا لازم هس مدارک تحصیلی همسرم رو هم بدیم برا ترجمه?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
(2015-03-10 ساعت 01:59)1362amin1362 نوشته:  

ممنونم، پس الان باید مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی و لیسانسم رو هم بدم برا ترجمه? درسته?
2. من خودم برنده ي اصلی هستم، آیا لازم هس مدارک تحصیلی همسرم رو هم بدیم برا ترجمه?
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان:
بله حتماً. مداركتون هر چي كامل تر باشه خيال خودتون هم راحت تره. اما چون شما برنده اصلي هستيد، مدارك شما از درجه اهميت بيشتري برخورداره

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
چندتا سوال
مدرک کارشناسی من موقت که 21واحد آن معادل سازی شده با مدرک کاردانی ام.یکماه دیگه مصاحبه دارم تازه دارم مدارکموترجمه میکنم.ترجمه لیسانس و ریز نمرات و کاردانی با ریز نمراتم کفایت میکنه.......
برای اشتغال بکار اگر یه نامه به انگلیسی با مهر و سربرگ شرکت داشته باشم کافیه؟(شرکت محل کارم خصوصیه)
سند طلاق هم مثل ازدواج باید دونسخه باشه یا یه نسخه ترجمه کافیه؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
سلام
بله کفایت میکنه
نامه اشتغال به کار نیاز ندارین!
سند طلاق! فکر کنم یک نسخه چون ایشون نیستن که بخواهیدبراشون پرونده تشکیل بدن!
تشکر کنندگان: taba60
سلام دوستان
من تازه از مصاحبه برگشتم بعضی اطلاعات واقعی رو براتون میگم که کلا نگرانی هاروکم کنم
1- به هیچ وجه بجز مهر رسمی دارالترجمه پول برا مهردیگه ای ندید،چون اصلا لازم نیست سعی کنید مترجمتون sworn translator باشه.
2-فقط آخرین مدک تحصیلی فرد برنده رونگاه میکنن وبه مدارک پایین تر اصلا کاری ندارن. مثلا من فوق داشتم لیسانس و دیپلم رواصلا نخواستن. البته مدارک همراتون باشه
3-مدارک تحصیلی افراد همراه رو اصلا نمیخوان ولی همراتون باشه
4- اگه دیپلم دارید دیپلمتون حتما باید 12 ساله باشه وگرنه من خودم دیدم 11 ساله رو ریجکت کردن
5-شناسنامه المثنی و توضیحات دار اصلا مشکل نداره چون ما هردوتا شناسنامه مون المثنی و توضیحات( فقط خانومم)داشت.دنبال هیچگونه نامه اضافی از ثبت احوال و... نباشید چون اولا : نمیدن دوما: همینکه شناسنامه المثنی دادن یعنی تایید کردن همه چی رو
6- بجز مدارکی که ایمیل میزنن هیچ مدرک اضافه نمیخوان> من رزومه کاری، سرتیفیکیت کاری و... داشتم ولی هیچکدوم رونخواستن
7- گردش حساب بانکی اصلا لازم نیست فقط موجودی کافیه
باتشکر
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، k1_m_1358 ، hilda60 ، samirakn ، taba60 ، ریحانا
(2015-03-12 ساعت 11:25)mohammad.1011 نوشته:  سلام دوستان
من تازه از مصاحبه برگشتم بعضی اطلاعات واقعی رو براتون میگم که کلا نگرانی هاروکم کنم
1- به هیچ وجه بجز مهر رسمی دارالترجمه پول برا مهردیگه ای ندید،چون اصلا لازم نیست سعی کنید مترجمتون sworn translator باشه.
2-فقط آخرین مدک تحصیلی فرد برنده رونگاه میکنن وبه مدارک پایین تر اصلا کاری ندارن. مثلا من فوق داشتم لیسانس و دیپلم رواصلا نخواستن. البته مدارک همراتون باشه
4- اگه دیپلم دارید دیپلمتون حتما باید 12 ساله باشه وگرنه من خودم دیدم 11 ساله رو ریجکت کردن
5-شناسنامه المثنی و توضیحات دار اصلا مشکل نداره چون ما هردوتا شناسنامه مون المثنی و توضیحات( فقط خانومم)داشت.دنبال هیچگونه نامه اضافی از ثبت احوال و... نباشید چون اولا : نمیدن دوما: همینکه شناسنامه المثنی دادن یعنی تایید کردن همه چی رو
6- بجز مدارکی که ایمیل میزنن هیچ مدرک اضافه نمیخوان> من رزومه کاری، سرتیفیکیت کاری و... داشتم ولی هیچکدوم رونخواستن
باتشکر
با سپاس از توضیحاتتون سوالم اینه که اصل فارسی مدارک رو هم خواستند یا فقط اصل ترجمه ها رو میخوان
تشکر کنندگان:
(2015-03-12 ساعت 13:12)member نوشته:  
باتشکر
با سپاس از توضیحاتتون سوالم اینه که اصل فارسی مدارک رو هم خواستند یا فقط اصل ترجمه ها رو میخوان
خواهش
اصل مدارک فارسیه دیگهWink . بله خواستن شناسنامه ، کارت پایان خدمت، اخرین مدرک تحصیلی، پاسپورت> کارت ملی رو نخواستن> اصل سند منزل و کارشناسی قیمت هم نخواستن.
شماره کیس:2015AS2XXX ,تاریخ رویت قبولی: JUNE ,کنسولگری: ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس : 3 ,ارسال فرمهای سری اول: AUGUST
کارنت شدن کیس: AUGUST ,مصاحبه: اوایل March ,دریافت کلیرنس:بلی ، آپدیت ها: ماه مارچ :6-10-12-20 و ماه جون : 15-26-30 (آپدیت کلیری)
دریافت ویزا:10 جولای , ورود به آمریکا: ....,دریافت گرین کارت: ....,جمع تقریبی هزینه‌ها:....
تشکر کنندگان: member ، taba60
سلام و سپاس از راهنمائی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز کسی نمی دونه که گواهی موقت فوق لیسانس رو قبول می کنن یا نه؟ یا حتما باید مدرک اصلی (دانشنامه) باشه؟
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: Iaccept
سلام به دوستان .من دانشجوی ارشدم و پایانامم مونده .مدرک کارشناسیم تو دانشگاه ارشد هست.و برا گرفتنش شناسناممو گرو گرفتن.حالا بعد ترجمه موندم مدرک رو تحویل بدم یا برا مصاحبه ببرم.شناسنامرو چه کنم.اگه از دوستان کسی تجربه ایجوری داره راهنمایی کنید.ممنون
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان:
شما بورو المثنی بگیر که یک حالی از دانشگاه گرفته بشه[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]😀 و به سفارت بگو گم کرده بودین المثنی گرفتین البته اگه حالشو دارین المثنی بگیرین و مصاحبتون اگه نزدیک نیست این کار را انجام بدین

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-03-12 ساعت 13:42)mohammad.1011 نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 13:12)member نوشته:  
باتشکر
خواهش
اصل مدارک فارسیه دیگهWink . بله خواستن شناسنامه ، کارت پایان خدمت، اخرین مدرک تحصیلی، پاسپورت> کارت ملی رو نخواستن> اصل سند منزل و کارشناسی قیمت هم نخواستن.

با سلام، من أصل مدارك ديپلم و كاردني و كارشناسي رو دارم ولي أصل پيش دانشگاهيم فعلا معلوم نيست كجاست، ولي گواهي موقتش و دارم،مشكلي پيش مياد فكر ميكني...؟!؟!؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان