کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ترجمه رسمی مدارک، دارالترجمه و ...
(2015-03-17 ساعت 17:35)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، موقع مصاحبه باید اصل ترجمه ها رو تحویل بدیم یا کپی ترجمه ها رو?

سلام
.. خب بهتره که اصل ترجمه داده بشه تا کپی
حالا یه کپی هم همراهتون باشه بد نیست. تا جایی که هم میدونم تمام مدارک باید اصل مدرک و کپی از اصل مدرک . و ترجمه مدرک و کپی از ترجمه مدرک باید همراهتون باشه
Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام، من همه مدارکم گواهی موقت هستش!! کسی میدونه چیکار کنم بهتره؟ باید برم دنبال اصلش؟یا همون موقت رو ترجمه کنم کافیه؟ گواهی موقت فوق لیسانسم هم رفتم دانشگاه و گفته آخر خرداد آماده میشه . اما من احتمالا آخر اردیبهشت برم مصاحبه و مدرکم به روز مصاحبه نرسه . چی ببرم که نشون بده مدرک فوق لیسانس دارم؟!!
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان: satan
یه مدرک اصل باید ببری
اصل دیپلمت و که داری
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
(2015-03-18 ساعت 13:28)satan نوشته:  یه مدرک اصل باید ببری
اصل دیپلمت و که داری
اصل دیپلم هم تا حالا که نگرفتم! باید برم آموزش پرورش بگیرم؟ چون مدرسه هم گواهی موقت برای دانشگاه میفرسته نه اصل مدرکو
شماره كيس: **2015AS000052
تاريخ رويت قبولي: ٢ مي
تعداد افراد كيس: 2 نفر
سفارت: انكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 6 سپتامبر
تاريخ كارنت: مارچ ٢٠١5
دريافت نامه دوم: 25 مارچ
تاريخ مصاحبه: 11می
تاریخ آپدیتها: 12 می-14می-2 جون
تشکر کنندگان:
(2015-03-18 ساعت 13:56)farnaz s نوشته:  
(2015-03-18 ساعت 13:28)satan نوشته:  یه مدرک اصل باید ببری
اصل دیپلمت و که داری
اصل دیپلم هم تا حالا که نگرفتم! باید برم آموزش پرورش بگیرم؟ چون مدرسه هم گواهی موقت برای دانشگاه میفرسته نه اصل مدرکو

فکر کنم اصل دیپلم رو باید از مدرسه بری بگیری ولی مطمئن نیستم
ولی برای سفارت باید یکدونه اصل مدرک ببری ترجیحا آخرین مدرک تحصیلی که تو فرم ds260 پر کردی
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال ما تو ترجمه هامون یه اشتباهی پیش اومده میخواستم بدونم تو دبی دارالترجمه هست؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
(2015-03-19 ساعت 06:19)rima4499 نوشته:  سلام دوستان یه سوال ما تو ترجمه هامون یه اشتباهی پیش اومده میخواستم بدونم تو دبی دارالترجمه هست؟

به mastan1 يه پيام خصوصي بدين ايشون ساكن دبى هستن بهتر ميتونن راهنمايي كنن
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: rima4499 ، p00ya2001
من مدارکمو از طریق کاریابی می خوام آزاد کنم. بعد 6 ماه خوابیدن تو کاریابی چقدر طول میکشه اصل مدرکمو بهم بدن؟
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان:
من متوجه مهر دارالترجمه که میگید نمیشم؟!
من مدارکم مهر مترجم داره رو سربرگ دادگستری، منظور از مهر دارالترجمه همینه؟ مهر دادگستری و وزارت امور خارجه هم نداره؟ درسته؟
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: p00ya2001
شما هر مدرکی که باید ترجمه بشه رو میبرید دارالترجمه . میگید جناب مدارک منو ترجمه کن به زبان انگلیسی بعدشم میگید من فقط میخوام که مهر دارالترجمه رو ترجمه مدارکم بخوره..
مهر دادگستری و وزارت خارجه رو نمیخوام
همین
وسلام
Smile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
با سلام و آزروی بهترین ها برای دوستان عزیز

اگر امکان داره دارالترجمه با قیمت مناسب معرفی کنید.
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان: behzadsh ، p00ya2001
بهترین راه اینه که بری انقلاب از چند نفر قیمت بگیری ارزونترین رو انتخاب کنی

تشکر کنندگان: babak12 ، sadegh25
سلام دوستان عزیزم
یه سئوال داشتم اگه راهنمائیم کنید ممنون میشم من ترجمه دیپلمم با ریز نمراتش تو دوتا برگه جدا از هم ولی بهم پانچ شده با کپی هاشون خواستم بدونم این جوری مشکلی که نداره.؟؟؟
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان:
(2015-03-26 ساعت 17:59)fa15 نوشته:  سلام دوستان عزیزم
یه سئوال داشتم اگه راهنمائیم کنید ممنون میشم من ترجمه دیپلمم با ریز نمراتش تو دوتا برگه جدا از هم ولی بهم پانچ شده با کپی هاشون خواستم بدونم این جوری مشکلی که نداره.؟؟؟

سلام نه مشکلی نداره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: babak12
سلام دوستان. سال نو همگی مبارک.
من یه سوالی داشتم. برای تهیه مدارک گرین کارت، کارت پایان خدمت نیازه. یکی از دوستان بنده که سن شون بالای 70 هستش در دوران قبل از انقلاب معاف از سربازی شده و خیلی وقت هم هستش که کارت شونو گم کرده. الان هم باید بره مصاحبه ، ولی کارت پایان خدمت نداره. آیا تا به حال کسی همچین مشکلی داشته ، واسش موردی پیش نیومده؟ واسه ارائه مدرک چیکار کرده؟ ممنون میشم اگه کسی از دوستان اطلاعی از این موضوع داشته باشه. مرسی.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: asher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان