کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
كيس نامبرم١٧٠٠ هستش و٢٢ جون فرمهام رو سابميت كردم

Pm1212
تشکر کنندگان: HERMES7
با سلام
اقا بهداد شما که تو این سایت ایمیگریشن فعالی ، این ماه برای کسی نامه اومده ؟؟؟
فکر کنم بازم رفتیم برای ماه بعد .
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: r.bazargan
ظاهرا برنامه اینه
اول کسانی که سری اول کارنت شدن و تا اخر جون فرم فرستادن
بعد سری دوم
تهش سری سوم
این برنامه فرم انلاین یکم داستان رو عقب انداخته البته امیدوارم اواسطش سرعت بیشتر بشه
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، goldfish_729 ، k1_m_1358
(2014-10-17 ساعت 22:20)Pm1212 نوشته:  كيس نامبرم١٧٠٠ هستش و٢٢ جون فرمهام رو سابميت كردم

Pm1212
دوست عزیز ، اگر شما و سایر دوستان نسبت به تکمیل امضا و گذاشتن آن در زیر پستتان اقدام بفرمائید از طولانی شدن تایپک ها جلوگیری می شود.
با تشکر
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، babak12 ، h-amin ، ashkansoso65 ، k1_m_1358
(2014-10-17 ساعت 23:07)Peymanpepe نوشته:  با سلام
اقا بهداد شما که تو این سایت ایمیگریشن فعالی ، این ماه برای کسی نامه اومده ؟؟؟
فکر کنم بازم رفتیم برای ماه بعد .
قربان این سومین باره که من در 48 ساعت گذشته مینویسم اگر نامه در این فروم یا فروم ایمیگریشن یا هر سایت دیگری کسی دریافت کرد من اعلام میکنم. شما حداقل و در بهترین حالت امشب ساعت 12 تا 2 شب نامه رو دریافت میکنید و این رو من از 10 روز پیش اعلام کردم بعضی دوستان علاقه دارند که خودشون رو آزار بدن و بی جهت استرس به خودشون بدن و این استرس چند روزه که کشیدید همگی خودتون مقصر بودید. اگر امشب نگرفتید که احتمالش کم هم نیست هفته آینده از دوشنبه منتظر باشید و این دو روز رو به کارهاتون برسید که احتمال کمی داره که روز تعطیل نامه دوم دریافت کنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، kaamiran ، aghamilad ، A_A ، Mahboy ، r.bazargan ، SAAM_60 ، ریحانا ، ashkansoso65 ، goldfish_729
(2014-10-17 ساعت 23:33)رضا2015 نوشته:  ظاهرا برنامه اینه
بعد سری دوم
تهش سری سوم
این برنامه فرم انلاین یکم داستان رو عقب انداخته البته امیدوارم اواسطش سرعت بیشتر بشه
اینطور که شما میفرمائید نامه دوم ما که کیس ما ن در سری اول کارنت شده و اول جولای فرممان را ارسال کرده ایم با کارنتیهای سری چهارم اعلام خواهد شد؟
تشکر کنندگان:
این مسایل همش واسه اینه که امسال فرم ها آنلاین بودن.
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من به کی سی سی ایمیل زده بودم در رابطه با نامه دوم و زمان مصاحبه و در جواب به من گفته که کیس نامبر شما در حال حاضر کارنت هست و شما باید سایت دی وی لاتاری و ایمیل خودتون رو چک کنید
این یعنی من این سری جزو کسانی هستم که نامه دوم رو دریافت میکنم ؟
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 23:56)kaamiran نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 23:33)رضا2015 نوشته:  ظاهرا برنامه اینه
بعد سری دوم
تهش سری سوم
اینطور که شما میفرمائید نامه دوم ما که کیس ما ن در سری اول کارنت شده و اول جولای فرممان را ارسال کرده ایم با کارنتیهای سری چهارم اعلام خواهد شد؟

شما در اولویت اول هستید
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان ببخشید که مجبورم انقدر صریح بگم
لطفا از جو دادن بپرهیزید
هنوز هیچی نشده و هیچی هم قرار نیست بشه
ما یه چیزی بردیم و ممکنه بیشتر هم ببریم
این قضیه از کنترل ما خارجه و باید منتظر نتیجه بود...
پس جو دادن هیچ تاثیری جز اینکه حال ما رو بد بکنه نداره
یه کم صبور و خوددار باشید لطفا
امیدوارم این حرفای من رو به جنبه ی مثبت برداشت کنید و به خودتون حس بهتری بدید
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
(2014-10-16 ساعت 23:55)Memolk نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 22:27)1362amin1362 نوشته:  سلام دوستان. من كيس نامبرم 43xx هستش. كي مي تون بگه در چه وضعيتي هستم؟؟؟؟[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24].

شما دیگه چرا غصه می خورین ?? شما که کارنت شدنتون نهایتا تا تا فوریه یا مارچ است...

منم کیسم همین حدودا بود
سوالی داشتید در خدمتیم
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
تشکر کنندگان: milad.nas ، m.ghoreishi ، goliii ، k1_m_1358
سلام
من تو سایت ایمیگریشن هم جویا شدم ظاهرا kcc هنوز هیچ نامه دوم واسه هیچ منطقه ای نفرستاده و تا آخر اکتبر واسه نامه های سری دوم باید منتظر بود.
خیلی جالبه من فکر میکردم فرمها آنلاین شده اوضاع بهتر میشه ولی مثل اینکه هنوز هم نسل هارد کپی بهتر جواب میده Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، r.bazargan ، R-AL ، goliii ، alinima
دوستان نگران نباشید به همون خدایی که این راه را جلوی پاتون گذاشت و یک نقطه روشن در زندگی یکنواخت اینجاتون، ایجاد کرد و راهتان را برای یک تغییر بزرگ و سرنوشت ساز باز کرد و به اون شانسی که شما را بین این همه اپلای کننده بالا آورد ، ایمان داشته باشید و تردید نکنید که بقیه راه را هم همراهتون هست و این پروسه مطمئناً برای همه، ختم به خیر میشه و فقط زمانبر است و صبوری می خواهد.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
لینک سایت آنکارا که زمانبندی مصاحبه ها رو اعلام کرده تا اواسط نوامبر
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
تشکر کنندگان: نیلان ، MJAVADIAN ، ashkansoso65 ، HERMES7 ، mamali121 ، Hagh81 ، mitramagh ، behjat ، t_arian_n
(2014-10-18 ساعت 12:36)َalikh نوشته:  لینک سایت آنکارا که زمانبندی مصاحبه ها رو اعلام کرده تا اواسط نوامبر
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

نه دیگه تا اخر نوامبر هستش! Wink
خوشم میاد از این کارای سفارت! Smile
تشکر کنندگان: r.bazargan ، goliii ، behjat ، heridas ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان