کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-25 ساعت 15:52)رضا2015 نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 15:48)atlantis770 نوشته:  میشه لطفا آدرس صفحه ی مربوط به "سفرنامه و تجربه ی مصاحبه در ابوظبی 2014" رو کسی بمن بده؟
ممنونم.(لطفا 2014 باشه. نه سالهای قبل تر. اونها رو خوندم).

بفرمایید
http://www.mohajersara.com/thread-6843.html

مرسی
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65
(2014-09-25 ساعت 17:41)reza.aa نوشته:  عاقا اینجا بحث گرمه و شلوغه ،ثن همش تو پیج های دیگه دور دور میرفتم .
امروز داستان رو پست کردیم با دی اچ ال به سوی آنکارا ،۱۲۱ناقابل .

مرحله بعدی گرفتن ۳۰۰دلار از بانکه ،کسی تجبش رو داره ؟؟ راهنمایی کنید.

سلام دوستان من
حواله ارز مسافرتی یا همون 300 دلارو تا حداکثر 4-3 روز قبل از سفر و فقط با ارائه پاسپورت ویزادار و بلیت قطعی شده و کارت ملی از شعبه های ارزی بانک های ملت و سامان میتونین تحویل بگیرین (برای ارمنستان ارائه ویزا به بانک لازم نیست). مبلغشم به قیمت روز دلار میگیرن.
توی فرودگاه امام هم با ارائه اون حواله ارز رو تحویل میدن.
در ضمن یادتون باشه این ارز فقط سالی یک بار داده میشه.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rezasadeghi
سلام . دوستان . این نامه دوم جایگزین نامه اول میشه ؟؟؟
اونایی که نامه دوم رو گرفتن از زمانی که نامه دوم رو گرفتین چقدر وقت دارین برای رفتن ؟
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان منتظر میخواستم بدونم کی باید توی این سایت https://ceac.state.gov/ کیس نامبرمون جواب بده کسی میدونه با اینکه چند روزه نامه ی دوم ما امده ولی تو این سایت اینولید کیس نامبر میزنه کسی میدونه؟؟؟؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان:
(2014-09-26 ساعت 00:00)goliii نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر میخواستم بدونم کی باید توی این سایت https://ceac.state.gov/ کیس نامبرمون جواب بده کسی میدونه با اینکه چند روزه نامه ی دوم ما امده ولی تو این سایت اینولید کیس نامبر میزنه کسی میدونه؟؟؟؟

تا پرونده شما در سفارت فايل نشه ،طبيعتا فعال نميشه و پرونده هاي ٢٠١٥ از ابتداي اكتبر در اين سايت فعال ميشه
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، goliii
هییییییییییییییییی خداا من خیلی صبرم کمه چیکار کنم آخه؟؟ فکر میکردم چون کیس مون پایینه کارامون زود انجام میشه ولی... Sad
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: babak12 ، kaamiran ، kimfar
Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

جواب ایمیل KCC در مورد زمان احتمالی مصاحبه ام گفتن چند هفته صبر کنم دارن برسی میکنن فرم منو ! بعد گفتن کسانی که برسی فرمشو تموم شده به مصاحبه دعوت شدن ! نسبت به کیس نامبر
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، ashkansoso65
سلام...دوستانی که سفارت آنکارا هستین یه موردی پیش اومده در مورد یکی از دوستان خانوادگی ما که وقتی شنیدم خیلی ناراحت شدم و امیدوارم برای هیچ کدوم از ما تکرار نشه...این دوستان ما از 2014 ای ها بودن و تازه رفتن برای مصاحبه ولی با اینکه هیچ مشکلی از جمله کار دولتی و تمکن مالی و سربازی و ...نداشتن کیسشون رد شد ...چرا؟؟؟؟ چون مدارک را که باید 15 روز قبل برای سفارت می فرستادن ارسال نکردن...کلا سفارت هیچگونه عذر و بهونه ای را قبول نکرده و کلا بعد از 1 سال انتظار کیسشون رد شد...
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: habibhabib ، Rooz ، r.bazargan ، goliii
یه خواهش از تمامی دوستان عزیزم دارم اینکه هممون به این جمله بسنده کنیم که"گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی"
آخه چرا اینقد به خودمون استرس میدیم!!اطمینان داشته باشیم که انشالا همه به مصاحبه دعوت میشیم.دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره.لطفا بیاید همه مثبت و با انرژی فکر کنیم
پاینده باشید
تشکر کنندگان: kimfar ، babak12 ، SAAM_60 ، ashkansoso65 ، goliii
(2014-09-26 ساعت 00:36)morida نوشته:  هییییییییییییییییی خداا من خیلی صبرم کمه چیکار کنم آخه؟؟ فکر میکردم چون کیس مون پایینه کارامون زود انجام میشه ولی... Sad

سلام دوست من
درسته که اگه شماره کیستون پایین باشه ممکنه زودتر به مصاحبه دعوت بشین اما این دلیلی بر دریافت حتمی ویزا نیست.
یه نگاه به منتظرسرای 2014 بندازین:
http://montazersara2014.vvs.ir
توصیه ام اینه که مثل خیلی از 2014 ایها ویزا رو حق مسلم خودتون ندونین و به زندگی عادیتون برسین.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، babak12 ، m007 ، A_A ، نیلان ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، SAAM_60
واقعا پست كليرنس برندگان ٢٠١٤رو كه خوندم احساس بدي بهم دست داد. خدا به اونا صبر بده و به ما هم اين آگاهي و شناخت رو بده كه بخاطر نگرفتن ويزا كه خيلي هم عجيب نيست؛ بتونيم رفتار و گفتارمون رو كنترل كنيم.
از انسانهاي بالغ و عاقل يك سري حرفها شايد تو يه موقعيتهايي بعيد نباشه، ولي زشت و ناراحت كننده هست.
تشکر کنندگان: m007 ، lighter ، جعفر60 ، نیلان ، r.bazargan ، ashkansoso65
(2014-09-25 ساعت 17:41)reza.aa نوشته:  عاقا اینجا بحث گرمه و شلوغه ،ثن همش تو پیج های دیگه دور دور میرفتم .
امروز داستان رو پست کردیم با دی اچ ال به سوی آنکارا ،۱۲۱ناقابل .

مرحله بعدی گرفتن ۳۰۰دلار از بانکه ،کسی تجبش رو داره ؟؟ راهنمایی کنید.
آقا رضا ممنون میشم وقتی رسید یه اطلاع رسانی کنی ببینیم چقدر طول میکشه تا برسه

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan ، ashkansoso65
گویا بر خلاف آنچه تصور میشد که زمان مصاحبه خیلی ربطی به زمان ارسال فرم DS-260 نداره و فقط بر اساس کیس نامبر هست، نتیجه نشون می ده که زمان ارسال فرم حتی در حد چند روز هم خیلی مهم هست و در واقع وزن بیشتری از کیس نامبر تو تعیین زمان مصاحبه داره. اینطور که مشاهده می شه اکثر کسایی که فرمشون رو اپن و دوباره سابمیت کردن و یا دیر تر فرستادن از کسایی که کیس نامبر به مراتب بالاتری دارن عقب افتادن. لذا این گفته که هیچ نظمی تو کار این ها نیست به نظر من که کاملا غلطه بلکه این تصور ما از روند کار بوده که اشتباهه. واقعا اگه اونا این قدر که ما می گیم بی نظم بودن الان ابر قدرت بودن؟!
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان: hu24505 ، SAAM_60 ، kaamiran ، Memolk ، r.bazargan ، goliii
(2014-09-26 ساعت 14:08)reza.h نوشته:  گویا بر خلاف آنچه تصور میشد که زمان مصاحبه خیلی ربطی به زمان ارسال فرم DS-260 نداره و فقط بر اساس کیس نامبر هست، نتیجه نشون می ده که زمان ارسال فرم حتی در حد چند روز هم خیلی مهم هست و در واقع وزن بیشتری از کیس نامبر تو تعیین زمان مصاحبه داره. اینطور که مشاهده می شه اکثر کسایی که فرمشون رو اپن و دوباره سابمیت کردن و یا دیر تر فرستادن از کسایی که کیس نامبر به مراتب بالاتری دارن عقب افتادن. لذا این گفته که هیچ نظمی تو کار این ها نیست به نظر من که کاملا غلطه بلکه این تصور ما از روند کار بوده که اشتباهه. واقعا اگه اونا این قدر که ما می گیم بی نظم بودن الان ابر قدرت بودن؟!

با نظر شما موافقم Shy
چون در پاسخی که به ایمیل من دادند ، به این موضوع اشاره کردند که اولویت با کسانی هستش که فرم 260 رو زودتر فرستادند و کار برسی فرم آنها تموم شده و با توجه به کیس نامبر ( کارنت شدن ) به مصاحبه دعوت شدند با ذکر این نکته که تعداد مصاحبه در هر روز محدود هست و روزهای تعطیل سفارت رو در ماه باید در نظر داشت .
باید منتظر بود Cool
که این موضوع کاملا منطقی هست
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: heridas ، reza.h ، نیلان ، kaamiran ، r.bazargan ، goliii
(2014-09-26 ساعت 14:30)hu24505 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 14:08)reza.h نوشته:  گویا بر خلاف آنچه تصور میشد که زمان مصاحبه خیلی ربطی به زمان ارسال فرم DS-260 نداره و فقط بر اساس کیس نامبر هست، نتیجه نشون می ده که زمان ارسال فرم حتی در حد چند روز هم خیلی مهم هست و در واقع وزن بیشتری از کیس نامبر تو تعیین زمان مصاحبه داره. اینطور که مشاهده می شه اکثر کسایی که فرمشون رو اپن و دوباره سابمیت کردن و یا دیر تر فرستادن از کسایی که کیس نامبر به مراتب بالاتری دارن عقب افتادن. لذا این گفته که هیچ نظمی تو کار این ها نیست به نظر من که کاملا غلطه بلکه این تصور ما از روند کار بوده که اشتباهه. واقعا اگه اونا این قدر که ما می گیم بی نظم بودن الان ابر قدرت بودن؟!

با نظر شما موافقم Shy
چون در پاسخی که به ایمیل من دادند ، به این موضوع اشاره کردند که اولویت با کسانی هستش که فرم 260 رو زودتر فرستادند و کار برسی فرم آنها تموم شده و با توجه به کیس نامبر ( کارنت شدن ) به مصاحبه دعوت شدند با ذکر این نکته که تعداد مصاحبه در هر روز محدود هست و روزهای تعطیل سفارت رو در ماه باید در نظر داشت .
باید منتظر بود Cool
که این موضوع کاملا منطقی هست

انشا.... که یک ضرب بگیری ویزا.فقط تجربیاتت رو در اختیار بقیه هم بزار ؟ کی وقت مصاحبت هست
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: r.bazargan ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان