کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-15 ساعت 16:28)nazanin_nmk نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 13:18)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 02:58)nazanin_nmk نوشته:  
(2014-10-15 ساعت 02:04)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به همه
به kcc ایمیل زدم و در مورد نامه دوم پرسیدم و به نظر میاد ما این سری جز دعوتی ها نیستیم !!!
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Once the interview date has been scheduled, you will receive notification via email to check http://www.dvlottery.state.gov.

سلام دوست عزیز ما هم کیس نامبرمون خیلی بهم نزدیکه هم اینکه سفارتامون یکیه
شما کارنت شدید براتون ایمیل اومد ؟
من هیچ ایمیلی درفات نکردم
سلام
نه والا، برای کارنتی ایمیلی زده نشد!
من برای نامه دوم هم به ایمیل اکتفا نمیکنم فقط سایت رو چک میکنم!
شما چند نفرین؟؟؟

من که دیگه رسما" خود استرسم
من تنهام
سلام.......شما تنهایید؟منم خانم تنهام....خانم هستین؟اگر خواستین ایمیل بزنید
تشکر کنندگان:
سلام. توی این دو روزه برای کسی نامه دوم نیومده دوستان؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 15:27)s.zare نوشته:  سلام. توی این دو روزه برای کسی نامه دوم نیومده دوستان؟

نه براي ما كه نيومده
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 15:46)mamali121 نوشته:  
(2014-10-16 ساعت 15:27)s.zare نوشته:  سلام. توی این دو روزه برای کسی نامه دوم نیومده دوستان؟

نه براي ما كه نيومده

برای ما هم نیومده .ولی نه استرس داریم .نه زیاد برای خودمون مهمش کردیم .شد که شد .نشد هم نشده دیگه .همین
2015AS6XX / ایروان / تعداد :4 / کارنت شدن :13July / مصاحبه: 14 jan /کلیرنس 14jan/ دریافت ویزا : 20Apr / ورود به آمریکا: LA/10july /دریافت Smileگرین کارت: /جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، A_A
سلام چقدر صحبتهای خانم وحدتی درسته من توی پروسه اقامت کانادام در واقع مهاجرتم تمام رو تجربه کردم.

یه سوال بسیار اساسی دارم کیس ما جزو اولین کارنتیهاست که نامه دوم نیومده باتوجه به شرایطمون مطمئن هستیم یک ضرب نمیدن حالا مشکل اینجاست که اگر به مصاحبه هم دعوت بشیم بدلیل باردار بودنم مدیکال کامل انجام نمیشه حالا نمیدونم نامه اومد بریم مصاحبه یا بخوایم مصاحبه رو بزارن برای بعد از بدنیا امدن که میشه تو فروردین!!!!از طرفی من از دی ماه نا اردیبهشت میرم کانادا پاسپورتم هم همراهم
نمیدونم چه باید کرد اصلا کسی از سالهای قبل شرایط مشابه من داشته ؟
پیش مشامره های ایمیگیرانجل که تو همین سایت هست برم لطفا هر کس اطلاعاتی داره که بتونه به من کمک کنه ممنون میشم
تشکر کنندگان:
خیلی ممنون رعایت کردید دوباره شروع کردید استعلام آمدن نامه.
عزیزان دوستان نامه دوم اگر بیاید حداقل واسه یک گروه بزرگ با فاصله 3-4 ساعت میرسه و مطمئنا اینجا اعلام میشه. اگر میبینید نامه ای اینجا اعلام نشده یعنی نامه هیچکسی این سری نیامده. بنده هم عرض کردم حداقل جمعه منتظرش باشید شاید هم دیرتر. اگر از کاربرهای اینجا یا فروم ایمیگریشن کسی گرفت و این تاپیک مطرح نشد خود بنده مطرحش میکنم. خواهشا بیخودی آمار پست های این تاپیک رو بالا نبرید.
ممنون از همکاریتون
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aghamilad ، babak12 ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، Memolk ، m.ghoreishi ، A_A
سلام
از دوستان اینجا کسی میتونه منو راهنمایی کنه لطفا
کیس نامبر من هستش **2015AS000019,ولی نه ایمیل واسم اومده نه نامه دوم که تو سایت باید بیاد.. تو مطالب خوندم که حداکثر یه ماه طول میکشه ایمیل بیاد ولی هنوز خبری نشده.. اگه ممکنه راهنمایی کنید منو که چیکار کنم. یا اینکه یه نمونه مکاتبه در این رابطه داشته باشم که به kcc بفرستم[/size]
ممنون از زحماتتون Sad

شماره کیس:2015AS19XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:انکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 24 June > کارنت شدن کیس: 12 Aug > دریافت نامه دوم :... > مصاحبه: ... Sad
تشکر کنندگان:
لطفا فارسی تایپ کنید دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65
(2014-10-13 ساعت 21:17)babak12 نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 21:11)visa2015 نوشته:  با سلام

کسی شماره سفارت آمریکا در ترکیه رو میدونه؟ من سری اول کارنت شدم و فرم رو 21 جون فرستادم. ولی هنوز نامه دوم نیومده.؟!!

میخوام تماس بگیرم که نکنه اصلا نامه رو نفرستن

دوست عزیز
من پیشنهاد می کنم صبر کنید تا جمعه
نگران این نباشید نامه دوم ارسال میشه
با این حال طبق گفته دوستان باید با kcc تماس بگیرید نه سفارت
......................
KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

درورد بر شما
اخه یکی از دوستان 2014 گفتن به سفارت زنگ بزنید و جویا باشید. چند بار به kcc میل زدم و هر بار یه متن تکراری فرستادن مبنی بر این که چندین هفته پروسه بررسی طول میکشه.
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 18:13)visa2015 نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 21:17)babak12 نوشته:  
(2014-10-13 ساعت 21:11)visa2015 نوشته:  با سلام

کسی شماره سفارت آمریکا در ترکیه رو میدونه؟ من سری اول کارنت شدم و فرم رو 21 جون فرستادم. ولی هنوز نامه دوم نیومده.؟!!

میخوام تماس بگیرم که نکنه اصلا نامه رو نفرستن

دوست عزیز
من پیشنهاد می کنم صبر کنید تا جمعه
نگران این نباشید نامه دوم ارسال میشه
با این حال طبق گفته دوستان باید با kcc تماس بگیرید نه سفارت
......................
KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

درورد بر شما
اخه یکی از دوستان 2014 گفتن به سفارت زنگ بزنید و جویا باشید. چند بار به kcc میل زدم و هر بار یه متن تکراری فرستادن مبنی بر این که چندین هفته پروسه بررسی طول میکشه.
سلام دوست عزیز
بله این متن ایمیلی است که برای اکثر دوستانی که ایمیل زدن
ارسال شده بمعنی در حال بررسی هستیم و غیره ....
می تونید تماس بگیرید
من تلفن برای شما بالا گذاشتم
از ساعت 7:30 تا ساعت 4 بعدازظهر به وقت شرق یو اس اس می توانید
تماس بگیرید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65 ، A_A ، visa2015
کسی جواب منو نمیدونه اگر نه میتونید بگید از کجا میتونم بپرسم
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 16:26)sun2015 نوشته:  سلام چقدر صحبتهای خانم وحدتی درسته من توی پروسه اقامت کانادام در واقع مهاجرتم تمام رو تجربه کردم.

یه سوال بسیار اساسی دارم کیس ما جزو اولین کارنتیهاست که نامه دوم نیومده باتوجه به شرایطمون مطمئن هستیم یک ضرب نمیدن حالا مشکل اینجاست که اگر به مصاحبه هم دعوت بشیم بدلیل باردار بودنم مدیکال کامل انجام نمیشه حالا نمیدونم نامه اومد بریم مصاحبه یا بخوایم مصاحبه رو بزارن برای بعد از بدنیا امدن که میشه تو فروردین!!!!از طرفی من از دی ماه نا اردیبهشت میرم کانادا پاسپورتم هم همراهم
نمیدونم چه باید کرد اصلا کسی از سالهای قبل شرایط مشابه من داشته ؟
پیش مشامره های ایمیگیرانجل که تو همین سایت هست برم لطفا هرایوایاطلاعاتی داره که بتونه به من کمک کنه ممنون میشم

بله سفر نامه بچه های انکارا رو بخونید ، خانم حامله بودن مثل شما فقط موقع عکس بردای یه لایه روی شکم گذاشتن.
سفرنامه کاربر Error
شما حتی میتونید با دکتر انکارا مکاتبه کنید و شرایط خودتون رو بگید که ماه چندم هستید و ایشون راهنمایی تون کنید . یه سر به پاستور تجریش بزنید هم خوبه
بنظر من عقب نندازین ، چون بعد به دنیا اومدن کوچولو باید فرم رو انلاک هم بکنید که خودش باز 8 هفته کار رو میندازه عقب و سخت می شود کار.
شاید کوچولوتون در اونجا بدنیا بیان و یه ضرب اساسی بشن ! Smile
موفق باشید.
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، ashkansoso65 ، behjat ، A_A ، Mahboy ، sun2015
سلام دوستان. من كيس نامبرم 43xx هستش. كي مي تون بگه در چه وضعيتي هستم؟؟؟؟[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24].

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 22:27)1362amin1362 نوشته:  سلام دوستان. من كيس نامبرم 43xx هستش. كي مي تون بگه در چه وضعيتي هستم؟؟؟؟[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24].

شما دیگه چرا غصه می خورین ?? شما که کارنت شدنتون نهایتا تا تا فوریه یا مارچ است...
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، soruosh ، Ramin geologist
(2014-10-16 ساعت 18:05)babak12 نوشته:  لطفا فارسی تایپ کنید دوست عزیز
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileBig Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان