کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
بیشتر از 1 ماه از کارنت شدن گذشته و معلوم نی این نامه ما کجا گیر کرده؟چندبار انتظار،الانش اینطوره بعد مصاحبه چی می خواد بشه؟؟؟
اگه نمیتونن فرم هارو بررسی کنن چند نفر داوطلبانه و در راه خدا بریم کمکشون.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 22:56)ashkan af نوشته:  سلام.لطفا" یکی منو راهنمایی کنه...
من کیس نامبرم زیر 500 هستش و روز 8 تیر یعنی 29 ژوئن فرم 260 رو پر کردم و جزو کارنتی های سری اول بودم ولی هنوز نامه دوم من جايگزین نشده...به نظر شما علتش چی ميتونه باشه؟امکان داره اصلا نامه دوم نیاد و دعوت به مصاحبه نشم؟خیلی نگرانم.یه بارم 45 روز پیش به kcc ايمیل زدم و اونا گفتند تا یکی دو هفته دیگه بهتون اعلام میکنیم تاریخ مصاحبتون رو ولی هنوز خبری نشده؟کسی اینجا هست که وضعش مثل من باشه؟خیلی نگرانم

نگران نباش منم همینطورم با کیس 700
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها من کیس نامبرم زیر 500هستش،نامه دومم هنوزم نیومده.. نگرانم Sad
case number:zire 500
mahal mosahebe:ankara
tarikh mosahebe:20 january
b omid visa yek zarb (:
تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 09:55)hamidrezamg نوشته:  
من کیس نامبرم زیر 500 هستش و روز 8 تیر یعنی 29 ژوئن فرم 260 رو پر کردم و جزو کارنتی های سری اول بودم ولی هنوز نامه دوم من جايگزین نشده...به نظر شما علتش چی ميتونه باشه؟امکان داره اصلا نامه دوم نیاد و دعوت به مصاحبه نشم؟خیلی نگرانم.یه بارم 45 روز پیش به kcc ايمیل زدم و اونا گفتند تا یکی دو هفته دیگه بهتون اعلام میکنیم تاریخ مصاحبتون رو ولی هنوز خبری نشده؟کسی اینجا هست که وضعش مثل من باشه؟خیلی نگرانم

منم همینطور با کیس نامبر زیر 500 Sad
case number:zire 500
mahal mosahebe:ankara
tarikh mosahebe:20 january
b omid visa yek zarb (:
تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 11:25)آی تک نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 09:55)hamidrezamg نوشته:  

منم همینطور با کیس نامبر زیر 500 Sad

بچه ها نگران نباشید منم تازه فرم هامو زود فرستادم ولی نامه نیومد . کسی نمی تونه بگه چرا اینجوری دعوت کردن ؟ فقط مهم اینه که آرامش داشته باشید . Big Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
یکی به من یگه این چیه از فرم سفارت آنکارا در آوردم هزینشو ببینید چقد بالاست
FEE: The special Diversity Immigrant Visa processing fee is $440.00 per person. The fee for an immigrant visa is $305.00 and $74.00 surcharge per person. You will be required to pay the special DV processing fee of $440.00 and the application fee of $305.00 and $74.00 surcharge at the time of your interview (total of $819.00 per person). The payment may be made in cash or by credit card to the consular cashier. Visa, Mastercard, American Express, Novus/Discover and Diners cards are acceptable. Personal checks and credit card numbers provided verbally or in writing are not accepted.
2.
شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
بهتون گفتم دوباره یکی میاد میگه 819 دلار باید بدیم. ایناهاش.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-09-25 ساعت 09:30)sinapco نوشته:  سلام دوستان،در مورد سابميت اوليه كه در سايت صريحا نوسته بود كه هر چه سريعتر فرم ها را پر كنيد،اما در مورد انلاك كذدن در پاسخ به درخواست انلاك صريحا اشاذه كرده كه مدت زمان تاخير در باز شدن فرم ها براي اصلاح هيچ تاثيري در روند دعوت به مصاحبه ندارد،اين با پاسخي كه به برخي از دوستان دادند تناقض دارد.

دوست عزیز ، چون تاریخ سابمیت اولیه مان 22 May بود ما هم گول نامه آنها را خوردیم که نوشته بودند" آنلاک کردن فرم تاثیری در روند دعوت به مصاحبه ندارد" با خیال راحت با وجودیکه در فرممان اصلاحات لازم را به عمل آورده بودیم بعد از چندین روز (یعنی اول جولای) اقدام به ارسال فرم کردیم و به احتمال زیاد همین امر باعث عقب افتادن تاریخ مصاحبه مان شده است.
تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 12:07)behdadK نوشته:  بهتون گفتم دوباره یکی میاد میگه 819 دلار باید بدیم. ایناهاش.

کو کو Big Grin Big Grin Wink

بابا ترو خدا اون تراکتور رو ور ندارین برین سایت ها رو شخم بزنید !Tongue
تشکر کنندگان:
پس میگفتن که هزینش نفری 330 دلاره که...چرا انقدر زیاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 12:48)kaamiran نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 09:30)sinapco نوشته:  سلام دوستان،در مورد سابميت اوليه كه در سايت صريحا نوسته بود كه هر چه سريعتر فرم ها را پر كنيد،اما در مورد انلاك كذدن در پاسخ به درخواست انلاك صريحا اشاذه كرده كه مدت زمان تاخير در باز شدن فرم ها براي اصلاح هيچ تاثيري در روند دعوت به مصاحبه ندارد،اين با پاسخي كه به برخي از دوستان دادند تناقض دارد.

دوست عزیز ، چون تاریخ سابمیت اولیه مان 22 May بود ما هم گول نامه آنها را خوردیم که نوشته بودند" آنلاک کردن فرم تاثیری در روند دعوت به مصاحبه ندارد" با خیال راحت با وجودیکه در فرممان اصلاحات لازم را به عمل آورده بودیم بعد از چندین روز (یعنی اول جولای) اقدام به ارسال فرم کردیم و به احتمال زیاد همین امر باعث عقب افتادن تاریخ مصاحبه مان شده است.

عزیز دل برادر ! چرا اون بندگان خدا رو متهم میکنید اخه! Sad
این سیستم لاتاری به خاطر شرایط خاصش هیچ قسمتش معلوم نیست!
اون ها هم روز اول بهشون میگن بگید تاثیر نداره ولی میبینی برنده مثلا یک فاز رو رد کرده ولی میاد تو اون قسمت تغییرات میده، خوب دوباره فرمش باید چک بشه!

حالا شانسمون زده و برنده شدیم ! دیگه حق مسلمش نکنید ! اونها میتونن تو هر مرحله ای کار رو به صورتی که دوست دارن انجام بدن و کاری هم از دست شما بر نمیاد.

برای بار هزارم این دیر شدن نامه ها تو همه جای دنیا یکی هست .
Patient Please Smile

ایشالا همه ختم به خیر بشن.
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، آزاده_امین ، rezasadeghi ، m007 ، r.bazargan ، goliii
(2014-09-25 ساعت 14:21)ashkan af نوشته:  پس میگفتن که هزینش نفری 330 دلاره که...چرا انقدر زیاد؟

هزینه همون ۳۳۰ دلاره ......نگران نباشیدWinkWink
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، HERMES7 ، m007 ، r.bazargan ، ashkan af
میشه لطفا آدرس صفحه ی مربوط به "سفرنامه و تجربه ی مصاحبه در ابوظبی 2014" رو کسی بمن بده؟
ممنونم.(لطفا 2014 باشه. نه سالهای قبل تر. اونها رو خوندم).
تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 15:48)atlantis770 نوشته:  میشه لطفا آدرس صفحه ی مربوط به "سفرنامه و تجربه ی مصاحبه در ابوظبی 2014" رو کسی بمن بده؟
ممنونم.(لطفا 2014 باشه. نه سالهای قبل تر. اونها رو خوندم).

بفرمایید
http://www.mohajersara.com/thread-6843.html
تشکر کنندگان: behdadK ، reza.aa ، atlantis770 ، babak12 ، a.farzad ، ashkansoso65
عاقا اینجا بحث گرمه و شلوغه ،ثن همش تو پیج های دیگه دور دور میرفتم .
امروز داستان رو پست کردیم با دی اچ ال به سوی آنکارا ،۱۲۱ناقابل .

مرحله بعدی گرفتن ۳۰۰دلار از بانکه ،کسی تجبش رو داره ؟؟ راهنمایی کنید.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، babak12 ، heridas ، Hagh81 ، rezasadeghi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان