کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-06-17 ساعت 19:15)Farimahh نوشته:  سلام دوستان در صورت داشتن گرين كارت ميتوان به كشورهاي اروپايي هم سفر كرد؟

خیر. باید ویزا بگیرید. فقط کانادا و مکزیک بدون ویزا می تونید تشریف ببرید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، shadi79 ، Farimahh ، soufia ، aaraam
(2016-06-15 ساعت 11:00)Dimansh نوشته:  دوستان بنده بعد از 4 ماه و 15 روز هنوز گرین کارتم رو دریافت نکردم
هر چقدر هم تماس میگیرم باهاشون بهم میگن باید منتظر باشی.

کسی راهکاری داره که کمک کنه برای پیگیری گرین کارت ؟

It may take up to 120 days from the date you made your payment to receive your permanent resident card.
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-17 ساعت 10:39)maryammary نوشته:  سلام .
من یه سوال داشتم .چند روز  بغد از اینکه توی سایت سیس or میشی نامه کلیری به ایمیل شخص فرستاده می شه؟
و اینکه تا چند روز بعدش نامه کلیری توی سایت  ابوظبی جایگرین میشه؟

هميشه ايميل نمياد.
براي مثال براي من نيومد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-21 ساعت 01:10)Sam-90 نوشته:  
من یه سوال داشتم .چند روز  بغد از اینکه توی سایت سیس or میشی نامه کلیری به ایمیل شخص فرستاده می شه؟

هميشه ايميل نمياد.
براي مثال براي من نيومد

یعنی چی ؟ الان از 15 جون که همسرم توی سایت سیس or شد دوباره 19 جون اپدیت داشت و اینبار برگشت به حالت اولیه و / شد .. الان این چه نشونه ای ؟
الان دیگه توی سایت سیس / هستیم
شماره کیس:   ***2
نتیجه:خودم یه ضرب .همسر AP
تاریخ مصاحبه: هفته سوم نوامبر
مصاحبه: ابوظبی
آپدیت ها همسرم:9 دسامبر.25ژانویه ..31 ژانویه(ایمیل)..10جون.15 جون(تبدیل به OR شد).19 جون(تبدیل به / شد)
ورود خودم:3می دریافت سوشیال 40 روز بعد از ورود  دریافت گرین کارت:33 روز بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان:
Please note that until you receive your card, you may use the Temporary I-551 Stamp placed in your passport as proof of your Permanent Resident status. Title 8 of the Code of Federal Regulations states a foreign passport that contains a temporary I-551 stamp, or temporary I-551 printed notation on a machine-readable immigrant visa may be used as proof of employment eligibility. See 8 CFR § 274a.2(b)(1)(v)(A)(3). This stamp is only valid for the time period indicated; afterwards, you must obtain your Form I-551 or have your stamp renewed.
Lawful Permanent Residents of the United States may produce one of the following as acceptable documentation when traveling:
• I-551, Permanent Resident Card ("Green Card")
• Machine-readable immigrant visa with a CBP Admission Stamp
• Temporary Resident Stamp (ADIT stamp) contained in a passport or on Form I-94
• Valid Reentry Permit
• Unexpired Immigrant Visa
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-21 ساعت 01:22)maryammary نوشته:  
(2016-06-21 ساعت 01:10)Sam-90 نوشته:  

هميشه ايميل نمياد.
براي مثال براي من نيومد

یعنی چی ؟ الان از 15 جون که همسرم توی سایت سیس or  شد دوباره 19 جون اپدیت داشت و اینبار برگشت به حالت اولیه و / شد .. الان این چه نشونه ای ؟
الان دیگه توی سایت سیس / هستیم
دوست عزيز زماني شما كلير هستيد كه توي سايت سفارت اسمتون و بزنن و اعلام كنند بهتون كه AP شما تمام شده و با فلان مدارك بياييد.
اينجوري نيست كه فقط ببينيد اسلش تبديل بهor شده.
دوستان در تاپيك كليرنس بهتر ميتونن راهنماييتون كنند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گرين كارت ما بعد از ٣٥ روز بالاخره رسيد.
سوشال يك هفته بعد از ورود رسيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moody
(2016-06-22 ساعت 08:25)Dimansh نوشته:  
(2016-06-22 ساعت 07:15)Sam-90 نوشته:  دوستان گرين كارت ما بعد از ٣٥ روز بالاخره رسيد.

دوست عزیز شما reciept number داشتی ؟

بله داشتم ولي از روز ورود وقتي وارد مي كردم ارور ميداد، عملاً بكارم نيومد.
يك اپ هست بنامه Case Tracher ميتونيد دانلود كنيد سر تلفوناتون و رسيد نمبر و توش وارد كنيد اگه داريد هر اتفاقي بيوفته نوتيفيكيشن اون مياد سر گوشي متوجه ميشيد.
كه باز براي من فرداي دريافت گرين كارت گفت دليور شد و تراكينگ نمبر فرستاد كه به دردم نخورد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Moody ، Dimansh ، sepehr007
دوستان من الان لس انجلس هستم ۱ ماه شده
گرین کارتم هنوز نیومده .
چیکار میتونم بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-23 ساعت 08:07)alireza100rad نوشته:  دوستان من الان لس انجلس هستم ۱ ماه شده
گرین کارتم هنوز نیومده .
چیکار میتونم بکنم؟

دوست عزيز معمولاً گرين كارت زير يكماه نمياد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خواهرم برای شهریور می خواد یلیط لس انجلس بگیره کسی در ان زمان هست
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamad92
سلام شب بخیر
من اولین ورودم به آمریکا رو انجام دادم به اداره سوشیال هم رفتم و مبلغ 165$ هم پرداخت کردم .الان برای گرفتن گرین کار دیگه ای باید انجام بدم؟
دوم اینکه اگه بخوام اسمم در گرین اسم دیگه ای باشه چیکار باید کنم؟ آیا باید قبل صدورگرین به جایی اعلام کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است . Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007
(2016-06-23 ساعت 08:07)alireza100rad نوشته:  دوستان من الان لس انجلس هستم ۱ ماه شده
گرین کارتم هنوز نیومده .
چیکار میتونم بکنم؟

‎It may take up to 120 days from the date you made your payment to receive your permanent resident card.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
لطف میکنید درباره تغییر ادرس و گرفتن سوشال سکیوریتی نامبر توضیح بدهید؟ من ۴روز پیش رسیدم و میخواهم ادرس رو عوض کنم .و همچنین نامبر رو بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-22 ساعت 15:18)Sam-90 نوشته:  
(2016-06-22 ساعت 08:25)Dimansh نوشته:  
(2016-06-22 ساعت 07:15)Sam-90 نوشته:  دوستان گرين كارت ما بعد از ٣٥ روز بالاخره رسيد.

دوست عزیز شما reciept number داشتی ؟

بله داشتم ولي از روز ورود وقتي وارد مي كردم ارور ميداد، عملاً بكارم نيومد.
يك اپ هست بنامه Case Tracher ميتونيد دانلود كنيد سر تلفوناتون و رسيد نمبر و توش وارد كنيد اگه داريد هر اتفاقي بيوفته نوتيفيكيشن اون مياد سر گوشي متوجه ميشيد.
كه باز براي من فرداي دريافت گرين كارت گفت دليور شد و تراكينگ نمبر فرستاد كه به دردم نخورد.
سلام
لطف میکنی بیشتر توضیح بدی؟ من الان 4روز هست امدم ولی میخواهم ادرس رو عوض کنم و سوشال نامبر رو بگیرم (دیر نمیشود) ؟ و ایا باید بعد از تـعییر ادرس انجام بدهم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان