کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام بچه ها من فقط خواستم سلامي عرض كرده باشم.و بگم اميدوار و منتظر باشيد تا شايد اين جمعه بيايد[emoji1][emoji2][emoji3]

Pm1212
تشکر کنندگان: milad.nas ، atlantis770 ، soruosh
دوستا سئوال کرده بودند که نامه دوم چه شکلیه. من قبلا نوشته بودم اما مجددا هم اینجا میگذارم

به احتمال بسیار زیاد برای شما هم نامه ای با این مفهوم در ساعات اداری KCC خواهد اومد(البته مواردی بوده که در تعطیلات آخر هفته هم KCC نامه ارسال کرده)
from: noreply@state.gov
subject: Required Entry Status Check for DV Submission

Doe, John:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

این نامه رو که دیدید به سایت دی وی لاتاری میرید و مشخصات رو وارد میکنید میبینید این نامه که عکسش رو گرفتم جایگزین شده.اسم ها و مشخصات خیالی است،اونها رو با مشخصات خودتون وسفارتتون جایگزین کنید(انتظار نداشتید که نامه دوم خودم رو بدون تغییر بگذارم؟!):
[عکس: 23960639334457896516.jpg]
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: kimfar ، heridas ، R-AL ، h-amin ، aghamilad ، soruosh ، babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، m.ghoreishi ، laleht ، vahid1432 ، milad.nas ، MJAVADIAN
[quote='behdadK' pid='557679' dateline='1413539661']
دوستا سئوال کرده بودند که نامه دوم چه شکلیه. من قبلا نوشته بودم اما مجددا هم اینجا میگذارم

به احتمال بسیار زیاد برای شما هم نامه ای با این مفهوم در ساعات اداری KCC خواهد اومد(البته مواردی بوده که در تعطیلات آخر هفته هم KCC نامه ارسال کرده)
from: noreply@state.gov
subject: Required Entry Status Check for DV Submission

Doe, John:
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

این نامه رو که دیدید به سایت دی وی لاتاری میرید و مشخصات رو وارد میکنید میبینید این نامه که عکسش رو گرفتم جایگزین شده.اسم ها و مشخصات خیالی است،اونها رو با مشخصات خودتون وسفارتتون جایگزین کنید(انتظار نداشتید که نامه دوم خودم رو بدون تغییر بگذارم؟!):
[عکس: 23960639334457896516.jpg]
[/quote دعا کنید براموون که چشممون به جمال این نامه دوم هر چه زودتر :روشن بشه..... Rolleyes
تشکر کنندگان: behdadK ، soruosh ، babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، HERMES7
دوستان عزیزم لطفا از نقل قول های بزرگ مخصوصا اونها که عکس داره بپرهیزید ! این باعث میشه حجم زیادی اشغال بشه و اینکه بقیه کاربرها هم گیج بشن
سپاس از شما
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: َalikh ، h-amin ، babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، MJAVADIAN
یادش بخیر
چه روزهای پر استرسی بود
اما همش تموم شد
بازمانده از 2014
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: kamranh ، aghamilad ، soruosh ، ofrfar ، Memolk ، Samia ، MJAVADIAN
سلام من شماره كيسم **١١ ولي هنوز نامه دوم نيومده ، البته فرممو دير فرستادم، يه سوال اگه كسي ميدونه عكس براي فرم ٢٦٠ بعد از نامه دوم بايد اپلود بشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 17:09)majid2015 نوشته:  سلام من شماره كيسم **١١ ولي هنوز نامه دوم نيومده ، البته فرممو دير فرستادم، يه سوال اگه كسي ميدونه عكس براي فرم ٢٦٠ بعد از نامه دوم بايد اپلود بشه؟

خیر روز مصاحبه با خودتون می برید.
تشکر کنندگان: A_A
چه جو سنگینی!!!
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: mamali121 ، kimfar ، atlantis770
(2014-10-17 ساعت 18:19)hamidrezamg نوشته:  چه جو سنگینی!!!

همیشه لحظه ی آخر خدا نزدیکتر میشه...!
تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65 ، mamali121 ، Memolk ، kimfar ، h-amin ، m.ghoreishi ، k1_m_1358
Called KCC again right now
We are schedueling interviews right now keep any eye between now and 31st of october
sorry no farsi avail
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
(2014-10-17 ساعت 20:26)masouleh نوشته:  Called KCC again right now
We are schedueling interviews right now keep any eye between now and 31st of october
sorry no farsi avail

?Thank's a lot , when was your first call
تشکر کنندگان: goliii
(2014-10-17 ساعت 20:47)رضا2015 نوشته:  
sorry no farsi avail

This was the third time first on sep 19 last week and tonight
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: HERMES7
(2014-10-17 ساعت 20:47)رضا2015 نوشته:  
sorry no farsi avail

با سلام

من الان با kcc تماس گرفتم اصلا تاریخ مشخص نداد گف در حال بررسی می باشد
تشکر کنندگان: R-AL ، r.bazargan
منم تماس گرفتم گفت تا يك ماه اينده

Pm1212

Pm1212
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan
كيس نامبرتون چنده؟
كي فرماتونو پركردين؟
(2014-10-17 ساعت 22:01)Pm1212 نوشته:  منم تماس گرفتم گفت تا يك ماه اينده

Pm1212

Pm1212
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان