کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام به همه دوستان...
شاید شما هم در شبکه تلوزیونی صدای آمریکا voa برنامه ای رو که در مورد لاتاری بود و دیشب پخش شد رو دیده باشید. تو این برنامه که سارا گرو مهمان برنامه بود در آخر برنامه به سوالی در مورد مدت زمان زیاد مرحله کلیرنس در 2014 به صراحت جواب داد که امسال در 2015 زمان کلیر شدن بسیار کوتاهتر خواهد بود. این هم یه خبر امیدوارکننده برای همه 2015 ها.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، k1_m_1358 ، h-amin ، HERMES7 ، SAAM_60 ، kaamiran ، mbsamani ، 2015reza ، kimfar ، yalii
(2014-11-01 ساعت 14:26)peyman55 نوشته:  سلام به همه دوستان...
شاید شما هم در شبکه تلوزیونی صدای آمریکا voa برنامه ای رو که در مورد لاتاری بود و دیشب پخش شد رو دیده باشید. تو این برنامه که سارا گرو مهمان برنامه بود در آخر برنامه به سوالی در مورد مدت زمان زیاد مرحله کلیرنس در 2014 به صراحت جواب داد که امسال در 2015 زمان کلیر شدن بسیار کوتاهتر خواهد بود. این هم یه خبر امیدوارکننده برای همه 2015 ها.
ما ندیدیم کسی لینک ویدیو رو داره ؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 14:37)k1_m_1358 نوشته:  

منم دیدم دقیقا آخرین جمله ای که گفت این بود که روند کلیرنس کوتاه تر شده
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: r.bazargan ، k1_m_1358 ، kimfar
(2014-11-01 ساعت 14:49)hamidrezamg نوشته:  
(2014-11-01 ساعت 14:37)k1_m_1358 نوشته:  

منم دیدم دقیقا آخرین جمله ای که گفت این بود که روند کلیرنس کوتاه تر شده
خانمی سوال کرد که من از جامونده های 2014 هستم اگر 2016 قبول بشم بازم اینقدر کلیرنسم طول خواهد کشید در جواب ایشون گفت که اینبار روند کلیرنس کوتاه تر خواهد بود!!!!!!!!!!!!!!!!1

من اگر جای برندگان 2015 بودم امسال هم شرکت می کردم پارسال اشتباه کردم و یک نوبت دیگه از شانسم رو از دست دادم!
شماره كيس نامبر:
5xxx
مصاحبه :
تعداد نفرات :٢ نفر
جا مانده 2014! Sad
hope hope hope Tongue

تشکر کنندگان: sunflower00 ، rbrb-2015 ، A_A ، kaamiran ، آلیس-1980 ، aidaz
دوست عزیز دقیقا ایشون گفتن امسال مدت کلیرنس خیلی کمتر است !!!!
امسالی ها یعنی 2015 !!!
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، آلیس-1980 ، نیلان ، ریحانا
دوستان طبق آمار و آپدیت جدید سفارت ترکیه 5-6 نفر از کیسهای رنج 3000 برای مصاحبه برنامه ریزی شدند.
میشه حدس زد با احتساب 15 روز دیگه تا کارنت سری جدید ماه اکتبر (حداقل تا 3600 یا هر احتمال دیگر) شاهد تعداد بیشتری از دوستان رنج 3000 برای مصاحبه در ماه ژانویه باشیم.
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan ، miyu ، آلیس-1980 ، ریحانا ، aidaz
با سلام ***4 است به من هنوز نامه برای مصاحبه را نزدند لطفا بفرمایید کی می گویند خیلی ممنون

تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 22:57)saboteur نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 21:41)benta نوشته:  با سلام
من یه سوال داشتم, من در ماه june برنده لاتاری سال 2015 شدم, مدارک رو در Aguest تکمیل کردم و برای KCC فرستادم اما هنوز زمان مصاحیه ام مشخص نشده, می خواستم بدونم کسی تجربه مشابه داره و یا کسی می تونه کمکم کنه.
بسیار ممنون

حدود کیس نامبر خود را بفرمایید لطفا.
کارنت شده اید ؟
ادامه سوالتان را در تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها دنبال کنین.
با سلام ***4 شدم نامه مصاحبه را نفرستادند لطفا کمک کنید بسیار ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 23:11)benta نوشته:  با سلام ***4 است به من هنوز نامه برای مصاحبه را نزدند لطفا بفرمایید کی می گویند خیلی ممنون

همه ي اين حدس و گمانها تقريبي هستند.
كيس شما احتمالا مارچ براي مصاحبه برنامه ريزي ميشه.
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان: smhh7441
(2014-11-01 ساعت 23:55)amirhosein714 نوشته:  
(2014-11-01 ساعت 23:11)benta نوشته:  با سلام ***4 است به من هنوز نامه برای مصاحبه را نزدند لطفا بفرمایید کی می گویند خیلی ممنون

همه ي اين حدس و گمانها تقريبي هستند.
كيس شما احتمالا مارچ براي مصاحبه برنامه ريزي ميشه.
دوست عزیز شما هنوز کارنت نشدین که به فکر نامه دوم و مصاحبه باشین اول کارنت بشین بعدش هم تو انجمن کارنتی ها هم مفصل توضیح داده که بر اساس سالهای قبل احتمالا کی باشه Rolleyes
تشکر کنندگان: r.bazargan
با سلام
البته من هم کامل مصاحبه ایشون رو دیدم و مطمئنم که در جواب خانمی که گفت من جامانده لاتاری پارسالم اگه امسال برنده بشم ..... که سارا هم گفت قطعا امسال کوتاهتره کلیرنستون.
یه مطلب جالب دیگه ای هم که تاکید میکرد این بود که در جواب یه بنده خدایی (که جامانده 2014 بود و اذعان داشت که امسال 2500 تا ویزا بیشتر ندادند به ایرانی ها ) گفت دقیقش رو نمی دونم ولی مطمئنم حدود 3500 تا سهمیه ویزای ایران رو دادیم..
نمیدونم امکان داره همچین چیزی؟؟؟؟ در حالی که همه بچه های پارسال میگن 2500 ویزا بیشتر ندادن
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-11-02 ساعت 11:21)mohammad_sepah نوشته:  با سلام
البته من هم کامل مصاحبه ایشون رو دیدم و مطمئنم که در جواب خانمی که گفت من جامانده لاتاری پارسالم اگه امسال برنده بشم ..... که سارا هم گفت قطعا امسال کوتاهتره کلیرنستون.
یه مطلب جالب دیگه ای هم که تاکید میکرد این بود که در جواب یه بنده خدایی (که جامانده 2014 بود و اذعان داشت که امسال 2500 تا ویزا بیشتر ندادند به ایرانی ها ) گفت دقیقش رو نمی دونم ولی مطمئنم حدود 3500 تا سهمیه ویزای ایران رو دادیم..
نمیدونم امکان داره همچین چیزی؟؟؟؟ در حالی که همه بچه های پارسال میگن 2500 ویزا بیشتر ندادن
دوستان
طبق امار فایل سیز 2014 حدود همان 2400 تا 2500 عدد درستی است چون حدود 850 نفر نیز در مرحله اداری یا مرحله صدور بودند که نگرفتند یعنی در کل همان حدود کل متقاضیان 3400 نفر بودند که 2400 تا 2500 نفر ویزا گرفتند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: behdadK ، kaamiran ، ریحانا

یعنی د رپاسخ این شخص گفته کلیرنستون کوتاهتره یعنی او که قبلا پروسه کلیرنسو گذرانده و یا بطور کلی طول مدت کلیرنس ها در سال 2015 کوتاه تر میشه ؟؟....من متاسفانه برنامه اش را ندیدم. ممنون
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-11-02 ساعت 14:34)ریحانا نوشته:  

یعنی د رپاسخ این شخص گفته کلیرنستون کوتاهتره یعنی او که قبلا پروسه کلیرنسو گذرانده و یا بطور کلی طول مدت کلیرنس ها در سال 2015 کوتاه تر میشه ؟؟....من متاسفانه برنامه اش را ندیدم. ممنون

والا من هم مصاحبه رو دیدم هم دانلودش کردم و دوباره دیدم. در جواب اون خانم میگه این حرف رو. ( ولی باز هم این برداشت منه و نظر دوستانم محترم )
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: ریحانا
سلام دوستان، تحلیل من از زمان دریافت نامه دوم به شرح زیر است:

1- اگر فرض کنیم در آسیا کیس نامبر ها از 1 تا 20000 باشد، Kcc ابتدا و به ترتیب ،بررسی و پروسس کلیه نامه های اولی را که در ماه May دریافت داشته (از 1 تا 20000) شروع نموده و به همین ترتیب رسیدگی خود را در ماه های بعد( جون و جولای و....) ادامه می دهد.
2- کیس نامبرهائی که کارنت می شوند در صورتیکه طبق مراتب فوق پروسس پرونده آنان به اتمام رسیده باشد نامه دوم برایشان ارسال میگردد.
3- نتیجه ای که حاصل میشود این است که اگر کیس نامبرهائی در مراحل زمانی مختلف کارنت شوند و فرمشان را در محدوده ماه هائی که بررسی پرونده ها به اتمام رسیده سابمیت نموده باشد نامه دوم خود را دریافت می کنند و کیس نامبر هائی که در مراحل اولیه کارنت شده اند ولی فرمشان را با تاخیر در ماه های بعد ( که هنوز Kcc پروسس آنها را شروع و یا به اتمام نرسانده ) ارسال نموده باشند متاسفانه نامه دوم را دریافت نخواهند نمود.
4- بنابر این توصیه می شود دوستانی که دارای کیس نامبر های بالا می باشند و افرادی که تا کنون به هر دلیلی فرمشان را سابمیت ننموده اندهر چه سریعتر نسبت به ارسال آن اقدام نمایند.
با آرزوی موفقیت
تشکر کنندگان: aidaz ، mohammad_sepah ، َalikh ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان