کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
با سلام خدمت همه دوستان

با تشکر از مدیر محترم آقای سیامک برای توضیحاتی که اول همین تاپیک گذاشتن برای پرداخت مبلغ گرین کارت .با استفاده از همین توضیحات امروز مبلغ مورد نظر رو پرداخت کردم .فقط میخواستم بدونم چه مدارکی برای گرفتن سوشیال سکیورتی لازم هست ؟چون توی توضیحات ندیدم
با تشکر
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، milad.abadani
سلام
من سفر اولم رو 14 روزه کردم که فقط کارای SSN و گرین کارت رو انجام بدم برگردم. آیا میشه با همون ویزای یک ساله بعد از پنج ماه وارد شد؟ یا باید حتما از گزین کارت استفاده نم برای ورود مجدد؟

من دو سال وقت نیاز دارم برای مهاجرت کامل. می‌تونم تو همون 14 روز درخواست Re entry Permit بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-09-04 ساعت 21:25)eezadpanah نوشته:  سلام
من سفر اولم رو 14 روزه کردم که فقط کارای SSN و گرین کارت رو انجام بدم برگردم. آیا میشه با همون ویزای یک ساله بعد از پنج ماه وارد شد؟ یا باید حتما از گزین کارت استفاده نم برای ورود مجدد؟

من دو سال وقت نیاز دارم برای مهاجرت کامل. می‌تونم تو همون 14 روز درخواست Re entry Permit بکنم؟

دوست من برای گرفتن پاس سفید یا Re entry Permit حدود 2 ماه باید آمریکا بمونید فقط 2 یا سه هفته بعد از درخواست وقت انگشت نگاری بهتون میدن البته من از نوشته های دوستان در همین سایت اطلاعاتو بدست آوردم- شما با همین ویزا بعد از مهر ورود میتونی تا یه سال بعد هم ورود کنی. البته اگر2سال وقت نیاز داری به گمونم نشه از همین ویزا یا گرین کارت استفاده کرد و باید پاس سفید بگیری Cool
شماره کیس:##50
تاریخ رویت قبولی:اوایل مهر94
کنسولگری:آنکارا تغییر به ایروان
تعداد افراد منظور در کیس:1
ارسال فرمها سری اول:اوایل آبان94
کارنت شدن کیس:اوایل اسفند94
مصاحبه:21آپریل-2اردیبهشت95
دریافت کلیرنس:22 مرداد 95
دریافت ویزا:27آگست یا 6 شهریور95
ورود به آمریکا:اگر زنده باشیم
دریافت گرین کارت: اگه بریم آمریکا
جمع هزینه ها:تا الان تقریبا5،300،000هزار تومن
پاسخ
تشکر کنندگان: eezadpanah ، matin86 ، milad.abadani
دوستان من هم یک سوال داشتم برای گرفتن ssn حتما باید حساب بانکی باز کرد؟ چون منم مثل دوست قبلی مون میخوام یکی دو هفته بمونم برگردم اصلا نیاز هست حساب بانکی باز کنم ؟ 6 ماه دیگه که کاملا اومدم آمریکا بازکنم ایرادی نداره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
پاسخ
(2016-08-26 ساعت 12:53)mhdshg نوشته:  سلام به دوستان گرامی
من برای حدود یک ماه دیگه عازم نیویورک هستم .
اگر کسی خواهان همسفر و همخونه شدن هست اطلاع بده لطفا .

سلام دوست گرامی
شما کجا اقامت دارید و آیا همخونه پیدا کردید ؟
موفق باشید و شاد Smile
پاسخ
سلام. من شماره رسید پرداخت گرین کارتم رو نداشتم. دو هفته پیش از INFOPASS وقت گرفتم و امروز زمان مراجعه به USCIS بود. به راحتی و برخوردی خوب شماره رسید رو بهم دادند و من رو در جریان گرین کارتم گذاشتند. دوستانی که شرایط مشابهی مثل من دارند، برای رفع نگرانی‌هاشون بد نیست سری به USCIS بزنند. موفق باشید.
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، mehdihk ، pishtaz611 ، milad.abadani
با سلام دوستان لطفا من رو راهنمایی بفرمایید من میخوام برای چند روز بیام آمریکا تا ویزام مهر بخوره و گرین کارتم صادر بشه باید برگردم ایران تا6ماه دیگه بعد از ورود باید کار خاصی انجام بدم میدونم گرین کارتم به آدرس یکی از دوستام که دادم پست میشه ولی آیا بعد از ورود باید کار خاصی بکنم به اداره ای جایی سر بزنم مثلا برای ssn نامبر باید چند روز بمونم چون میخوام هتل رزرو کنم میپرسم آیا نیاز هست به اداره سوشال برم یا اونم اتوماتیک وار صادر و به آرسم پست میشه
لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید دیگه وقت ندارم ممنون
پاسخ
سلام دوستان عزیز و تبریک به خاطر قبولی
من سال 2013 انتخاب شدم و الان 3 سال دارم در آمریکا زنذگی می کنم
تو آمریکا یک شرط خیلی حیلی مهم است یه نام CREDIT SCORE و CREDIT HISTORYکه اگر کرذیت شما خوب باشه می توانید همه چیز بحرید با بهترین شرایط قسط. توصیه من به شما این است که به محض ورود به یکی از شعب BANK OF AMERICA مراجغه کنید و هیچ هزینه ای نکنید. یک خساب SAVING ویک حساب CHECKING باز کنید و در خواست CREDIT CART بکنید با خواباندن پول مثلا شما درخواست  یک کردیت می کنید با 1000 دلار اعتبار و 1000 دلار را نزد بانک می گذارید به عنوان وثیقه و اگر ظرف مدت 6 ماه همه خریدهای انجام شده با CREDIT CART به موقع و بدون تاخیر پرداخت شد پول و ثیقه را بر می گردانند و به شما اعتبار می دهند باز هم تاکیید می کنم خیلی مهم استCREDIT SCORE  وCREDIT HISTORY. ضمنا برای تهیه بلیط یک سایت هست به نام CHEAP O AIRمی توانید روز پرواز و ساعت حرکت و قیمت را پیدا کنید بر اساس آن با شرکتهای هواپیمایی مثل ترکیش- قطر- ایر فرانس- لوفتانزا ... تماس بگیرید و بلیط خود را تهیه کنید. اگر سوالی داشتید درخدمتم.
[/quote]
پاسخ
(2016-09-07 ساعت 09:56)tirdad89 نوشته:  با سلام دوستان لطفا من رو راهنمایی بفرمایید من میخوام برای چند روز بیام آمریکا تا ویزام مهر بخوره و گرین کارتم صادر بشه باید برگردم ایران تا6ماه دیگه بعد از ورود باید کار خاصی انجام بدم میدونم گرین کارتم به آدرس یکی از دوستام که دادم پست میشه ولی آیا بعد از ورود باید کار خاصی بکنم به اداره ای جایی سر بزنم مثلا برای ssn نامبر باید چند روز بمونم چون میخوام هتل رزرو کنم میپرسم آیا نیاز هست به اداره سوشال برم یا اونم اتوماتیک وار صادر و به آرسم پست میشه

سلام. برای گرین کارت، کار خاصی نباید انجام بدید و به آدرستون پست می‌شه. اما بعد از یه هفته که از ورودتون گذشت به اداره سوشال محل‌تون برید و درخواست سوشال بدید. تقریبا بعد از دو هفته کارت سوشال به آدرس‌تون پست می‌شه. موفق باشید.
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، alirezafarhang81 ، milad.abadani
سلام،
من برای اولین ورودم 18 روز در لس آنجلس خواهم موند و برمیگردم تا کارامو اینجا تموم کنم. آیا میشه با اون ویزایی که در پاسپورت هست، دو بار ورود کرد؟
من تو سایت immihelp خوندم که فقط یکبار ورود داره (Single Entry visa).
پاسخ
(2016-09-09 ساعت 20:05)eezadpanah نوشته:  سلام،
من برای اولین ورودم 18 روز در لس آنجلس خواهم موند و برمیگردم تا کارامو اینجا تموم کنم. آیا میشه با اون ویزایی که در پاسپورت هست، دو بار ورود کرد؟
من تو سایت immihelp خوندم که فقط یکبار ورود داره (Single Entry visa).
سلام
همون ویزاتون مهر ورود که خورد بمدت یکسال اعتبار داره و در حگم گرین کارتتون هستش و میتونید بدون مشکل تردد کنید. البته تا زمان صدور گرین کارت.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: eezadpanah ، pishtaz611 ، alirezafarhang81 ، milad.abadani
سلام به دوستان با تجربه. من از امروز ظهر شماره رسید گرین کارتم رو وارد می‌کنم این خطا رو می‌ده:
Validation Error(s)
You must correct the following error(s) before proceeding:
User-Defined Error
دلیلش و منظورش چیه؟ قبل‌تر می‌نوشت در حال چاپ(تولید) است. ممنونم از راهنمایی‌تون.
پاسخ
(2016-09-10 ساعت 06:39)rezamehrzad نوشته:  سلام به دوستان با تجربه. من از امروز ظهر شماره رسید گرین کارتم رو وارد می‌کنم این خطا رو می‌ده:
Validation Error(s)
   User-Defined Error
دلیلش و منظورش چیه؟ قبل‌تر می‌نوشت در حال چاپ(تولید) است. ممنونم از راهنمایی‌تون.

سلام دوست گرامی
از من هم دقیقا از امروز همین error رو مید ه البته از فردای ورود تا یک هفته پیش هم error میدا د
با یکی دیگه از دوستان هم صحبت کردم ایشون میگفت وقتی پست شده بود از error دراومد
فردا چک کن اگر از errorخارج شده باشه یعنی ارسال شده امیدوارم که هر چه زودتر به دستتون برسه
اگر به دستتون رسید به ما هم خبر بدین
مرسی
موفق باشید.
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: rezamehrzad
(2016-09-09 ساعت 07:24)rezamehrzad نوشته:  
(2016-09-07 ساعت 09:56)tirdad89 نوشته:  با سلام دوستان لطفا من رو راهنمایی بفرمایید من میخوام برای چند روز بیام آمریکا تا ویزام مهر بخوره و گرین کارتم صادر بشه باید برگردم ایران تا6ماه دیگه بعد از ورود باید کار خاصی انجام بدم میدونم گرین کارتم به آدرس یکی از دوستام که دادم پست میشه ولی آیا بعد از ورود باید کار خاصی بکنم به اداره ای جایی سر بزنم مثلا برای ssn نامبر باید چند روز بمونم چون میخوام هتل رزرو کنم میپرسم آیا نیاز هست به اداره سوشال برم یا اونم اتوماتیک وار صادر و به آرسم پست میشه

سلام. برای گرین کارت، کار خاصی نباید انجام بدید و به آدرستون پست می‌شه. اما بعد از یه هفته که از ورودتون گذشت به اداره سوشال محل‌تون برید و درخواست سوشال بدید. تقریبا بعد از دو هفته کارت سوشال به آدرس‌تون پست می‌شه. موفق باشید.
خیلی ممنون از شما دوست عزیز
دوستان من یک سوال دیگه هم دارم من برای اول اکتبر دارم میرم هیوستون تگزاس آیا در فرودگاه میشه برای دو هفته ماشین اجاره کرد با گواهینامه بین المللی آیا در فرودگاه های آمریکا شرکت های اجاره خودرو مستقر هستند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-10 ساعت 09:50)omid40 نوشته:  
(2016-09-10 ساعت 06:39)rezamehrzad نوشته:  سلام به دوستان با تجربه. من از امروز ظهر شماره رسید گرین کارتم رو وارد می‌کنم این خطا رو می‌ده:
Validation Error(s)
   User-Defined Error

سلام دوست گرامی
از من هم دقیقا از امروز همین error رو مید ه  البته از فردای ورود تا یک هفته پیش هم error میدا د
با یکی دیگه از دوستان هم صحبت کردم  ایشون میگفت وقتی پست شده بود از error دراومد
فردا چک کن اگر از errorخارج شده باشه یعنی ارسال شده امیدوارم که هر چه زودتر به دستتون برسه
اگر به دستتون رسید به ما هم خبر بدین
مرسی
موفق باشید.
ممنونم دوست عزیز از اطلاعات خوبت. چشم حتما خبر می دم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان