کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-29 ساعت 04:19)L_haam نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 22:38)goliii نوشته:  
(2014-10-25 ساعت 14:12)L_haam نوشته:  دوستانی که نامه دومتون اومده مبارکتون باشه.امیدوارم همه کارهاتون بدون استرس و راحت تر از چیزی که فکر میکنید پیش بره.
دوستانی که نامه دوم گرفتند کسی هست که محل مصاحبه اش عوض شده باشه؟ منظورم اینه خود KCC تغییر داده باشه

در دوستانی که لاتاری 2014 بودن این اتفاق افتاده بود ولی از بچه های امسال کسی رو نمی دونم
بله درسته من هم در پارسالی ها دیدم ولی امسال کسی چیزی نگفته
اگر این سکوت رو به این معنی بگیریم که کسی سفارتش تغییر نکرده و این روال همینجوری ادامه پیدا کنه خیلی خویه
بخاطر انلاین شدن فرم هه و امکان اطلاع از درخواستها و برنامه ریزی بهتر احتمالا غافلگیر نمیشن که مجبور به تغییر سفارت بشن
تشکر کنندگان: L_haam
(2014-10-29 ساعت 01:31)behjat نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 23:22)kaamiran نوشته:  آیا از دوستانی که کارنت شده اند کسانی هستند که فرمشان را در ماه جولای فرستاده باشند و نامه دومشان آمده باشد؟

سلام دوست عزیز من هم ماه جولای فرمهامو فرستادم ولی هنوز نامه دومم نیامده کیس 26xx

سلام. من هم کارنت شدم فرم 260 را 22 جولای فرستادم. هنوز نامه دوم را دریافت نکردم کیسم زیر 200 هست.
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behjat ، kimfar ، kaamiran ، r.bazargan
سلا دوستان
اول فکر می کردم که اونایی که میان می گن من کیسم اینه کارنت نشدم یا شدم و از این حرفا به جز اشغال صفحات چیز دیگری نیست ولی الان می بینم که لازمه چون اگر این پیام ها نبود من فکر می کردم که نامه دوم فقط برای من نیومده هر چند که از کارنت ی های اول هستم و اینجوری استرس می گرفتم
منم جولای فرستادم 25 روز پیش هم ایمیل دادم کی سی سی جواب داد که در حال پروسه هست و چند هفته دیگه میاد حالا این چند هفته چقدر می خواد طول بکشه خدا داند ولی دیگه این سری که بخوان نامه دوم بفرستن طبیعتا باید همه کسایی که جولای فرم پر کردن و کارنت شدن رو باید در بر بگیره
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، ofrfar ، h-amin ، L_haam ، Mahboy ، ashkansoso65 ، laleht ، behjat ، kimfar ، kaamiran ، goliii ، alinima
(2014-10-27 ساعت 17:49)danial91 نوشته:  سلام به همه ی برنده های 2015 .
یه سوالی دارم ازتون .
از برنده های امسال کسی هست که عکسی که زمان ثبت نام فرستاده مربوط به بیشتر از 6 ماه قبلتر از زمان ثبت نام بوده باشه ؟
یا بطور مثال در قرعه کشی 2014 با عکسی شرکت کرده باشه و در 2015 هم دوباره با همون عکس ثبت نام کرده باشه و برنده شده باشه ؟
اگر دفعه اوله که از اون عکس استفاده میکنید مانعی نداره البته باید با مشخصات داده شده تطبیق کند.
اما اگر سال قبل از اون عکس استفاده کردین,توصیه میکنم حتما یه عکس جدید بگیرید چون تو صفحه ثبت نام تاکید شده باید عکس جدید گرفته شده باشه وگرنه درخواست شما در قرعه کشی شرکت داده نمیشود.
چیزی که الان همه دارند گوشی های موبایل با دوربین های با کیفیته .فکر نمیکنم زیاد مشکل باشه,نهایتا عکاسی هم که برید با حدود ده هزار تومان مساله حل میشه.
در کل ارزش ریسکشو نداره چون به کسی اطلاع نمی دهند بخاطر قدیمی یا تکراری بودن عکس شرکت داده نشدید!
تشکر کنندگان: h-amin
بله من براي كسي با عكس تكراري فرم پر كردم برنده شد البته لاتاري٢٠١٣
(2014-10-28 ساعت 23:22)kaamiran نوشته:  آیا از دوستانی که کارنت شده اند کسانی هستند که فرمشان را در ماه جولای فرستاده باشند و نامه دومشان آمده باشد؟

با توجه به اینکه تا کنون هیچیک از دوستان پاسخ مثبتی به سوال من نداده اند میتوان نتیجه گرفت کیس های کارنت شده ایکه فرمشان را در ماه جولای و بعد از آن ارسال نموده اند هنوز نامه دوم خود را دریافت نکرده اند.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، aghamilad ، kimfar ، behjat ، h-amin
(2014-10-29 ساعت 21:21)kaamiran نوشته:  

با توجه به اینکه تا کنون هیچیک از دوستان پاسخ مثبتی به سوال من نداده اند میتوان نتیجه گرفت کیس های کارنت شده ایکه فرمشان را در ماه جولای و بعد از آن ارسال نموده اند هنوز نامه دوم خود را دریافت نکرده اند.

یکی از دوستان ۱۶ جون و یکی دیگه ۲۰ جون نامه دومشون رو دریافت کردن.
احتمالا این سری همه اونهایی که تا اخر جون ارسال کردن نامه دریافت میکنن
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-29 ساعت 22:30)رضا2015 نوشته:  

من پاسخ سوالم و اینکه نتیجه گیری ام صحیحه یا نه را هنوز نگرفته ام.
(2014-10-29 ساعت 23:06)kaamiran نوشته:  

سلام بعید میدونم من وضعیتم مشابه شماست ولی نگرفتم
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان:
(2014-10-29 ساعت 23:06)kaamiran نوشته:  

ما 5 جون فرستادیم و برامون هفته ی پیش اومد.
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7
سلام دوستان من همیشه دوست داشتم مهاجرت کنم ولی همسرم موافق نبود بخاطر همین دنبال وکیل و این چیزها نرفتم و همیشه به این لاتاری دل بسته بودم و تنها راه برایم همین بود و میگفتم کاش یکروز برنده بشم و چه عالی میشه.روزی که قبول شدم هم باورم نمیشد میگفتم اول باید مطمئن بشم که اشتباهی در کار نیست و اینها و..
حالا که برنده شدیم هی میگیم کاش یکضرب ویزا بگیرم و اینها... چرا ما انسانها دیروزمونو یادمون میره و همیشه یک چیزی برای نگران شدن برای خودمون دست وپا میکنیم.
دیروز برای یکی از همکارانم فرم شرکت درلاتاری را داشتم تکمیل می کردم و میگفت وای برنده شدن در این لاتاری میتونه بهترین اتفاق ممکنه برای آدم باشه و این جمله منو به یاد گذشته خودم انداخت وازته دلم لبخند زدم و خدا راشکر کردم .... شما هم که این مطلبو خواندید آیا از ته دل خوشحالین و لبخند زدید؟؟ ؟؟؟ اگر این موضوع را به خاطرمون داشته باشیم دیگه برای یک نامه دوم که برای همه خواهد آمد نگران نمیشیم.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: sami.parsi ، Mahboy ، yalii ، behjat ، m.ghoreishi ، k1_m_1358 ، R-AL ، Memolk ، A_A ، h-amin ، fa15 ، miyu ، ashkansoso65 ، satan ، 2015reza ، goliii ، alinima ، rezasadeghi ، milad.nas ، سوین ، TajbakhshSalma
(2014-10-30 ساعت 12:57)ریحانا نوشته:  سلام دوستان من همیشه دوست داشتم مهاجرت کنم ولی همسرم موافق نبود بخاطر همین دنبال وکیل و این چیزها نرفتم و همیشه به این لاتاری دل بسته بودم و تنها راه برایم همین بود و میگفتم کاش یکروز برنده بشم و چه عالی میشه.روزی که قبول شدم هم باورم نمیشد میگفتم اول باید مطمئن بشم که اشتباهی در کار نیست و اینها و..
حالا که برنده شدیم هی میگیم کاش یکضرب ویزا بگیرم و اینها... چرا ما انسانها دیروزمونو یادمون میره و همیشه یک چیزی برای نگران شدن برای خودمون دست وپا میکنیم.
دیروز برای یکی از همکارانم فرم شرکت درلاتاری را داشتم تکمیل می کردم و میگفت وای برنده شدن در این لاتاری میتونه بهترین اتفاق ممکنه برای آدم باشه و این جمله منو به یاد گذشته خودم انداخت وازته دلم لبخند زدم و خدا راشکر کردم .... شما هم که این مطلبو خواندید آیا از ته دل خوشحالین و لبخند زدید؟؟ ؟؟؟ اگر این موضوع را به خاطرمون داشته باشیم دیگه برای یک نامه دوم که برای همه خواهد آمد نگران نمیشیم.

دوست عزیز نیاز نیست خودت رو به خاطر چیزایی که دوست داری کناهکار بدونید. به نطر من انسان باید همیشه بیشترین چیزها رو در بهترین حالت از زندگیش بخواد این میشه میل به پیشرفت . من شما حقمون اینه که بعد از گزروندن هر مرحله انتظار داشته باشیم مرحله بعدیش رو هم تو بهترین حالت رد کنیم .
مثلا الان بیشتر ماها آخر توقعمون ویرا یکصربه . ولی فردا نشده ایدآلمون میشه گرفتن گریین کارت . و بعدش کار خوب و بعد ..... و این تمامی نداره

بهترین ها رو واسه همتون آرزو میکنم

خدایا اونچیزی واسم خوبه که من رو به هدفم برسونه ، نه اونچیزق که صلاحه منه .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
من روز 2 نوامبر مصاحبه دارم و الان دبی هستم. مدیکالم رو هم انجام دادم.
خانمهایی که روز مصاحبشون مشخص شده بمن پی ام بدن تا چیزهایی در مورد مدیکال بهشون بگم.
تشکر کنندگان: babak12 ، آتوسا٣٩ ، A_A ، ofrfar ، behjat ، miyu ، kimfar ، aidaz ، soruosh ، ashkansoso65 ، َalikh ، k1_m_1358 ، m.ghoreishi ، milad.nas
(2014-10-30 ساعت 14:08)reza.aa نوشته:  [quote='ریحانا' pid='560949' dateline='1414657659']
سلام دوستان من همیشه دوست داشتم مهاجرت کنم ولی همسرم موافق نبود بخاطر همین دنبال وکیل و این چیزها نرفتم و همیشه به این لاتاری دل بسته بودم و تنها راه برایم همین بود و میگفتم کاش یکروز برنده بشم و چه عالی میشه.روزی که قبول شدم هم باورم نمیشد میگفتم اول باید مطمئن بشم که اشتباهی در کار نیست و اینها و..

دوست عزیز نیاز نیست خودت رو به خاطر چیزایی که دوست داری کناهکار بدونید. به نطر من انسان باید همیشه بیشترین چیزها رو در بهترین حالت از زندگیش بخواد این میشه میل به پیشرفت . من شما حقمون اینه که بعد از گزروندن هر مرحله انتظار داشته باشیم مرحله بعدیش رو هم تو بهترین حالت رد کنیم .
مثلا الان بیشتر ماها آخر توقعمون ویرا یکصربه . ولی فردا نشده ایدآلمون میشه گرفتن گریین کارت . و بعدش کار خوب و بعد ..... و این تمامی نداره

بهترین ها رو واسه همتون آرزو میکنم

خدایا اونچیزی واسم خوبه که من رو به هدفم برسونه ، نه اونچیزق که صلاحه منه .

طبیعتا با نظرتون موافقم ولی منظورم اینه که برنده شدن یک شانس بود و قطعیتی در کار نبود و ما با شانسمون آن مرحله را پشت سرگذاشتیم ولیکن آمدن نامه دوم برای همه مان قطعی است و نیازی به نگرانی نداره و بهتره روی خوش شانسی مان تمرکز کنیم و افکارمونو روی مسائل بی مورد ناراحت نکنیم وگرنه من خودم همیشه دنبال بهترین ها هستم اون هم از نوع یکضربش به امید کلیر شدن شما که قطعیه و به امید موفقیت همه مان.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: A_A ، behjat ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، alinima
ممكنه كسي توضيح بده csc چيه ، ايا از الان بايد توش ثبت نام كنيم ؟ كلا قضيش چيه
من توي فرم ds 260 اطلاعات اسممو آپديت كردم .. نيازي هست پرينت فرمو ببرم سفارت .. تو سفرنامه ها ميخوندم بعضي دوستان با مداركشون آپديت ها رو هم ميدادن..، چه اپديتي دقيقا منظورشون بوده
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان