کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-15 ساعت 20:03)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
توي دستورالعمل متقاضيان ويزاي گونه گوني كه در سايت سفارت آنكارا موجود هست، ديدم نوشته بايد نامه تمكن مالي براي همه افراد خانواده تهيه بشه. از طرفي توي سايت مهاجرسرا مبحث اسپانسر و تمكن مالي خوندم كه نيازي به گرفتن نامه واسه تمامي افراد نيست و فقط متقاضي كفايت ميكنه. از دوستان با تجربه خواهش ميكنم راهنمايي كنن كه به كداميك استناد و عمل كنيم.
ممنونم

دوست عزیز تمکن مالی را فقط برای شخص برنده می خواهند. نه تک تک اعضا.
ما که فقط برای شخص برنده را اعلام کردیم و گفتن خدا خیرتون بده، همین کافیه. عملا از مابقی اعضا مدرک خاصی نمی خواهند.
شماره کیس:2014AS000072xx, کنسولگری: ایروان, ۳ نفر
زمان مصاحبه: ۹ جون، مشمول پروسه کلیرنس،
کلیر: ۷ آگوست. دریافت ویزا ۱۳ آگوست، مقصد: نیویورک
تشکر کنندگان: atlantis770 ، HERMES7
خواهشآ حرف هاي منفي نزنيد واقعا روان آدم به هم مي ريزه هر كس شرايط داشته باشه كارش درست ميشه اجازه بديد خوشحاليمون تبديل به استرس نشه چون اگر اينجوري باشه خود من ديگه اينجا سر نمي زنم!![emoji53]

تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، freddyflientstone ، atlantis770 ، SAAM_60 ، babak12 ، behjat ، r.bazargan ، A_A ، sunflower00
سلام و عرض ارادت به بچه های با صفا مهاجر سرا و مدیریت محترم بر فرض که نامه تاریخ مصاحبه همین روزا بیاد و بدن دست راستمون Big Grin

آقا یک ماه فرصت رو شاخ هس یا نه باید زود جمع کنیم بار و بندیل رو ؟

اخه جایی که من مشغولم به زور مرخصی میدن

ممنون میشم یه جواب کارشناسی بدین
Shy

تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 11:23)bogey نوشته:   سلام و عرض ارادت به بچه های با صفا مهاجر سرا و مدیریت محترم بر فرض که نامه تاریخ مصاحبه همین روزا بیاد و بدن دست راستمون Big Grin

آقا یک ماه فرصت رو شاخ هس یا نه باید زود جمع کنیم بار و بندیل رو ؟

اخه جایی که من مشغولم به زور مرخصی میدن

ممنون میشم یه جواب کارشناسی بدین
Shy

به طور معمول بین دو هفته تا یکماه فرصت میدن. برای ما بیست روز مهلت گذاشتند. شما برنامه هاتونو جوری تنظیم کنید که بتونید سر وقت اونجا باشید. با توجه به کیس نامبرتون همین روزا باید نامه دومتون بیاد. کارهای پزشکیتونو انجام دادید؟ ترجمه ها، مدارک، عکس، همه چی آماده است؟ هیچ چیزی برای دقیقه نود نمونه ها
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

تشکر کنندگان: atlantis770 ، SAAM_60 ، babak12 ، r.bazargan ، A_A ، sunflower00
(2014-09-15 ساعت 23:18)niloofarshirazy نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 23:15)satanicboy1 نوشته:  من يه پاكت نامه درست كردم روشم زدم نامه دوم انداختم تو صندق پستي دم در كه اگه نامه دومم نيومد از همين استفاده كنم

خدایا این نبوغ رو از ما ایرانیا نگیر ....
یه مقوا سبز هم بخر روش بنویس گرین کارت

كجاي كاريد؟
تازززه من تصميم گرفتم وقتي رفتم آمر يكا، بشم وكيل مهاجرتي!!!
بس كه اطلاعاتم زياد شده.
والا.............
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، HERMES7 ، ریحانا ، aidin2015 ، babak12 ، A_A ، kimfar ، آزاده_امین ، niloofarshirazy ، goliii
(2014-09-16 ساعت 10:52)S.gh نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 20:03)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
توي دستورالعمل متقاضيان ويزاي گونه گوني كه در سايت سفارت آنكارا موجود هست، ديدم نوشته بايد نامه تمكن مالي براي همه افراد خانواده تهيه بشه. از طرفي توي سايت مهاجرسرا مبحث اسپانسر و تمكن مالي خوندم كه نيازي به گرفتن نامه واسه تمامي افراد نيست و فقط متقاضي كفايت ميكنه. از دوستان با تجربه خواهش ميكنم راهنمايي كنن كه به كداميك استناد و عمل كنيم.
ممنونم

دوست عزیز تمکن مالی را فقط برای شخص برنده می خواهند. نه تک تک اعضا.
ما که فقط برای شخص برنده را اعلام کردیم و گفتن خدا خیرتون بده، همین کافیه. عملا از مابقی اعضا مدرک خاصی نمی خواهند.

يه سوال تكراري:
شما چقدر تمكن مالي بردين و چند نفر بودين؟! Smile
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 06:59)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-16 ساعت 01:35)nazgol hemati نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 09:17)رضا2015 نوشته:  سلام
صبح دوستان در هفته جدید بخیر و شادی ! Smile
امیدوارم دوستانی که کارنت شدن این هفته نامه ها رو دریافت کنند و بروند بلیط بگیرند.

برای همه شما آرزوی شادکامی دارم.
سلام
دوست عزیز من شماره کیسم زیر ۶۰۰ هست و ۹ جون فرمم رو سابمیت کردم به نظرتون طبیعیه که هنوز نامه دوم نیومده؟؟؟

(2014-09-15 ساعت 09:17)رضا2015 نوشته:  سلام
صبح دوستان در هفته جدید بخیر و شادی ! Smile
امیدوارم دوستانی که کارنت شدن این هفته نامه ها رو دریافت کنند و بروند بلیط بگیرند.

برای همه شما آرزوی شادکامی دارم.
سلام
دوست عزیز من شماره کیسم زیر ۶۰۰ هست و ۹ جون فرمم رو سابمیت کردم به نظرتون طبیعیه که هنوز نامه دوم نیومده؟؟؟

سلام
نگران نباشید چون برای خیلی ها هنوز نیومده ظاهرا kcc هنوز جدول مصاحبه ها رو نچیده!احتمال بسیار زیاد این هفته بیاد
پیگیر کارهاتون باشید

جاي نگراني نيست ما هم زير 600 هستيم و فرم ها رو 28مي فرستاديم...هنوز از نامه دوم خبري نيست،انشالله امروز براي همه بچه هاي كارنت شده مياد [emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، HERMES7
مروز هم سایت و چک کردم و همون صفحه قبلی بود و...کیس نامبر ما زیر 1100 هست ولی هنوز خبری نیست و در ضمن فرم ها رو هم 18جون فرستادیم.....به نظر شما ممکنه با اینکه ما واسه اکتبر کارنت شدیم با توحه به اینکه نامه دوممون نیومده ممکنه اکتبر نریم واسه مصاحبه؟؟؟؟ چقدر وقت است که نامه دوم بیاد؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-09-16 ساعت 14:14)morida نوشته:  امروز هم سایت و چک کردم و همون صفحه قبلی بود و...کیس نامبر ما زیر 1100 هست ولی هنوز خبری نیست و در ضمن فرم ها رو هم 18جون فرستادیم.....به نظر شما ممکنه با اینکه ما واسه اکتبر کارنت شدیم با توحه به اینکه نامه دوممون نیومده نوامبر بریم واسه مصاحبه؟؟؟؟ چقدر وقت است که نامه دوم بیاد؟

سلام دوست عزيز،بله امكانش بيشتره كه نوامبر باشه،معمولا تقريباً يك ماه زمان دارين از تاريخ ارسال نامه دوم تا تاريخ مصاحبه،بودن مواردي كه كمتر از يك ماه بوده،ولي معمولا ً حداقل يك ماه زمان رو دارين [emoji5]️
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: r.bazargan ، niloofarshirazy
من آدم صبوریم ولی یواش یواش دارم خسته میشم !!!
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، goliii
(2014-09-16 ساعت 15:25)A L I R E Z A 67 نوشته:  من آدم صبوریم ولی یواش یواش دارم خسته میشم !!!

دوست عزيز فقط بايد صبر كرد
چاره اي جز صبر نداريم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، A L I R E Z A 67 ، kimfar ، arya25 ، آلیس-1980 ، r.bazargan
دوستان هنوز مسابقه اصلی شروع نشده ! Smile

این داستان نامه دوم یه جور تمرین رسمی برای بعدش هست! Big Grin

توصیه به دوستان اینکه واقعا خودتون رو درگیر این قضیه نکنید و سعی نکنید از جریان زندگیتون خارج بشید.

کنار رود لاتاری باشید و از صدای جریان آن لذت ببرید.

زندگی همین لحظه های کوچک است!
تشکر کنندگان: A_A ، miyu ، SAAM_60 ، babak12 ، freddyflientstone ، ofr ، kimfar ، ریحانا ، arya25 ، reza_norouzi ، areb1356 ، aghamilad ، behjat ، farslm ، r.bazargan ، sami_rg
(2014-09-16 ساعت 15:25)A L I R E Z A 67 نوشته:  من آدم صبوریم ولی یواش یواش دارم خسته میشم !!!
بابا تازه اول راهيمSmile
درسته خيلي مونده تا آخرش معلوم شه ولي بهتره خيلي ذهنمونو درگير لاتري نكنيم.
چاره شم انجام دادن كاراي روزمره ي قبليمونه!سعي كنيم خودمونو مشغول نگه داريم كه وقت فكر كردن به اين مسائلو نداشته باشم
مهر هم كه نزديكه و مشغلگي روزمره هم تو راه
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: behdadK ، freddyflientstone ، babak12 ، A_A ، areb1356 ، atlantis770 ، A L I R E Z A 67 ، r.bazargan

هنوز خیلی ی ی ی ی ی زووووووده! با این حرفها به خودتون انرژی منفی ندید. حتی اگر از همین امروز هم حساب کنید، خیلی که خوش شانس باشید، تازه یک سال دیگه وارد خاک امریکا میشید. فراموش نکنید که طاقت فرسا ترین مرحله ی لاتاری، انتظار برای نامه دوم نیست، بلکه انتظار برای کلیر شدنه که تقریبا از هر 10 نفری که به سفارت میروند، 8 نفرشون AP میخورند و بالای 4 ماه باید انتظار بکشند. بنابراین کمربندتونو سفت ببندید و با آرامش زندگیتونو بکنید و از الان هم خودتون را وارد مشقات انتظار نکنید.هرچه بیشتر به خودتون سخت بگیرید، لاتاری دو برابرش به شما سخت میگیره. از تجربه ی ما عبرت بگیریدBig Grin
کیس نامبر : 2014as29XX / تاریخ مصاحبه : 30 ژانویه- ابوظبی / تعداد افراد کیس : 3 نفر / آپدیتها: 4 فوریه- ده فوریه-4 مارچ- 5 مارچ - پنجم جون- هشت جون/ کلیر : هشت جون ، ساعت 12:30 ظهر/ دریافت ویزا : 26 جون

سلام دوستان
نمی دونم این انتظار چرا همیشه با ما هست. وقتی دانش آموزی درانتظار گرفتن مدرک تحصیلی، بیزینس راه می اندازی در انتظاری تا به سوددهی برسی، کارمند میشی درانتظاری که بازنشسته بشی،...... ولی وقتی برنده لاتاری میشی، باید منتظر باشی:فرمها باز بشه ........کارنت بشی....نامه دومت بیاد......... مدارکت آماده بشه.... وقت واکسنت بشه......وقت مصاحبه ات بشه .... خدایی نکرده بری درانتظار کلیرشدن، .حالا آپدیت اول ... آپدیت دوم و الی آخر ولی خب دوستان باید صبرکنیم چون آخرش مهمه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: babak12 ، freddyflientstone ، نیلان ، A_A ، aghamilad ، miyu ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان