کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
سلام دوست عزیز شما به این تاپیک مراجعه فرمایید و حتما پست ها را بخونید !! البته این کارها فقط برای آنکارایی ها است
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، Mrng93 ، A_A ، rbrb-2015 ، soruosh ، ashkansoso65
(2014-10-31 ساعت 00:18)Mrng93 نوشته:  ممكنه كسي توضيح بده csc چيه ، ايا از الان بايد توش ثبت نام كنيم ؟ كلا قضيش چيه
من توي فرم ds 260 اطلاعات اسممو آپديت كردم .. نيازي هست پرينت فرمو ببرم سفارت .. تو سفرنامه ها ميخوندم بعضي دوستان با مداركشون آپديت ها رو هم ميدادن..، چه اپديتي دقيقا منظورشون بوده
برا شما که محل مصاحبه ابوظبی نیاز نیست
فقط برای انکارا است
انتخاب دفتر پستی برای گرفن پاسپورت ویزا خورده
من متوجه منظور شما نمی شم
اگه شما تغییراتی در فرم دادین که نیازی به بردن مدرک نیست
فقط اطلاعات که در فرم اعلام کردین مطالعه بفرمایید که طبق همونا روز مصاحه از شما سئوال میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Mrng93 ، A_A ، soruosh ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، alinima ، Mahmood129
من به KCC ای-میل زده بودم که ببینم زمان تقریبی مصاحبه ام رو میگه یا نه و جواب زیر رو فرستاد؛ برداشت شما از این جواب چیه؟! چرا اینها هیچ وقت دقیق و رک و راست جواب نمیدن؟! CoolSadSad

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of December. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 17:31)Mahboy نوشته:  من به KCC ای-میل زده بودم که ببینم زمان تقریبی مصاحبه ام رو میگه یا نه و جواب زیر رو فرستاد؛ برداشت شما از این جواب چیه؟! چرا اینها هیچ وقت دقیق و رک و راست جواب نمیدن؟! CoolSadSad

Your forms have been received and pending further embassy review for the continuation of your visa processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of December. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month

خوب ظاهرا بررسی فرم شما هنوز تموم نشده و کی سی سی داره بر اساس کیس نامبر هایی که کارنت شدن وقت مصاحبه برای دسامبر میده .
من فکر میکنم هنوز هفته سوم و چهارم دسامبر وقت داده بشه.شاید امشب نامه بیاد
شایییییید Smile
البته تصحیح کنم منظورش بولتن دسامبر هست ، نامه نمیاد : دی
تشکر کنندگان: Mahboy ، r.bazargan
سلام
تا اینجایی که دیدین آمار ویزاها چجوری بوده ؟؟؟
حدودا چقدر یکضرب داشتیم؟

مرسی
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان چقدر علاقه دارید که خودتون رو عذاب بدید؟ 2 بار قبلی براتون درس عبرت نشد که امسال یک دفعه نامه ها بیرون میاد؟ فرض رو بگذارید این قانون تا آخر امسال رعایت میشه اگر خلافش عمل شد که خوشحال و سوپرایز میشید. اگر هم نشد که نشد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، Memolk ، babak12 ، k1_m_1358 ، SAAM_60 ، نیلان ، r.bazargan ، milad.nas
چلنچه بهداد جان ؛)
اینکه میاد بزار یکم سرمون گرم باشه
تشکر کنندگان: Memolk ، babak12 ، SAAM_60
دوستان اینجا رو دیدید این چند روز ؟؟؟؟
جوری که کیس نامبر ها مشخص میکنه انگار تا اون عددی که بولتن اعلام کرده اریخ مصاحبشون اعلام شده
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
پس دیگه مشکلی نیست

شرمنده من کمی کارم زیاد شده نمیتونم زیاد بیام ،سعی میکنم تمام پیامهاتون رو کامل جواب بدم . اوضاع اینترنت همراه اول هم که داغونه ولی هر روز عصر هستم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، h-amin ، HERMES7 ، hamed shayan
(2014-10-31 ساعت 21:11)reza.aa نوشته:  دوستان اینجا رو دیدید این چند روز ؟؟؟؟
جوری که کیس نامبر ها مشخص میکنه انگار تا اون عددی که بولتن اعلام کرده اریخ مصاحبشون اعلام شده
http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
پس دیگه مشکلی نیست

شرمنده من کمی کارم زیاد شده نمیتونم زیاد بیام ،سعی میکنم تمام پیامهاتون رو کامل جواب بدم . اوضاع اینترنت همراه اول هم که داغونه ولی هر روز عصر هستم

بزرگان بفرمایند ==> من توی سایتی که دوستمون گفت رو گشتم و دنبال کیس نامبر های دوهزار و هشتصد گشتم اما فقط 4 کیس توی لیست بود یعنی فقط 4 کیس دوهزار و هشتصدو اندی به سفارت کاندا ارجاع شده؟؟؟؟؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 18:10)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 17:31)Mahboy نوشته:  من به KCC ای-میل زده بودم که ببینم زمان تقریبی مصاحبه ام رو میگه یا نه و جواب زیر رو فرستاد؛ برداشت شما از این جواب چیه؟! چرا اینها هیچ وقت دقیق و رک و راست جواب نمیدن؟! CoolSadSad

خوب ظاهرا بررسی فرم شما هنوز تموم نشده و کی سی سی داره بر اساس کیس نامبر هایی که کارنت شدن وقت مصاحبه برای دسامبر میده .
من فکر میکنم هنوز هفته سوم و چهارم دسامبر وقت داده بشه.شاید امشب نامه بیاد
شایییییید Smile
البته تصحیح کنم منظورش بولتن دسامبر هست ، نامه نمیاد : دی

گفتم که کلا جوابی نمیدن که چیزی دستگیرت بشه ولی من هم همون برداشتی رو از جمله دوم میکنم که در اصلاحیه تون نوشتید Big GrinCool و نتیجه اینکه تا 20 روز دیگه باید صبر کنیم و ببینیم دوستان چه خوابی دیدن. با این Pending که برای من نوشته میترسم دفعه بعد هم خبری نباشه SadSadTongue
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
سلام
گفتم مطلب مفيد و جالب بذارم بخونيم ، استرس ها كم شه، يچيزايي ه هم ياد بگيريم.
http://bastami.canparsblog.com/?p=659
http://bastami.canparsblog.com/?p=664
تشکر کنندگان: h-amin ، SAAM_60
http://bastami.canparsblog.com/?p=686
http://bastami.canparsblog.com/?p=675

بخونيدا، مديران هم پاكش نكنين لطفا
تشکر کنندگان: r.bazargan ، h-amin ، Mahboy ، SAAM_60
بهداد جان بابت پیش بینی اشتباهت که گفتی ۳۰ ام می زنه کامینگ سون می خوای چی کار کنی که جبران بشه؟
بهداد جان مگه نمی دونی که این فروم فقط و فقط مخصوص صحبت های بسیار جدی و قطعی و حقیقی هست؟
بهرحال خواستم بگم که چنین اشتباهات بزرکی بر ما پوشیده نیست
بله چنین است فروم مهاجر سرا
Big Grin Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: milad.nas ، ریحانا ، SAAM_60
قربان الان یکمه دیگه. امروز عوض نشد فردا .
بازم مامور KCC تنبلی کرد نوشتین پای من؟Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، SAAM_60 ، A_A
آقا بهداد از نظر شما نامه دعوت به مصاحبه رو ماه دیگه دریافت میکنم؟یا دوماه دیگه؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان