کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-09-26 ساعت 14:30)hu24505 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 14:08)reza.h نوشته:  گویا بر خلاف آنچه تصور میشد که زمان مصاحبه خیلی ربطی به زمان ارسال فرم DS-260 نداره و فقط بر اساس کیس نامبر هست، نتیجه نشون می ده که زمان ارسال فرم حتی در حد چند روز هم خیلی مهم هست و در واقع وزن بیشتری از کیس نامبر تو تعیین زمان مصاحبه داره. اینطور که مشاهده می شه اکثر کسایی که فرمشون رو اپن و دوباره سابمیت کردن و یا دیر تر فرستادن از کسایی که کیس نامبر به مراتب بالاتری دارن عقب افتادن. لذا این گفته که هیچ نظمی تو کار این ها نیست به نظر من که کاملا غلطه بلکه این تصور ما از روند کار بوده که اشتباهه. واقعا اگه اونا این قدر که ما می گیم بی نظم بودن الان ابر قدرت بودن؟!

با نظر شما موافقم Shy
چون در پاسخی که به ایمیل من دادند ، به این موضوع اشاره کردند که اولویت با کسانی هستش که فرم 260 رو زودتر فرستادند و کار برسی فرم آنها تموم شده و با توجه به کیس نامبر ( کارنت شدن ) به مصاحبه دعوت شدند با ذکر این نکته که تعداد مصاحبه در هر روز محدود هست و روزهای تعطیل سفارت رو در ماه باید در نظر داشت .
باید منتظر بود Cool
که این موضوع کاملا منطقی هست
به نظر من هنوزم نمی شه قطعی نظر داد
هنوز کسی جواب این سوالارونمی دونه
اینکه چرا بعضیا با کیس نامبر پایین و ارسال فرم 260 توی روزای اول نامشون نیومده؟
یا اینکه باز کردن مجدد فرم تاثیری در دیر اومدن نامه داره یا نه؟
امضای دوستان رو ببینین متوجه می شین
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، goliii ، SAAM_60
من هم كيس نامبرم نزديك ١٠٠٠ هست فرم ٢٦٠ را هم ٨ june فرستادم نامه من هم نيامده.سفارتم انكارا.
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان عزیز همه شما را به صبوری دعوت میکنم . ما همه اول راه هستیم . لذا نگران نباشید نامه اول و دوم همگی دوستان میات

فقط به این نکته دقت کنید در وقت مناسبی که پیدا میکنید با دقت فرم را بفرستید و منتظر بمونید . این زمان به کارهای روزمره خودتون برسید در کنارش فقط و فقط زبان و جمع آوری مدارک و تکمیل واکسن

استرس جایی در شما نباید داشته باشد. این را باور کنید

پیروز باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، reza_norouzi ، rezasadeghi ، saboteur ، lighter ، babak12 ، miyu ، Samia ، r.bazargan ، ashkansoso65
سلام دوستان عزیزم
چند وقتیه پستاتونو میخونم و میبینم که بعضیاتون هنوز حتی کارنت نشده خیلی نگرانین و بعضیا هم نگران نیومدن نامه دومشون هستن.
شما تازه اول راه هستین و حتی به مصاحبه هم نرفتین.
چرا اینقدر نگرانی و استرس اضافی به خودتون وارد میکنین؟
باور کنین مراحل تکمیل واکسنا و آماده کردن مدارک خیلی راحتتر از مراحل سفر و مصاحبه و کلیرنس و ... هست. هرچند اون مراحل هم آسونتر از اونییه که فکرشو میکنین.
به نظرم سخت ترین مرحله کلیرنس هست و مطمئن باشین به انرژی زیادی در اون زمان نیاز دارین و اگه بخواین همینجوری پیش برین مثل چندتا از دوستان 2014 راهی بیمارستان میشین!!!
پس آرامش خودتونو حفظ کنین و سعی کنین فعلاً تا قبل از مصاحبه به این موضوعات فکر نکنین.
تازه زمانی که ویزا رو گرفتین میفهمین چقدر کار نکرده دارین و به انرژی زیادی برای برنامه ریزی سفر نهایی نایز دارین.
برای همه تون آرزو میکنم به خوبی و با آرامش همه این مراحلو پشت سر بزارین.
قدر این زمانای با هم بودنو بدونین که به سرعت باد میگذرن و فقط خاطره های خوبش تو ذهنتون میمونه.
شاد باشین و روان مثل رود.
سلام دوستان
این مطلب رو جهت اطلاع میگم شاید به درد بخوره. من کیس نامبرم زیر 2000 هست و نامه دومم نیومده .دیروز با kcc تماس گرفتم و ازشون جویا شدم. وقتی مشخصاتم و بهشون گفتم گفتن بخاطر اینکه فرمتو آپدیت کردی، تاریخ مصاحبت به تعویق افتاده. بهم گفت دقیق نمیتونه بگه ولی گف تا 3 ماه حدودا طول میکشه. من فرمم رو 28 می فرستادم ولی چون پاسپورتم منقضی شده بود بعد از گرفتن پاس جدید بهشون ایمیل زدم و شماره جدیدو اطلاع دادم و اونا در جواب گفتن هنور فرمت آنلاک نشده و خودت برو ادیت کن.... و دیگه بخاطر نگرانی و استرس بهشون زنگ زدم گفتم شمارم کارنت شده و من منتظر بودم در اکتبر مصاحبه داشته باشم. خیلی مهربونونه توضیح داد که جای نگرانی نیست. چیز پیچیده ای نیست و فقط بخاطر آپدیت فرم اینطوری شده و ممکن تا سال جدید میلادی طول بکشه و اینکه به هر حال مرتب ایمیلم رو چک کنم و اونا مطمئنن بهم ایمیل میزنن.هر چند خیلی این تاخیر دردناک بود ولی دیگه با خیال راحت منتظر میمونم Smile
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، kaamiran ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، goliii
منم کیس نامبرم 2300 هست و همچنان منتظر نامه دوم هستم ولی مشکل من یه چیز دیگست چون تازه ازدواج کردم و از اون جایی که یک درصد هم احتمال قبولی تو لاتاری رو نمی دادم و اولین بار بود که شرکت می کردم به خانمم چیزی نگفتم الان موندم چون خانمم موافق نیست از اون طرف هم نمی تونم خودمو ببخشم چون سهمیه یک نفر رو کم کردم یک نفری که شاید تنها ارزوش آمریکا رفتن بوده باشه توکل بر خدا چی پیش میاد
تشکر کنندگان: r.bazargan ، goliii
دوستان
من تقاضای انلاک فرم داده بودم ومطمئنم که در جواب نوشته بودن این ادیت هیچ تاثیری در روند مصاحبه و زمانش نمیزاره ولی دیر فرستادن فرم قطعا باعث دیرتر کارنت شدن نسبت به هم دوره ای ها میشود
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Memolk ، r.bazargan ، ashkansoso65
سلام دوستان. من كيس نامبرم1700 هست وهنوز نامه ى دومم نيومده. اما يك مشكلي هست اينكه من مدرك تحصيلي١١ ساله داشتم و تو ds260 پايان دبيرستان ثبت كردم. ولي تو اين مدت تونستم مدركم رو ١٢ ساله كنم وپيش دانشگاهي رو بگذرونم. حالا يك سوال من ميتونم بعد از اومدن نامه دوم مدرك جديدم رو براي سفارت تو انكارا بفرستم يا حتما بايد فرمم رو اديت كنم ( تاخير در زمان مصاحبه )
يا ميشه بعد از اومدن نامه دوم به kcc اطلاع بدم؟؟؟؟؟؟؟

Pm1212
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-26 ساعت 23:20)houshym نوشته:  دوستان
من تقاضای انلاک فرم داده بودم ومطمئنم که در جواب نوشته بودن این ادیت هیچ تاثیری در روند مصاحبه و زمانش نمیزاره ولی دیر فرستادن فرم قطعا باعث دیرتر کارنت شدن نسبت به هم دوره ای ها میشود
اینم سند که در میل ارسالی برای من بود

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on www.travel.state.gov .) The first appointments will not begin until October 2015, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview.
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، kaamiran ، ashkansoso65
(2014-09-23 ساعت 00:18)sami_rg نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 23:29)Pm1212 نوشته:  دوستان لطفا به من بگيد وقتي با kcc تماس مي گيريد بايد انگليسي صحبت كنيد يا فارسي
من اونقدر استرس دارم كه فكر نكنم بتونم فارسي هم حرف بزنم

سلام. این سوال من هم هست. اگر کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی بنماید

انگلیسی باید صحبت کنید ولی خیلی شمرده صحبت می کنن
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، Rooz
لطفا جو داغون ۲۰۴ رو به ۲۰۱۵ وارد نکنید ،ما هم خیلی متاسفیم واسه دوستانی ویزا گیرشون نیومد ،اما لطفا فضا اینجا رو غم اندود نکنید .

نیمه پر لیوان رو نگاه کنید . تعداد زیادی هم ویزا رو گرفتن ، قدیم ،حدودا پنج سال پیش چون اینترنت نبود افراد زیادی از قبولی با خبر نمیشدن و این حرفا واسه همین کمبود ویزا نداشتیم ،اما این سال ها که اینترنتی شده ،درصد بالایی از قبولیا به مصاحبه میرن پس طبیعیه که افرادی هم ویزا گیرشون نیاود .

با این حال با دید مثبت پیش برید .
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2014-09-26 ساعت 23:40)سمیرا کریمی نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 23:29)Pm1212 نوشته:  دوستان لطفا به من بگيد وقتي با kcc تماس مي گيريد بايد انگليسي صحبت كنيد يا فارسي

راستی دوستان کی سی سی اکانت اسکایپ داره، با اون تماس بگیرید، خیلی راحت و خوبه
Smile
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ریحانا ، miyu ، L_haam ، Rooz
(2014-09-27 ساعت 07:58)reza.aa نوشته:  لطفا جو داغون ۲۰۴ رو به ۲۰۱۵ وارد نکنید ،ما هم خیلی متاسفیم واسه دوستانی ویزا گیرشون نیومد ،اما لطفا فضا اینجا رو غم اندود نکنید .

نیمه پر لیوان رو نگاه کنید . تعداد زیادی هم ویزا رو گرفتن ، قدیم ،حدودا پنج سال پیش چون اینترنت نبود افراد زیادی از قبولی با خبر نمیشدن و این حرفا واسه همین کمبود ویزا نداشتیم ،اما این سال ها که اینترنتی شده ،درصد بالایی از قبولیا به مصاحبه میرن پس طبیعیه که افرادی هم ویزا گیرشون نیاود .

با این حال با دید مثبت پیش برید .

ببخشید آپ دیت رو چطوری چک می کنید؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-09-27 ساعت 09:46)نیلان نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 23:40)سمیرا کریمی نوشته:  

راستی دوستان کی سی سی اکانت اسکایپ داره، با اون تماس بگیرید، خیلی راحت و خوبه
Smile

سلام دوست عزیز
میشه اکانت اسکایپ kcc رو بدین؟
در ضمن چه ساعتی برای تماس مناسبه؟
ممنون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: Rooz
سلام دوستان سئوال حاضر من جایی در تاپیک های 2015 ای ها نداشت بخاطر همین همینجا مطرحش می کنم چون فکر می کنم این سئوال خیلی از دوستان باشد:
در بعضی کامنت ها دیده بودم که می گفتند در لاتاری 2016 هم شرکت کنید تا چندروز دیگر هم ثبت نامش آغاز میشه :
لطفاً دوستان خصوصا مدیران صراحتاً راهنمایی کنند باید چه کنیم آیا شرکت کنیم ( آخه مشکل اخلاقی داره) و یا لزومی نداره(آخه کار از محکم کاری عیب نمیکنه ) ؟ ؟؟؟؟؟ممنون
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: A_A ، hu24505 ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، yekta2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان